2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Destekleriniz icin cok sagolun. Bu surec yasamayn ruh halimizi anlamiyo o yuzden kimseye anlatamiyorum bi daralti geliyo
Beyin ister istemez negatif olursayı düşünüp üzülüyor işte inan bende kendimi o batağa düşünce engelleyemiuiyorum gayet normal bu süreçte biraz düşüyoruz biraz kalkıyoruz atlatıcaz inşallah

Ben ilk gün eşimleydim sonra tektim film acıp izleyin komedi filmleri en güzel öyle zaman geciyorr bol su için ve bol bol dua edin yapcak baska birşey yok malesef
Bugunlerde gececek insAllah hayirlisi ile pozitifi gorunce ve kucagimiza alinca o kokuyu cekince insAllah.

Prolutan depot 500mg ingne vurunan var mi . 3 gunde bi vurunmami soylediler ve hastaneye gitmem gerek yaptirmam icin bisey olmaz insAllh

Cok soru soruyorum kusura bakmayin yemek is felan yapiyomusunuz
Şimdi şöyle ben 2-3 günlük yemeğimi ayarlamıstım eşim işten gelince ısıtıyodu yiyoduk . Hiç iş yapmadım ama ayağa kalktım sürekli dolandım evde zaten sık sık tuvalete kalkıyodum . 3. Gün ben tamamen kalktım alt katta eltim var ona indim oturdum falan rahat takıldım biraz açıkcası . Suan 7. Günüm tamamen kalktım mutfagımı falan topluyorum yatagımı kapatıyorum ugak işlerimi yapıyorum

Merhaba kizlar bugun 3. Gunum ve asiri duygusallik basladi icim daralmaya basladi. Bu surec hem pisikolojik hemde vucut olarak insani bitiriyo. 22 mart test gunum daha cok var iki embiriyomda benimledir insAllah . ☹
Ben belgesel izlemeyi çok severim onda bile ağlıyordum olur olmaz şeylere hemen ağlamak geliyor içimden normalde kolay ağlayan biri değilim ama bu hormonlardan mi ne herseye ağlayasim geliyor
kaset test mi yoksa erken gebelik testi mi yaptın canım. Kaset testse çıkmıyor onda bence

Yavas yavas yapirum evde bazi seyleri .yatincada kan dolasimi olsun diye. Yatmakda sıkıcı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…