2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben de histeroskopi yaptırdım çok şükür bi sıkıntı gözükmedi ve dediğin gibi tutunmaya yardımcı olduğu söylendiği için doktorum çizik attı kendi histeroskopi görüntümü izledim kadın vücudu gerçekten mucizevi bi şey tüylerim diken diken oldu izlerken 😍
Ben de cd yi izledim çok garip gerçekten😲

Genetik testi ve pıhtılaşma testini nerede yaptırdın. Ben ankaradayım devlet hastanesinde yapılıyor mu? 2. Transfere kadar 2 3 sürem var bu süre zarfında yaptırsam Olurmu nereye başvurmak lazım hiç bilmiyorum
Benim kimyasal gebelik olunca doktor öncelikle pıhtılaşmadan şüpheleniriz dedi test yaptı.Ankara memorialda yaptırdım ben genetik ve pıhtılaşma testlerini ama Eylül gibi gittiğimde 1900 civarı bi para verdim şimdi nekadar olmuştur bilmiyorum

Doktorum sezeryan dikişinin altına bakıcam sıvı birikimi olabiliyor dedi bir de hiç bişey yoksa çizik atarız tutunmaya yardımcı olduğu düşünülüyor dedi. Rahim filmimde zaten bir sorun çıkmamıştı. İnşallah 2. transferde sorunsuz ilerler🤲
Canım senin sıvı birikiminden önce ultrasonda mı şüphelenip histeroskopi yapalım dedi?

İki akşamlar kizlar 5. Gün embriyosu bu gün 7. Günüm hep kaset test hem erken gebelik testi yaptım negatif çıktı çok mu erken yaptım yoksa olsaydı silikde olsa çizgi cikarmiydi kafamda acayip deli sorular modum şimdiden düştü

İki akşamlar kizlar 5. Gün embriyosu bu gün 7. Günüm hep kaset test hem erken gebelik testi yaptım negatif çıktı çok mu erken yaptım yoksa olsaydı silikde olsa çizgi cikarmiydi kafamda acayip deli sorular modum şimdiden düştü
Negatif demek için erken bence 9. Gün tekrarla yine çıkmazsa yine üzülme 11. Gün çıkabilir bazen geç salgılanıyor hcg 😇

Erken yapmışsın canım

Bir sinir bastı anlatamam ilk testi yaptım negatif 1 saat sonra bir daha yaptım sanki değişecek gibi şuan bile 3. Testi yapmamak için zor duruyorum sanki inada bindi rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın amin

Bir sinir bastı anlatamam ilk testi yaptım negatif 1 saat sonra bir daha yaptım sanki değişecek gibi şuan bile 3. Testi yapmamak için zor duruyorum sanki inada bindi rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın amin
Sakin ol ne kadar yaparsan yap bugün çıkmaz bu işin en önemli kısmı sabırlı olmak yarın sabah bi daha yap öbür sabah bir daha yap ama üst üste yapma 😊

Canım senin sıvı birikiminden önce ultrasonda mı şüphelenip histeroskopi yapalım dedi?
Yaa aslında sürecin başında opu dönemi bi sıvı gördü bunun için rahim filmi çekildi ama bişey çıkmadı, sıvı da yok oldu. Belki ilaçları ilk kez kullandığımdan yaptı. Sonra ilk negatif denemeden sonra ultrasonda görünmüyor ama bazen sezeryan dikişinin altında sıvı olabiliyor onu görmek lazım deyip histesreskopi yaptı. Çünkü sıvı varsa bebek tutmaz, tutarsa da düşer demişti doktorum

X