2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

1.5 yıllık evliyim normal yoldan 3 bebeğim oldu ama kaybettim sonra ara verdim.Ankarada yaşıyorum bır doktor tavsiye ettiler gittim elimdeki tüm tahlillerle ve bana ilk sözü senın kan pıhtılaşman var bunun için sana kimse ilaç vermesini dedi Ve ben bu tahlıllerımle kaç doktor gezdim 🥺 ama kimse ilgilenmedi doğru duzgun.Adet olunca gel yumurta takıbı yapalım dedi gecen hafta gittim yumurtan guzel çatlamış ilaçlarına devam et ama tüp bebek öneririrm dedi.düşüklerimdensonra bı kaç ay ara verdim bıedaha hamile kalmadım zaten.Şimdi ne yapmalıyım bılmıyorum yaptıralım dedik ama işte insanın cevreside diken olmasın 🥺 kayınvalideme soyledım boyle sürekli her ay elleniceğime bir kere denıyelim anne canım acıyor zaten dedim gülü seven dikenıne katlanır dedi bana 😡 kendı annem ise elimden ne gelırse yardım ederim kızım dedi. Bı kaç kişide daha yaşın genc Sanko 50 yaşındamıısn da hemen bebek istoyorsun diyor.Bence 30 yaş artık anne olma yaşı kendı dusuncem.Ama işte cok korkuyorum 13 bin tüp bebek 3 bin falanda iğneler tutarmış 🤔 yeterki olsunda napalım.
Bu nasıl kafalar ya ben 24 yaşımdan beri doktor kontrolünde yim sürekli kaç kere aşılama yaptırdım şimdi de tüp bebek yaş 27 bunun yaşla ne alakası var herşey zamanında güzel sen anne olmak istiyorsan bunun için de tüp bebek gerekli ise yapmaktan çekinme para her zaman geri gelir kaynananlara da sakın söyleme başlarken sebepsiz infertilite Dr olabilir di o zaman ne dicekler di siz sağlıklısınız ne tüp bebeği saçmalamayın diyeceklerdi ben senin yerinde olsam ertelemeden tedaviye başlardım hiçte üzülme bu süreçten gocunma herşey o kadar hızlı ilerliyor ki moral ve motivasyon unu hep yüksek tut inşallah sonuda güzel olur başladıktan sonra😊🧡

Merhaba kizlar bugun 3. Gunum ve asiri duygusallik basladi icim daralmaya basladi. Bu surec hem pisikolojik hemde vucut olarak insani bitiriyo. 22 mart test gunum daha cok var iki embiriyomda benimledir insAllah . ☹

Ay
1.5 yıllık evliyim normal yoldan 3 bebeğim oldu ama kaybettim sonra ara verdim.Ankarada yaşıyorum bır doktor tavsiye ettiler gittim elimdeki tüm tahlillerle ve bana ilk sözü senın kan pıhtılaşman var bunun için sana kimse ilaç vermesini dedi Ve ben bu tahlıllerımle kaç doktor gezdim 🥺 ama kimse ilgilenmedi doğru duzgun.Adet olunca gel yumurta takıbı yapalım dedi gecen hafta gittim yumurtan guzel çatlamış ilaçlarına devam et ama tüp bebek öneririrm dedi.düşüklerimdensonra bı kaç ay ara verdim bıedaha hamile kalmadım zaten.Şimdi ne yapmalıyım bılmıyorum yaptıralım dedik ama işte insanın cevreside diken olmasın 🥺 kayınvalideme soyledım boyle sürekli her ay elleniceğime bir kere denıyelim anne canım acıyor zaten dedim gülü seven dikenıne katlanır dedi bana 😡 kendı annem ise elimden ne gelırse yardım ederim kızım dedi. Bı kaç kişide daha yaşın genc Sanko 50 yaşındamıısn da hemen bebek istoyorsun diyor.Bence 30 yaş artık anne olma yaşı kendı dusuncem.Ama işte cok korkuyorum 13 bin tüp bebek 3 bin falanda iğneler tutarmış 🤔 yeterki olsunda napalım.
Canim ben de Ankara dayım . Neden tüp bebek önerdi onu tam anlamadım. Sorun pıhtılaşma ise iğne veriyorlar. Hamilelik boyunca iğne oluyorsun. Embriyonun genetigine mi bakacaklar yoksa ? Genetik testlerimizi yaptınız mı ? Ben önce gurgan tüp bebek ile görüşmüştüm. Ancak doktorun İstanbul'da ki merkeze gidince biraz uzaklaştım gurgandan. Sonra Recai pabuccu ya gittim ve centrum tüp bebekte tedavi gördüm. Şimdi genetikten geçmiş 1 tane embriyom var nisan da transfer olucam. Biraz yogunlar ancak laboratuvar lari başarılı bir yer. Bir arkadaşım da ertan Öztürk die bir doktora gitti. Tüp bebek değil ancak arkadaşımın dusukleri vardı ve kimse pıhtılaşma için iğne vermezken o doktor verip arkadaşımın bebeğini kucağına almasını sağladı.

Merhaba kizlar bugun 3. Gunum ve asiri duygusallik basladi icim daralmaya basladi. Bu surec hem pisikolojik hemde vucut olarak insani bitiriyo. 22 mart test gunum daha cok var iki embiriyomda benimledir insAllah . ☹
Kız dur daha 3. Gün niye morallerin bozuluyor hemen şöyle enerjik birşeyler dinle kendine gel psikoloji bozmak yok en zorlarını atlatmışsın bak şimdi sakince bekleme zamanı 😊🧡

Suan böyle hissetmen cok normal bende 3.-4. Gün kötü hissettim kendimi . Ama sonra normal duygulara dönüyosun .. bende zaman nasıl gecer diyodum ama 7. Güne geldim bile . Güzel vakit geçirmeye çalışın 😊

Kız dur daha 3. Gün niye morallerin bozuluyor hemen şöyle enerjik birşeyler dinle kendine gel psikoloji bozmak yok en zorlarını atlatmışsın bak şimdi sakince bekleme zamanı 😊🧡
Destekleriniz icin cok sagolun. 😊Bu surec yasamayn ruh halimizi anlamiyo o yuzden kimseye anlatamiyorum bi daralti geliyo

Suan böyle hissetmen cok normal bende 3.-4. Gün kötü hissettim kendimi . Ama sonra normal duygulara dönüyosun .. bende zaman nasıl gecer diyodum ama 7. Güne geldim bile . Güzel vakit geçirmeye çalışın 😊
Evde tek olunca bide hic zaman gecmiyo. Esim iyi bisey yapsa bile bana batiyo . Allahtan ki alttan aliyo oda 😊

X