2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canim benim çok duygulandım okurken. Bende bir çok düşük yaşadığım için hiç bir zaman pozitif gördüğümde sevinemedim. Heyecanlanamadım. Seni çok iyi anlıyorum . Yani bir insan defalarca olumsuz sonuç alınca gebelik olsun yada olmasın malesef hissislesiyor. Dilerim bende, sende ve bekleyen herkeste bebeğimizi kucağımıza alırız. Gör o zaman sen bu hissizlik nasıl bir bayram sabahı sevincine dönüşecek

Çok geçmiş olsun canım gerçekten çok endişe verici bir durum hele doktorun uzakta olunca ama çok şükür ki bir şey yokmuş bazen öyle sebepsiz şeyler olabiliyor demek için rahat etmiştir bir sorun olmadığını görünce

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim

aslında içim rahat etmedi çünkü gittiğim doktor herseye bilmiyorum diye cevap veriyodu kendi doktorumu aradım ama oda uzaktan ne kadar yardımcı olabilirki inşallah devamı gelmez

Cok tesekkur ederim beni anladigin icin onlarla konusmak istiyorum ama varliklarina inanmiyo gibiyim off ne bilim

aslında içim rahat etmedi çünkü gittiğim doktor herseye bilmiyorum diye cevap veriyodu kendi doktorumu aradım ama oda uzaktan ne kadar yardımcı olabilirki inşallah devamı gelmez
Gelmez inşallah devamı sen progestan iğne şeklinde oluyorsun değil mi bana şey demişti leke olursa ve artarsa kalçadan iğne olan progestana geçiyoruz aslında doktorun da yapacağı çok bir şey yok içini ferah tut orda kadın doğum uzmanı özel gidebileceğin biri yok mu sağlık sistemleri çok farklı oluyor ülkelerin ama muhakkak bir çözümü vardır

Cok tesekkur ederim beni anladigin icin onlarla konusmak istiyorum ama varliklarina inanmiyo gibiyim off ne bilim
İlk kaybımda çok üzülmüştüm. 2. Kaybımda daha az. 3. Kaybımda nerdeyse hiç.. Daha doğrusu artık 3.kaybımda hiç bi duygu hissetmiyor gibiydim. Resmen laçkalaşmıştım. Ama şimdi umutluyum belki sonu yine hüsran olacak ama hissediyorum tekrar duygularım harekete geçti. Her şey çok güzel olacak pozitif olmaya çalış lütfen

bsra61 canım seninde kanaman olmustu galiba senindemi böyleydi ya

Hayır canım fitil olarak alıyorum dünkü doktor onu bile vermedi sonra ben dedim bunu kullanıyorum diye oda devam et dedi günde 4 tane içiyodum kendi doktorum onu 5 yap sen dedi artık 5 tane içiyorum

Okadar haklısın ki bu evde oturmalar da zarar. Bende başlayacagım Senin söküldü mü şimdi nasıl durumlar
Maşallah geldi sonunda bugün 3 gün. Önden 4 günde lekelenme şeklinde geldi 7 gün. Ama doktor muayene etmedi lekelenmeler sonrası divina tablete tekrar başladığım için ilaç baskı yapar yumurtalıklara dedi. Diğer aya kaldım yani. Nasip hayırlısı olsun nisanda kısmet artık

Hayır canım fitil olarak alıyorum dünkü doktor onu bile vermedi sonra ben dedim bunu kullanıyorum diye oda devam et dedi günde 4 tane içiyodum kendi doktorum onu 5 yap sen dedi artık 5 tane içiyorum
Ben hemşireye sormuştum kanama olursa ya leke artarsa ne olacak diye kırmızı kan olursa hemen hastaneye gelirsiniz leke için de progestan kalçadan iğneye geçiyoruz demişti kendi doktoruna sor istersen belki oradan alıp iğneye geçersin gerçi durmuş ama

Merhaba kizlar negatif sonuç olanlara sorum olucakti acaba ne zaman adet oldunuz ben ilaçları 4 gün önce bıraktım adet olmadım ne zaman olurum acaba

Doktoruma sordum ama hap yeterli dedi

Ayy darısı başıma yaa, maşallah En son pazar kan değerim 3049 du 21 ine randevu verdiler bakalım pazartesi gidicem inşallah ben de sağlıkla görürüm
Amin kuzum amin darısı tüm bekleyen kızkardeşlerin başına inşallah maşallah hcg çok güzel kalbide duyarsın gittiğinde bence

Ufakligimiz annesini korkuttu doktor randevuyu öne aldı bugün gitti baktırdı valla içimiz rahat etti çok şükür

Hadi hayırlısıyla sende duyarsın inşallah
Ayy Bayanstress duydu mu bilmiyordum
Duydum kalbi şükür evet ama nasıl duydum bana sorsunlar ah o korku anlatamam Dün hem çok kötü hemde çok güzel duygular yaşadım. Allah’a çok şükür gün sonunda yüzümüz gülüyordu Rabbim bekleyen herkese nasip etsin. Hayırlı bir hamilelik sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah
Aşırı duygusalım ondan uzak duruyorum topiklerden biraz

bsra61 canım seninde kanaman olmustu galiba senindemi böyleydi ya
Canım benim kanamam agrı ile gelmedi ve tam tersi mesela pet gazlı bez koyduk dolmuyordu ama lavaboya gidince kanama vardı öyle damla damla da dediğim ben onu şeye bağlıyordum afedersin prosesten verirken hep şiş olduğunu anlıyorum o yüzden sadece lavaboda geliyordu hafif minik parça parça
Durduysa sıkıntı yapma rabbim bir daha yaşatmasın çok zor bir durum

Hayrola kuzum inşallah bir sıkıntı yoktur
Bende çok halsiz olduğum için uyumaktan hep aktif olamıyorum

Canım bazen embriyolar sağlıklı bir şekilde ilerlemiyor ,istenilen gün istenilen hücreye bölünmüyor ya da geç ileryor.O yüzden embriyologlar net konuşmuyorlar.Beni ilk 2 .gün aradılar sonra 5.gün olana kadar aramayacagız dediler neyse ben 5.günü aradım o gün transfere gideceğim transferim iptal mi geleym mi diye sordum hemşire iptal görünmüyor gelin transfere dedi.Gittim embriyolog geldi dedi ki,istediğimiz şekilde ilerlemiyor öğlene kadar bekleyelim ama pekte olumlu konuşmadı.Öğlende aradı gelin diye gittik dedi ki embriyo gelişimini durdurdu o yüzden transferimiz iptal oldu.
Benim ilk denememde 16 folikülden 9 tanesinden yumurta çıktı 5 tanesi döllendi.5.güne 1 tek embriyo kaldı ohss riskim yüksekti reglimi 4 gün sonra oldum ama sonrasında 2,5 ay hiç regli olmadım her muayaneye gittiğimde yumurtam vardı.En son ilaçlar ile regli olmam sağlandı 5 ay sonra transfer yapıldı ama negatifti.
2.denememde 3 yumurta çıktı 3 tanesi boş çıktı.
Demek istediğim şu vücudun biyolojik saati gelmediği müddet sağlıklı embriyo kaliteli yumurta olmayabiliyor.Sağlıklı embriyo olsa bile vücut hazır değil ise tutmuyor,tutsa da kimyasal yanda dış gebelik oluyor.Eğer birşeyler olmuyor ise sabredip her seferinde yeniden denemek lazım...Sende üzülüp endişelenme canım herşey olacağına varıyor kendini her iki sonuç içinde hazırla demekten ve dua etmekten başka birşey gelmiyor elimizden

İnşallah cAnım dün 9 da oldu kanamam 1 saat sürdü muayane sırasında geldi onuda gördüm ondan sonra leke leke geldi pet koydum pede gelmiyo mesela ama peçeteye silince hafif kahverengilik geldi

İnşallah cAnım dün 9 da oldu kanamam 1 saat sürdü muayane sırasında geldi onuda gördüm ondan sonra leke leke geldi pet koydum pede gelmiyo mesela ama peçeteye silince hafif kahverengilik geldi
İşte o silince gelen bende tam 20 25 gündür var kahve geliyor bazen kırmızı ama kırmızı çok nadir kahve sürekli her gün geliyor bazen öyle oluyor ki peçeteye siliyorum mesela geliyor ya o peçeteye atıyorum tekrar siliyorum tekrar geliyor tekrar siliyorum tekrar geliyor böyle 3 4 kere oluyor ama doktor normal diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…