2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

AY AY AY maşallah hadi hayırlısı ile gelsin hepsi sağlıklaa

Ohhh maşallah sen transfer olucak misin yoksa rahim dinlendirme yapilicak mi rabbim hepsini sana bağışlasın

Eşim azospermi olduğu İÇİN eşimin iki yıllık tedavisi benim tüp bebek masrafları 5 yılda 250bin TL harcadık İnan gözümüzde yok para falan. Yaşamayan malesef anlamıyor.

Bende vuruldum canım kendi hastanem uzak olduğu için hemşire buraya gelmeme gerek yok acil de vurdurabilirsin dedi ben de en yakın hastanede yaptirdim
Bende aynen oyle yapacam canim . Rabbim neylerse güzel eyler. Nasipten ote yol yok ondan bisey olur mu bundan bisey olur mu dusundukce kafayi yiyo insan. Ne sekilde hamilelik gecirenler var. Bi arkadasta perde oldugu halde dogum yapti iki tane cocugu var .

Ohhh maşallah sen transfer olucak misin yoksa rahim dinlendirme yapilicak mi rabbim hepsini sana bağışlasın
Bu ay klomen kullandım klomen rahim duvarını inceltiyor Muş doktorum adet olunca yapıcam dedi transfer i bide adetim bittikten sonra da hsg çekilecem ben o yüzden donmuş olucak

Bu ay klomen kullandım klomen rahim duvarını inceltiyor Muş doktorum adet olunca yapıcam dedi transfer i bide adetim bittikten sonra da hsg çekilecem ben o yüzden donmuş olucak
İnşallah çok güzel sonuçlar alırsın burda kimim pozitif çıksa insan kendinmis gibi seviniyor hepimiz aynı yollardan geçiyoruz rabbim kimseyi ne evladıyla ne evlatsizlikla imtihan etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…