2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sakin ol ne kadar yaparsan yap bugün çıkmaz bu işin en önemli kısmı sabırlı olmak yarın sabah bi daha yap öbür sabah bir daha yap ama üst üste yapma
Herkesin vücudu farklı tabi ki kimisi hemen çıkıyor kimi geç bir yandan sevinmem lazım mol gebelik olsa çıkardı diye teselli ediyorum kendimi başka embriyomda yok bir tane vardı kuzucum

cnm bence cok erken normalde 12. gündür test tarihi

Herkesin vücudu farklı tabi ki kimisi hemen çıkıyor kimi geç bir yandan sevinmem lazım mol gebelik olsa çıkardı diye teselli ediyorum kendimi başka embriyomda yok bir tane vardı kuzucum
Kendini kötü senaryo Lara hazırlama olumlama yap güzel düşün güzel olsun

Ben 7. Gün kan testi yaptırmıştım 5 çıkmıştı, idrar testinde çıkmazdı yani varsa testiniz yarın öbür gün tekrarlayın, modunuzu düşürmeyin inş pozitif çıkar

Ben 7. Gün kan testi yaptırmıştım 5 çıkmıştı, idrar testinde çıkmazdı yani varsa testiniz yarın öbür gün tekrarlayın, modunuzu düşürmeyin inş pozitif çıkar
Yarın elimde kalan son testi yapıp kan günümü beklemeyi düşünüyorum nasıl bir psikolojidir anlamıyorum anlık duygu değiştiriyorum kan günüme kadar yapmiycam diyordum bir grupta arkadaşın çıkınca doğru eczanede soluğu aldım rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Hiç modunu düşürme erken yapmışsın Biraz daha sabret

Hanımlar bende yol haritami belirledim.. Ama kararsız da kaldım..
Devlette histeroskopi olursam bu ay içinde olabilirim.. Önümüzdeki ayda tekrar transfer hazırlık yapabilirim.. mayıs gibi transfer olur…

Özelde olmak için sigortanın 3 ay beklemek gerekiyor.. Hakkım 25 mayıstan sonra olacak.. Haziranda histeroskopi.. Temmuzda transfer demek..
Yazın transfer olmak dersler sonlandığı için bi yandan mantıklı geliyor..
Bir yandan da arayı açmadan ilerlemeliyim ki, tedavi ağır gelmesin..
Çok kararsızım.. Nasıl yapayım?
Bu arada endokrin romatoloji gidip tahlillerimi de yapacağım.. Tam nedeni öğrenmek istiyorum…

Bir sinir bastı anlatamam ilk testi yaptım negatif 1 saat sonra bir daha yaptım sanki değişecek gibi şuan bile 3. Testi yapmamak için zor duruyorum sanki inada bindi rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın amin
O bir bağımlılık canım bir kere yapınca duramiyorsun. Benimde 7 Mart'ta transferim oldu carsamba test günüm bende 3 testi yedim iki günde

O bir bağımlılık canım bir kere yapınca duramiyorsun. Benimde 7 Mart'ta transferim oldu carsamba test günüm bende 3 testi yedim iki günde
Senin kaçıncı gün embriyosu benim 5. Gün du benimde 7 Mart'ta transferim oldu Perşembe test günüm içim içimi yiyor geçen hafta daha bir sakindim sanki birşeyler yapmasam elimden kayıp gidicek

Ben olsam temmuza bırakırım hem rahim dinlenmiş olur hemde psikolojik olarak ve fiziki şartların tam oturmuş olur

Senin kaçıncı gün embriyosu benim 5. Gün du benimde 7 Mart'ta transferim oldu Perşembe test günüm içim içimi yiyor geçen hafta daha bir sakindim sanki birşeyler yapmasam elimden kayıp gidicek
Benimde 5. Gün kaset test var elimde bol miktarda ... Onlarda çok hafif bir çizgi çıkıyor sanki ama resimde göremiyorum bende geçen hafta rahattım. Haftasonu oldu ne olduysa Hem biran önce test günü gelsin diyorum hemde çok korkuyorum. Öyle düşünme bence canım rabbim hayırlısını nasip etsin. Bizim elimizden bir şey gelmez o ol derse olur inşallah

Senin silikde olsa çıkıyor mu?

Benim hassas testde bile hiç birşey çıkmadı inşallah sizin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…