2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım test gününe kadar herşeyi akışına bıraksan daha olmaz mı?Erken test yaparak kendini ve eşni demoralize etmesen çok daha iyi olur düşüncesindeyim.İnan pozitif sonucu alınca da insanın endişesi kaygısı bitmiyor emin ol daha önce gebelik geçirmiş ve kayıpları olan biri olarak söylüyorum sal biraz kendini böyle daha güzel olur.

Ahh canım benim 8 kürtajım var mol gebelik yaşayıp duruyorum homozigot mutasyonum var benim pozitif olsada bitmiyor biliyorum

Ahh canım benim 8 kürtajım var mol gebelik yaşayıp duruyorum homozigot mutasyonum var benim pozitif olsada bitmiyor biliyorum
Çok geçmiş olsun yok mu bunun bi önlemi tedavisi bu ne ki mol gebelik dış gebelik boş gebelik bunlar ne böyle ya eskiden napıyodu insanlar allah sağlıkla evladını kucağına almayı nasip eder inşallah

Kızlar benim kese randevum 8 marttı kanamam olmuştu tüp bebek doktorum vajinal ultrasonla baktı o gün kese içinde bebekleri gördük ertesi gün bulunduğum şehirde gittim doktora sıkışık değildim kese gördü biraz konuştuk geldim eve bugün tekrar gittim dün yine kanamam olmuştu bana hiç yolk sac kese ölçüsü vs söylemedi sinir oldum bunu verdi sadece keseler duruyor dedi gönderdi kalp atışı için 23 martta randevum bu hafta sonu burda başka doktora gitsem yolk sac vs görür mü acaba ?

Evet yanılmıyorsam görür. Kanaman hala devam ediyor mu?

Gittiğin doktordan memnun kalmadıysan içine sinmediyse hemen başka bi doktora daha göster bebeklerini canım. İnşallah sağlıkla alırsın kucağına
Amin İnşallah canım benim çok teşekkür ederim Cumartesi başka bir doktora gidicem nasipse

Merhaba. Bence hiç moralini bozacak bişey yok. Benim de %67 artmıştı, keseyi gördük çok şükür. Sende de herşey yolunda görünüyor

Merhaba konunun hepsını okuyamasamda burda tüp bebiş anneleri var sanırım.Bende geçen hafta öğrendim artık tüp bebek olucağımı önce üzüldüm ama kendimi toparlamaya başladım sonra. Senın gibi bır cok hatun var dedim Boyle Rabbım herkezin ve benim kucağımı hayırlı ise boş bırakmasın.Ama cok korkuyorum biraz süreçlerinizden bahsedermsiniz

1.5 yıllık evliyim normal yoldan 3 bebeğim oldu ama kaybettim sonra ara verdim.Ankarada yaşıyorum bır doktor tavsiye ettiler gittim elimdeki tüm tahlillerle ve bana ilk sözü senın kan pıhtılaşman var bunun için sana kimse ilaç vermesini dedi Ve ben bu tahlıllerımle kaç doktor gezdim ama kimse ilgilenmedi doğru duzgun.Adet olunca gel yumurta takıbı yapalım dedi gecen hafta gittim yumurtan guzel çatlamış ilaçlarına devam et ama tüp bebek öneririrm dedi.düşüklerimdensonra bı kaç ay ara verdim bıedaha hamile kalmadım zaten.Şimdi ne yapmalıyım bılmıyorum yaptıralım dedik ama işte insanın cevreside diken olmasın kayınvalideme soyledım boyle sürekli her ay elleniceğime bir kere denıyelim anne canım acıyor zaten dedim gülü seven dikenıne katlanır dedi bana kendı annem ise elimden ne gelırse yardım ederim kızım dedi. Bı kaç kişide daha yaşın genc Sanko 50 yaşındamıısn da hemen bebek istoyorsun diyor.Bence 30 yaş artık anne olma yaşı kendı dusuncem.Ama işte cok korkuyorum 13 bin tüp bebek 3 bin falanda iğneler tutarmış yeterki olsunda napalım.

Merhabalar, açıkçası ben de 31 yaşındayım ve 8 aylık evliyim. Yaklaşık 6. Ayda doktorumuz bizi tüp bebeğe yönlendirdi. Benimde kayınvalidem (kötü niyetle olduğunu düşünmesemde) paranıza yazık daha yaşınız genç, soğan kürü yapın vs şeyler söyledi. Benim de eşimin sperm kalite ve sayısı düşük. Benim annemde kzııım yaşın gençken kucağına al bebeğini erteleme başla dedi. Ben de zaten başlama taraftarıydım eşimle karar verip kayınvalideme de yumurta toplama operasyonundan sonra söyledi eşim. Tavsiyem eğer böyle birşeye eşinle karar verdiysen seni düşürecek kişilere söyleme bu kararı . Çünkü bu süreç uzun ve zor bizim moral motivasyona ihtiyacımız var.

Çok teşekkür ederim bilgiler için... insallah... rabbim kimsenin duasını geri cevirmesin... evlattan ziyade hep hayırlı evlat hayırlı ömür için dua etmisimdir hep.. hem kendime hem isteyen herkese...

Normalde sosyal güvencemiz var bu ilaçlarin belli kismini devlet karşılamıyor mu. İlacı ham fiyatlariyla mi alıyoruz...

Canim,dusuk amh gibi bir sorunun yoksa bekleyebilirsin.
Ben eylul ayindan beri 4 opu,3 transfer gecirdim.
Drlar dusuk vs olmadigi surece 2. adet ile baslatiyorlar sureci tekrar.
Derslerin sonlandirilmasi vs bunlardan ote kendini ne zaman hazir hissettigin onemli.

Çok teşekkür ederim bunlar nasıl kafalar bilmiyorum ama işte o dış gebelikle ilgili şeyler okuduktan sonra film koptu bende
Canım benim bak çok şükür korkacak birşey yok değerinde de bişey yoktu ki zaten ama insan korkuyor işte Benim de düne kadar kasık ağrım vardı akşam bir anda gitti ağrı falan umarım normaldir hayırlısıyla kucağımıza alalım insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…