2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

yani aynen yapma allahın izni ile alırsın pozitifi kaçıncı gün bugün ?
Daha 4 diğerinde 7. Gün baya silik çıkmıştı yani şimdi zaten imkansız ama elimde bolca test var ondan başladım yapmaya . Zaten poziyigi görsem de bu sefer test günümde kan veririm lekelenme vs yaşamazsam

valla haklısın ne diyim canım eşlerimiz en büyük destekçimiz çok şükür benimki de istemezsen bir daha denemeyelim her şeye sen katlanıyorsun dayanamıyorum seni öyle görmeye bu şekilde ikimiz de yaşarız gideriz artık diyor.ama bu kadar yakınken insan pes etmek istemiyor o yüzden son bir kez daha savaşalım alıp gelelim bebeklerimizi

Daha 4 diğerinde 7. Gün baya silik çıkmıştı yani şimdi zaten imkansız ama elimde bolca test var ondan başladım yapmaya . Zaten poziyigi görsem de bu sefer test günümde kan veririm lekelenme vs yaşamazsam
ooo daha çok erkenmiş canım sende yanii iyi aynen en azından koyulaşmayı görürsün :) yaşamazsın allahın izni ile bu sefer sağlıkla alırsın canım

ooo daha çok erkenmiş canım sende yanii iyi aynen en azından koyulaşmayı görürsün :) yaşamazsın allahın izni ile bu sefer sağlıkla alırsın canım
Amin amin inşallah
Kesinlikle umut ve imkan varken denemek en doğrusu Rabbim inşallah hayırlısıyla hepimize yaşatsın evlat sahibi olmayı

İnşallah bu son tedaviler olur Allah'ın izni ile

Hayırlı olsun canım uzak olması gerçekte sıkıntı,izin almak issanda ayrı bir stres yaratıyor.doğru karar vermişsin canım
Aynen öyle en azından rutin kontroller e tekde gidebilirim gerekirse ama eşim izin alamazda uzakta ki muayene ye gidemezsem dediğin gibi stres sürekli

S Sntr kuzum günaydın ya ben sana ne sorucam sen rahim filmi çektirdin mi? Ben görüntüleme merkezinde bir kadınla tanışmıştım Menderes'e oturan o senmisin merak ettim Eşim hatırlattı şimdi o ailede Mendereste oturuyordu diye

kız yükle bakalımm bugun kacıncı günün ?

Doktorumda kanama azaldıysa iğneyi günde 1 kullan dedi tamam dedim ama bilmiyorum keşke 2 devam etseydik

Kuzum ben rahim filmini tepecikte bir yıl evvel cektirmistim yok senle tanışmadik çünkü ben durumumu kimseyle konuşmadım eminim belki iğne kontrollerinde denk gelmisizdr ama tanismadigimiz için nerrrdennnn bilicezzz .

Kuzum ben rahim filmini tepecikte bir yıl evvel cektirmistim yok senle tanışmadik çünkü ben durumumu kimseyle konuşmadım eminim belki iğne kontrollerinde denk gelmisizdr ama tanismadigimiz için nerrrdennnn bilicezzz .
O zaman tesadüf canım ya benimki dedi acaba o ailemi diye sorayım dedim. Sen nasılsın heyecan varmı? Nasıl hissediyorsun kendini?

Doktorumda kanama azaldıysa iğneyi günde 1 kullan dedi tamam dedim ama bilmiyorum keşke 2 devam etseydik
tamam canım doktoruna güven sen ve uzan dinlen bence bol bol birden kesilmez belki biriken kan geliyordur. strese sokma bence kendini şu anda her şey güzelce gidiyor

Kızlar bugün rüyamda transfer yaptırmışım kan veriyorum 20 çıkıyor ayy hamileyim diye çok seviniyorum ertesi gün kanamam başlıyordu.bi uyandım kendimi çok kötü hissettim benim bir önceki gebeliğim kimyasaldı.tüp bebek yaptırdım yine olmadı falan diyordum kendi kendime.rüya olduğunu görünce nasıl rahatladım.ben daha transfer bile olmadım.psikoloji falan kalmadı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…