2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın kızlar ,tüm yazdıklarınızı okudum yine bugün 7.günüm tam geçen hafta bugün transfer olmuştum ne uzun bir haftaydı hafif vajinal yanma dışında ki adet dönemi öncesi olur başka hiçbir belirtim yok ,belirti beklemiyorum zaten şu yanma olmasa daha iyi olacaktı bence bi belirti olmaması çok normal çünkü normal bir kadın hamile olduğundan adeti geçince şüpheleniyor ki o zaman bile bi belirti başlamıyor .Belki erken gebelik testi yaparım diyordum yarın işe başlamadan bugün son günüm evde hazır olurum duruma diye ama yine cesaretim yok yapmayacağım

tamam canım doktoruna güven sen ve uzan dinlen bence bol bol birden kesilmez belki biriken kan geliyordur. strese sokma bence kendini şu anda her şey güzelce gidiyor
Stres konusunda iyiyim çok şükür ama dünden beri uzanıyorum ayaklarımın altında yastık bacaklarım agrıdı eşim bile uğraşıyor benimle ne oldu mecbur kalınca hemencecik uzandın diye
inşallah en kısa zamanda geçer

iyi maşallah kendini hep motivasyon olarak yüksek tutmaya çalış..olsun dinlen uzan ağır şeyler yapma sen yine de.. prenseslik olsun sana :)) eee analık işte ben hayatımda yemediğim şeyleri yedim kabız olunca annem diyor annelik böyle işte diye.. keşke biraz yaşayabilseydim anneliği ama hiç gün yüzü gremedim.

Bekleyebiliyorsan gününü bekle En iyisi stres yok

Kızlar günaydın biraz önce embriyolog aradı 7 döllenen yumurta da bölünmüş fire vermeden , fakat fragmantasyon yani atık hücre oranları %10 yani tam sınırda dedi altına inmesi iyi dedi %10 üzerine çıkarsa 3 . Gün yani yarın içlerinden en temizinin transferini yapmak isterim dedi. Ama %10 un altına düşerse kirlilik oranı ikiden fazlasının, o zaman hepsini 5. Güne götürmek isterim yarın belli olacak dedi . Başına böyle bişey gelen var mı sizce atık hücreler azalır mı yarın orta kalite dedi şimdi

İlk dönemler tüp bebek olmasa bile tüm kadınlar için hassas dönemler şöyle bir garantileyene kadar dikkat etmekte fayda var elbette hasta değiliz ama işte zor olunca insan daha da dikkat ediyor .Kısa mesafeli araca biniyorum ben de ama malum ülkemizin yolları çukur tümsek kasis ne ararsan var dikkat ettikçe daha çok anlıyorum araç dehşet sarsıyor eve gelir gelmez hemen yatasım geliyor psikolojik olarak

Ya öyle deme bir gün nasip edecek rabbim hem daha negatif olduğu belli değil hani gününe kadar moral bozmak yoktu

Yanma bende de var hafifledi bugün biraz ama ben üşüttüm ondan, yazmıştım hatta işyerinde klima arızalandı yarım gün dondum sonra başladı, belki siz de üşüttünüz farketmeden ayakları falan. Bence de test yapmayın yapanlar perişan

O zaman tesadüf canım ya benimki dedi acaba o ailemi diye sorayım dedim. Sen nasılsın heyecan varmı? Nasıl hissediyorsun kendini?
Karnım çok ağrıdı ama kanama vs gelmedi şimdiye kadar yarın gideceğim sabah kan verecegim.Sonucu öğreneceğim nasipse inşallah yavrular benimledir.Sen nasılsın dün kötüydün daha iyi misin

Anaa atık hücrede mi varmış
Sıkma canını hakkında hangisi hayırlısıysa rabbim onu nasip etsin

günaydın canım,
bekle canım bekle acele etme bence de ne kaldı zaten.. en azından 8 9. günü görde öyle yap..belirti dediğin gibi aramak saçma çünkü normal yolla hamile kalsak bilmiyor olacaktık regl sanacaktık. o yüzden kafaya takmamak düşünmemeye çalışmak(ne kadar kolay di mi demesi) gerek:)

Bence embriyoloğuna güven burda ne desek boş o kadar detayı var ki o işlerin ,bir de üçüncü gün sonuçta kalitesi daha net anlaşılmayabilri belki sonradan açılacak çok iyi gidecek belli olmaz .Bazı embriyologlar üçüncü güne daha yakın oluyorlar anne rahminde tutunup gelişebiliyor diye hiç düşünmeden yarını bekle inşallah sizin için en iyisi hangisi olacaksa süreç öyle devam etsin ,ben de üçüncü gün transfer diye çıkmıştım yola z5’e karar verdiler

Kesinlikle birde bizim normal gebelere göre daha çok dikkat etmemiz lazım hiç sorum depil hep yararım hiç kalkmam yeter ki gitmesinler Malesef araç işi epey sorun bende eşime kullandırtmıyorum kendim kullanıyorum sanki ben daha dikkat ediyorum çukurlara o beni arabadan indiriyor birde biz Trabzon’da yaşıyoruz bayı yerler bildiğin köy yolları gibi ilçe içinde

Bi yanım beklemek istiyor bir yanım boşuna bekliyorsam umutlanırım sonradan üzülürüm diye korkuyor hiç bilemiyorum ki yarına kadar da bekleyeyim bakalım dayanabilirsem dayanırım
O zaman direk kan verme ihtimalin varsa kan ver

O kadar dikkat ettim ki üşütmemeye zaten raporluydum hiç üşütmedim Offf bilmiyorum hamilelikle adet belirtileri aynıymış ya belki bu da öyledir diye düşünmek istiyorum ☺

Arkadaşım sen 7 aylık mısın şaka bir yana anlıyorum sizi hepimiz aynı hataya düştük diye bu kadar söylüyorum zaten çok erken sabırlı olmaya çalış 8-9 gün sonrası daha garanti, bu arada silik çizgiye çok sevindim, tekrarlamak için araya bir gün koyun isterseniz çok silikse biraz netleşir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…