2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok bende de tık yok işte hap bitti 3 gün kahve lekeler geldi bir daha ne gelen var canim ne giden. İnsallah sökülsün seninki 🙏🏻 Bende hayıt otu yazmışlar onu ve çörekotu yağı içiyorum belki söker vs diye. Gerçi var mı sökülecek birsey ondan da emin değilim de :) 😅
Hayirlisi olsun napalim. Bende aradım hemşire hanımı. Durum böyle böyle bu sizce regli mi değil mi dedim acayip pıhtı şeklinde geliyordu. Yarın gel dedi çok umutlu değilim bu ay için ama yine de kontrol amaclı gideyim bir bakayım dedim 😁 belki geriden gelen gelecek olan yada gelmeye çalışan yumurtaciklar vardır ☺️

Kız bu sipraktin de etil alkol varmış bişey olur mu acaba 🤭 😬 IMG_20220317_164431.jpg

Hamile olan arkadaslar oruc tutacak misniz . Doktora sordunuz mu gelisim etkiliyo mu 😊
Doktorlar artık bu konuda çok yorum yapmıyorlar anladığım kadarıyla dün benim doktora da bunu sordular ,genel bir cevap verdi dinimiz kolaylık dini kaza şansı var dedi kendisine bırakıyor hastanın ama ben şahsen tutmam tabi ilk zamanlar özellikle suyun ne kadar önemli olduğu söyleniyor gün boyu susuz ,halsiz olmak istemiyorum bu şekilde bile aşırı yorgunluk hali oluyor 😇

Bu kararlar verilirken hormonlara bakılmadı mı? Çünkü benim 22 ocakta yumurta toplama esnasında progesteron hormonum 1,5 üstü olduğu için taze transferi kesinlikle düşünmedi doktorum. Hepsi donduruldu, 2 adet dönemi bekledim, rahim dinlendirildi ve dondurulmuş embriyo transferim olacak 22 martta.
Canım opu olunca ilaç verdi onları her ihtimale karşı taze transfer kararı alabiliriz diye kullandım.Opunhünü estradiol ve progesteron dışında başka hormonlara bakılmadı.Benim progesteron 0.362 estradiol ise 1286 çıkmıştı.Transfer öncesi ekstra muyane falanda yapılmadı

Kızlar merhaba yaş 26 ilk tüp benek denemem. Şişli memorialde tedavi gördüm. 7 yumurta toplandı 6sı döllendi bugün 3. Güne geldi hepsi. İnşallah 5’e de gelir hepsi🤲🏼 Yarın kontrolüm var bi aksilik çıkmazsa cumartesi transfer. Doktorum e2im 3100 olduğu için belki dondurabiliriz dedi. Yarın kpntrol edip karar verecek🤲🏼❤️

Hayirlisi olsun napalim. Bende aradım hemşire hanımı. Durum böyle böyle bu sizce regli mi değil mi dedim acayip pıhtı şeklinde geliyordu. Yarın gel dedi çok umutlu değilim bu ay için ama yine de kontrol amaclı gideyim bir bakayım dedim 😁 belki geriden gelen gelecek olan yada gelmeye çalışan yumurtaciklar vardır ☺️
Ay insallah bir göster bakalım neden olurmuş ? İgüzel haberler olsun 🙏🏻Bende normal hayat akışıma devam ediyorum bu ay divina içmeden nasıl olcak denemek istiyorum divana içince de 3. Ayda gelmedi gerçi 😁 bir kendi haline bırakayım diyorum hastalanırsam bende bir doktora kontrole gitmek istiyorum

Kızlar bebeklerimin kalbini dinledim Allah’ıma şükürler olsun 🥰🥰 birisi 6+4 diğeri 6+3müş her şey yolunda dedi doktorum, inşallah sağlıkla dünyaya geldikleri günü de görürüm ❤️❤️
Amin İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız gözünüz aydın 🤗🤍

X