2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arkadaşlar öncelikle kandiliniz mübarek olsun tüm dualarımız kabul olsun insallah 🌹Hamile Arkadaşlar nerdeyse hiç belirtim yok sizlerin nasıl geçiyor acaba yoksa ben mi çok evham yapıyorum🥲 Çok nadir kasığımda birşeyler oluyor bide göğsüm şiş o kadar ( ben sadece duphaston ve folik içiyorum ) ve cumartesi kontrolüm var insallah kese gözükür hayırlısıyla 🥲
Hiçbir belirtim yok canım üst üste akşam progestan içtiğim için gece aşırı baygın uyuyorum sadece bir de tuvalete sık gitme var o da sudan olabilir 😀

Arkadaşlar öncelikle kandiliniz mübarek olsun tüm dualarımız kabul olsun insallah 🌹Hamile Arkadaşlar nerdeyse hiç belirtim yok sizlerin nasıl geçiyor acaba yoksa ben mi çok evham yapıyorum🥲 Çok nadir kasığımda birşeyler oluyor bide göğsüm şiş o kadar ( ben sadece duphaston ve folik içiyorum ) ve cumartesi kontrolüm var insallah kese gözükür hayırlısıyla 🥲
Belirti için daha Çok erken canım. Hem herkesin bünyesi farklı illa belirti olacak diye de bi şey yok ki.

Evet canım çıktık eve gidiyoruz kalp atışını duyduk
Kanamayı Ufuk bey görmek istemişti bende fotoğraf çekiyordum o sümüksü yapaya kurumuş kan bu iyi bir şey normal kanama yok dimi dedi yok dedim
Hadi gözün aydın olsun kalp atışlarınıda duydun bu sonraki randevun ne zaman kese oynuyor demiştin yine öyle bi durum var mı peki

Hadi gözün aydın olsun kalp atışlarınıda duydun bu sonraki randevun ne zaman kese oynuyor demiştin yine öyle bi durum var mı peki
Saol canım Allah razı olsun 🤲🏼🤲🏼 2 hafta sonra dedi
Valla kese hareketliliğiyle ilgili bir şey demedi bende o heyecandan sormayı unutmuşum 🤣🤣🤣

Hamile olan arkadaslar oruc tutacak misniz . Doktora sordunuz mu gelisim etkiliyo mu 😊

X