2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İşte o silince gelen bende tam 20 25 gündür var kahve geliyor bazen kırmızı ama kırmızı çok nadir kahve sürekli her gün geliyor bazen öyle oluyor ki peçeteye siliyorum mesela geliyor ya o peçeteye atıyorum tekrar siliyorum tekrar geliyor tekrar siliyorum tekrar geliyor böyle 3 4 kere oluyor ama doktor normal diyor 🤷‍♀️
Tamam o zaman canım içimi rahatlattın çok teşekkür ederim

Rica ederim canım bol bol dinlen hiç kalkma ben mesela dinlendikçe kesiliyor ama bş ayağa kalkayım mesela iğne için hastaneye gideyim eve gelince yine başlıyor boş bol dinlen geçecek inşallah
Evet canım doktorum ayaga kalkmamı yasakladı zaten anca tuvalet için kalkabilirsin dedi yatıyorum öyle

Arkadaslar benden persembe gunu 3 yumurta toplandi cuma gunu arayin bilgi verelim dediler dun aradim soru isareti var dediler deliricem pazartesi gelin dediler acaba dollenmemi olmadi dollenmesi mi bekleniyor bu durumla karsilasaniniz var mi soru isareti nedir hicbir bilgi alamadim
Onlarda saçmalamışlar, neyse söyleselerdi. Sen arasana tekrar onları bekleme.

Hayrola kuzum inşallah bir sıkıntı yoktur
Bende çok halsiz olduğum için uyumaktan hep aktif olamıyorum
Kanama oldu dün çok hafif tabi ben panik ve stres kraliçesi ortalığı ayağa kaldırdım 🤢 korkudan. Normalde 24 Marttı kalp randevum. Erken gitmiş olduk. Ama şükür sıkıntı yokmuş herşey yolunda Allah’ıma şükürler olsun 🙏🏽 6+3te duymuş olduk mercimeği 🥰

Kanama oldu dün çok hafif tabi ben panik ve stres kraliçesi ortalığı ayağa kaldırdım 🤢 korkudan. Normalde 24 Marttı kalp randevum. Erken gitmiş olduk. Ama şükür sıkıntı yokmuş herşey yolunda Allah’ıma şükürler olsun 🙏🏽 6+3te duymuş olduk mercimeği 🥰
Allah korusun yaa çok korkuyorum bu kanamalardan😔 Allah hepimizin sağlıkla kucağına almasını nasip etsin🤲 Gerçekten çok yıpratıcı bir süreçmiş. Ben de bugün epey ayakta kaldım mutfakta çok zaman geçirdim. Sırtım belim ağrıyo çok tırstım yattım hemen 🤦🏻‍♀️

Ah bu kanamalar bak ki hiçbirimizi rahat bıraktılar mı başı ben çektim devamı geldi töbe yarabbim ya
Sıkıntı olmamasına sevindim korku salıyorlar işte bize minikler ☺️

Benimde dün kanamam oldu canım suandada kahverengi lekelenmem var dün resmen ağlarken hastaneyi ayaga kaldırdım😔😔😔

Canım bazen embriyolar sağlıklı bir şekilde ilerlemiyor ,istenilen gün istenilen hücreye bölünmüyor ya da geç ileryor.O yüzden embriyologlar net konuşmuyorlar.Beni ilk 2 .gün aradılar sonra 5.gün olana kadar aramayacagız dediler neyse ben 5.günü aradım o gün transfere gideceğim transferim iptal mi geleym mi diye sordum hemşire iptal görünmüyor gelin transfere dedi.Gittim embriyolog geldi dedi ki,istediğimiz şekilde ilerlemiyor öğlene kadar bekleyelim ama pekte olumlu konuşmadı.Öğlende aradı gelin diye gittik dedi ki embriyo gelişimini durdurdu o yüzden transferimiz iptal oldu.
Benim ilk denememde 16 folikülden 9 tanesinden yumurta çıktı 5 tanesi döllendi.5.güne 1 tek embriyo kaldı ohss riskim yüksekti reglimi 4 gün sonra oldum ama sonrasında 2,5 ay hiç regli olmadım her muayaneye gittiğimde yumurtam vardı.En son ilaçlar ile regli olmam sağlandı 5 ay sonra transfer yapıldı ama negatifti.
2.denememde 3 yumurta çıktı 3 tanesi boş çıktı.
Demek istediğim şu vücudun biyolojik saati gelmediği müddet sağlıklı embriyo kaliteli yumurta olmayabiliyor.Sağlıklı embriyo olsa bile vücut hazır değil ise tutmuyor,tutsa da kimyasal yanda dış gebelik oluyor.Eğer birşeyler olmuyor ise sabredip her seferinde yeniden denemek lazım...Sende üzülüp endişelenme canım herşey olacağına varıyor kendini her iki sonuç içinde hazırla demekten ve dua etmekten başka birşey gelmiyor elimizden🤷🏻‍♀️
Bakalim pazartesi gunu neyle karsilasicam hayirlisi olsun hakkimizda ne diyelim

Kızlar benim yine pembe lekem gelmeye başladı doktorumu aradım çok ve agrılı gelmedikçe gitme dedi sonuçta her gittiğinde alttan bakıcaklar bişey olmasada onlar bişey yapar belki dedi yani böyle bekliycem l😔😔

Allah korusun yaa çok korkuyorum bu kanamalardan😔 Allah hepimizin sağlıkla kucağına almasını nasip etsin🤲 Gerçekten çok yıpratıcı bir süreçmiş. Ben de bugün epey ayakta kaldım mutfakta çok zaman geçirdim. Sırtım belim ağrıyo çok tırstım yattım hemen 🤦🏻‍♀️
Yorma çok kendini boşver mutfakta yemekte temizlikte hallolur elbet. Bende aynı hataya düşüp gezdim tozdum ev temizledim vs yordum kendimi o yüzden oldu sandım ama değilmiş yinede dikkat etmek lazım 🙏🏽 Allahım korusun bebişlerimizi🥰 Gerçekten zor meşakkatli bir yolculuk. Bir süre elden geldiği kadarıyla hayatı yavaşa almamız lazım..

Kızlar benim yine pembe lekem gelmeye başladı doktorumu aradım çok ve agrılı gelmedikçe gitme dedi sonuçta her gittiğinde alttan bakıcaklar bişey olmasada onlar bişey yapar belki dedi yani böyle bekliycem l😔😔
Aslında iğne yapılsa hemen keser ama doktorun gerek görmemiş demek ki😔 İnşallah korkulan bişey olmaz kötü düşünme

Hayir sadece progestani fitili arttirdi asiri korkuyorum ne yapcam bilmiyorum
Yani yanlış bir yönlendirme yapmak istemem ama sadece pembe bir lekelenme yaşadım ve anlıktı şükür geçti ve bebek MAŞALLAH çok iyi durumda dedi doktorum. Fakat tedbir amaçlı dün iki doz iğne yaptı ve pazartesiden itibaren gün aşırı 5 tane daha yazdı. Progestanın gücüne cidden inanıyorum. Bence doktoru arayın ve iğne yaptırmak istediğinizi söyleyin. Hatta ısrar et çünkü zararı yok aksine faydası var fitil şuan yetersiz gelebilir. Lütfen açıksözlülüğümü yanlış anlama daha önce başıma geldiğinden konu kanama olunca çok korkuyorum o yüzden daha tedbirli olsun istiyorum herkes🙏🏽

Yorma çok kendini boşver mutfakta yemekte temizlikte hallolur elbet. Bende aynı hataya düşüp gezdim tozdum ev temizledim vs yordum kendimi o yüzden oldu sandım ama değilmiş yinede dikkat etmek lazım 🙏🏽 Allahım korusun bebişlerimizi🥰 Gerçekten zor meşakkatli bir yolculuk. Bir süre elden geldiği kadarıyla hayatı yavaşa almamız lazım..
Aynen yaa eşim de kızdı ben sana bırak demedim mi diyor. Arada insan kaptırıyor sanırım unutuyoruz ne emeklerle sahip olduğumuzu. Allahım hepsini korusun, bekleyen bütün herkese de nasip etsin 🤲

Aynen yaa eşim de kızdı ben sana bırak demedim mi diyor. Arada insan kaptırıyor sanırım unutuyoruz ne emeklerle sahip olduğumuzu. Allahım hepsini korusun, bekleyen bütün herkese de nasip etsin 🤲
Valla dünkü korkudan sonra isterse evin ortasına s*çsınlar🤣 ben karışmam çok rahatsız olan temizlikçi çağırsın temizlesin😄 hiç bir şey bizim bebişlerimizden ve verdiğimiz emeklerden daha kıymetli değil 🥰

X