2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben 36 yaşındayım ve 3,5 yıllık evliyim. İstanbul’ da en iyi doktorlara gidiyorum. 6 ay yumurta takibi de yaptık doktorumla. Doktorum hep deneyin, en az 1 sene deneyin dedi bize. Amh değeri filan önemli değil, sakın kafanıza takmayın. Artık iyi yerlerde 0.1 amh ile bile kadınlar gebe kalabiliyor, mesela benim en son 0.6’ lardaydı. Dediğim gibi ben çok iyi yerlerde prof hocalarla geçirdim zamanımı, bana söylenenler hep böyle oldu. 1 aşılama denedim olmadı. Sonra 1 tüp bebek denedik, çok şükür tuttu. Fiyat olarak evet biraz maddi anlamda fazla tutuyor. Benim ilaçlarla birlikte heralde 30.000’e yakın tutmuş olabilir. Ama daha az maliyetli yerler kesin var. Sizler de güvendiğiniz ve doktorunuzun sizinle gerçekten ilgilendiği yerlere gidin ve moraliniz hep yüksek olsun 😊 şöyle düşünün; nasılsa bi şekilde olacak 🥰🥰

Canım benim bak çok şükür korkacak birşey yok değerinde de bişey yoktu ki zaten ama insan korkuyor işte 🥺🥰 Benim de düne kadar kasık ağrım vardı akşam bir anda gitti ağrı falan umarım normaldir 🥲🌺 hayırlısıyla kucağımıza alalım insallah 🥲🤲
Ağrılar için normal diyorlar benim birqz içim rahat etti ve çok fazla şey araştırmamaya,okumamaya karar verdim böyle daha iyi oluyor 😊

1.5 yıllık evliyim normal yoldan 3 bebeğim oldu ama kaybettim sonra ara verdim.Ankarada yaşıyorum bır doktor tavsiye ettiler gittim elimdeki tüm tahlillerle ve bana ilk sözü senın kan pıhtılaşman var bunun için sana kimse ilaç vermesini dedi Ve ben bu tahlıllerımle kaç doktor gezdim 🥺 ama kimse ilgilenmedi doğru duzgun.Adet olunca gel yumurta takıbı yapalım dedi gecen hafta gittim yumurtan guzel çatlamış ilaçlarına devam et ama tüp bebek öneririrm dedi.düşüklerimdensonra bı kaç ay ara verdim bıedaha hamile kalmadım zaten.Şimdi ne yapmalıyım bılmıyorum yaptıralım dedik ama işte insanın cevreside diken olmasın 🥺 kayınvalideme soyledım boyle sürekli her ay elleniceğime bir kere denıyelim anne canım acıyor zaten dedim gülü seven dikenıne katlanır dedi bana 😡 kendı annem ise elimden ne gelırse yardım ederim kızım dedi. Bı kaç kişide daha yaşın genc Sanko 50 yaşındamıısn da hemen bebek istoyorsun diyor.Bence 30 yaş artık anne olma yaşı kendı dusuncem.Ama işte cok korkuyorum 13 bin tüp bebek 3 bin falanda iğneler tutarmış 🤔 yeterki olsunda napalım.
dr öneriyorsa tabiki tüp bebek yapmalısın canım. ayrıca tüp bebekte ilaç ücretleri benimki hastane ücretini gecti inan. şuan daha da zamlı. arkadasım bu ay baslayacak toplamda 40 bini gözden cıkart dediler.

1.5 yıllık evliyim normal yoldan 3 bebeğim oldu ama kaybettim sonra ara verdim.Ankarada yaşıyorum bır doktor tavsiye ettiler gittim elimdeki tüm tahlillerle ve bana ilk sözü senın kan pıhtılaşman var bunun için sana kimse ilaç vermesini dedi Ve ben bu tahlıllerımle kaç doktor gezdim 🥺 ama kimse ilgilenmedi doğru duzgun.Adet olunca gel yumurta takıbı yapalım dedi gecen hafta gittim yumurtan guzel çatlamış ilaçlarına devam et ama tüp bebek öneririrm dedi.düşüklerimdensonra bı kaç ay ara verdim bıedaha hamile kalmadım zaten.Şimdi ne yapmalıyım bılmıyorum yaptıralım dedik ama işte insanın cevreside diken olmasın 🥺 kayınvalideme soyledım boyle sürekli her ay elleniceğime bir kere denıyelim anne canım acıyor zaten dedim gülü seven dikenıne katlanır dedi bana 😡 kendı annem ise elimden ne gelırse yardım ederim kızım dedi. Bı kaç kişide daha yaşın genc Sanko 50 yaşındamıısn da hemen bebek istoyorsun diyor.Bence 30 yaş artık anne olma yaşı kendı dusuncem.Ama işte cok korkuyorum 13 bin tüp bebek 3 bin falanda iğneler tutarmış 🤔 yeterki olsunda napalım.
Neye göre tüp bebek önerdiler bilmiyorum canım ama bende Ankarada Etlik zübeyde Hanıma gidiyorum transferim oldu yarın test günüm. Eğer şartları taşıyorsan raporlu yaptırabilirsin. Bizde eşimde sperm sorunu vardı rapor çıktı toplamda ilaçlar ve hastaneye 5000 tl ye yakın ödedik. Tabi şimdi ilaçlara zam geldi biraz ama yinede raporla uyguna geldi

Ağrılar için normal diyorlar benim birqz içim rahat etti ve çok fazla şey araştırmamaya,okumamaya karar verdim böyle daha iyi oluyor 😊
Yok işte benim ağrılar gitti bu sefer de niye gitti diye ürkmeye başladım 🙈 Gerçekten öyle çok okumamak gerek herkesin vücudunun gösterdiği tepkiler hep farklı ☺️☺️

Neye göre tüp bebek önerdiler bilmiyorum canım ama bende Ankarada Etlik zübeyde Hanıma gidiyorum transferim oldu yarın test günüm. Eğer şartları taşıyorsan raporlu yaptırabilirsin. Bizde eşimde sperm sorunu vardı rapor çıktı toplamda ilaçlar ve hastaneye 5000 tl ye yakın ödedik. Tabi şimdi ilaçlara zam geldi biraz ama yinede raporla uyguna geldi

Inşallah değeriniz yüksek çıkar yarın güzel haberler alırsınız 🙏🏻🙏🏻 ben de devlette raporlu tedavi goruyorum ama en az 10 bin gitmiştir Devlet hastanelerinde de mi fiyat farkı var. Ben hepsi aynı sanıyordum 🙆🏼‍♀️🙈

Inşallah değeriniz yüksek çıkar yarın güzel haberler alırsınız 🙏🏻🙏🏻 ben de devlette raporlu tedavi goruyorum ama en az 10 bin gitmiştir Devlet hastanelerinde de mi fiyat farkı var. Ben hepsi aynı sanıyordum 🙆🏼‍♀️🙈
amin inşallah canım. bilmiyorum ki herkesin tedavisi farklı oluyor ilaçlardan kaynaklı olabilir belki. ben hastaneye sadece transfer için 2100 tl ödedim. hastaneye göre değişik olabilir belki fiyatlar.

Çok teşekkür ederim bilgiler için... insallah... rabbim kimsenin duasını geri cevirmesin... evlattan ziyade hep hayırlı evlat hayırlı ömür için dua etmisimdir hep.. hem kendime hem isteyen herkese...

Normalde sosyal güvencemiz var bu ilaçlarin belli kismini devlet karşılamıyor mu. İlacı ham fiyatlariyla mi alıyoruz...
İlaçlarda önemli olan tüp Bebek raporu çıkarabilmek diğer türlü karşılamıyor Devlet

X