2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben dun transfer oldum ama psikolojik olarak iyi deilim hicbirsey hissetmiyorum his derken belirti falan filan deil duygusal olarak hissetmiyorum transferden once azda olsa heyecan vardi ama suan yok kendimi sorguluyorum niye boyleyim diye acaba diyorum 39 yasindayim hic anne olabilecegim ihtimalini dusunmedigim icinmi boyleyim yada kebdimi kaptirmamak icin kasıyormuyum
Kendinizi kaptırmamak için böyle olma ihtimaliniz daha yüksek çünkü aksi taktirde insan daha çok üzülüyor. Sizi çok iyi anlıyorum. İnşallah her şey dilediğiniz gibi olur 🤲🤲🥰❤️

Ben dun transfer oldum ama psikolojik olarak iyi deilim hicbirsey hissetmiyorum his derken belirti falan filan deil duygusal olarak hissetmiyorum transferden once azda olsa heyecan vardi ama suan yok kendimi sorguluyorum niye boyleyim diye acaba diyorum 39 yasindayim hic anne olabilecegim ihtimalini dusunmedigim icinmi boyleyim yada kebdimi kaptirmamak icin kasıyormuyum
Merak etme canım yalniz değilsin bende aynı durumdaydım. Pozitif sonuç aldım yine aynı. Şimdide kese görebilecek miyim? kalp atışı duyulacak mi ? Ya kese boş çıkarsa gibi sorular dönüyor kafamda sürekli . Sanırım hiç bir zaman rahat rahat sevinemeyecegiz hep bir korku olacak

Kızlarrr transferden sonra negatifi alanlar ne zaman adet oldunuz ? Bugün son kez akşam kan vericem simdide son iğnemi yapıcam daha iğnem kalmadı zaten . Akşamda farklı bi sonuç alıcamı düşünmüyorum . Ne zaman adet olurum acaba tahminen

Kızlarrr transferden sonra negatifi alanlar ne zaman adet oldunuz ? Bugün son kez akşam kan vericem simdide son iğnemi yapıcam daha iğnem kalmadı zaten . Akşamda farklı bi sonuç alıcamı düşünmüyorum . Ne zaman adet olurum acaba tahminen
Umarım hislerin yanıltır ve pozitif sonucu alırsın🤲
Ben ilaçları bıraktıktan tam 1 hafta sonra adet oldum

Umarım hislerin yanıltır ve pozitif sonucu alırsın🤲
Ben ilaçları bıraktıktan tam 1 hafta sonra adet oldum
Keşke ama sanmıyorum 😞 evet asistanla konustumda oda 7-10 günü bulur dedi iyice düzenim şaştı ya bugün 31. Gün adetten sonraki

Keşke ama sanmıyorum 😞 evet asistanla konustumda oda 7-10 günü bulur dedi iyice düzenim şaştı ya bugün 31. Gün adetten sonraki
Wala ben 8.günde kanama yaşadım 3 gun surdu benım adetıme 4 gun vardı dün doktora gıtmıstım ıste adet ne zaman oldun dedı dedım 8.gundekı kanamam normal 3 gun surdu dedım ıste bısey demedı bana

İnşallah pozitif sonuç alırsın belli mi olur 🤲🤲🥰 keşke bu tüp bebeğin gebelik üzerinde bi garantisi olsa 🥺

Arkadaslar benden persembe gunu 3 yumurta toplandi cuma gunu arayin bilgi verelim dediler dun aradim soru isareti var dediler deliricem pazartesi gelin dediler acaba dollenmemi olmadi dollenmesi mi bekleniyor bu durumla karsilasaniniz var mi soru isareti nedir hicbir bilgi alamadim

Kızlar
dün gece bianda ağrım oldu kanamam başladı
doktora gittim hemen peçete koymuştum onu doldurmustu ama sonra leke leke gelmeye başladı simdi durdu allahtan
doktor baktı bebekler yerinde duruyodu düşük yok dedi ama neden kanama oldu anlamadım dedi
türkiyedeki doktorumu aradım belki damar çatlamıştır dedi o kadar kötü oldumki resmen aglarken üzüntüden düşürücektim

Kızlar
dün gece bianda ağrım oldu kanamam başladı
doktora gittim hemen peçete koymuştum onu doldurmustu ama sonra leke leke gelmeye başladı simdi durdu allahtan
doktor baktı bebekler yerinde duruyodu düşük yok dedi ama neden kanama oldu anlamadım dedi
türkiyedeki doktorumu aradım belki damar çatlamıştır dedi o kadar kötü oldumki resmen aglarken üzüntüden düşürücektim
Merhaba canım kanama belırlı aralıklarla gelırmıs sanırım burdakı arkadaşlar da çok yaşadı bu durumu ılaclarına devam et ve bol bol dınlen hersey yolundaysa şayet moralımını bozma canım güçlü olman gerekıyor bılıyorsun suanda

Merhaba canım kanama belırlı aralıklarla gelırmıs sanırım burdakı arkadaşlar da çok yaşadı bu durumu ılaclarına devam et ve bol bol dınlen hersey yolundaysa şayet moralımını bozma canım güçlü olman gerekıyor bılıyorsun suanda
Evet canım teşekkür ederim aslında benim bianda geldi sonra durdu sabah çok az bi kahverengilik vardı artık oda yok aşırı korktum bide buranın doktrları çok umursamaz 2 saat beni sıra beklettiler eşim tartısmasa gelip kimsenin bakıcagı bile yoktu

Evet canım teşekkür ederim aslında benim bianda geldi sonra durdu sabah çok az bi kahverengilik vardı artık oda yok aşırı korktum bide buranın doktrları çok umursamaz 2 saat beni sıra beklettiler eşim tartısmasa gelip kimsenin bakıcagı bile yoktu
Malesef basımıza gelıyor bunlar sakın olmaya çalış canım doktorunda sorun gormemıs dedıgıne göre dınlen sen umarım daha kanama gelmez tecrubelı arkadaşlar daha ıyı bılır tabı bız daha o anı yasamayamadık malesef korkunuzu anlıyorum hamıle kalmakla bıtmıyor hersey ama ınsallah hersey yolunda gıder de sağlıklı bır sekılde evladınızı kucağına alırsınız

X