2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya öyle deme bir gün nasip edecek rabbim hem daha negatif olduğu belli değil hani gününe kadar moral bozmak yoktu
inşallah canım bir gün nasip edecek ama bugün o gün değil yani insan hisseder:) moral bozmuyorum ya alıştım valla daha önceleri olsa hala ağlıyor olurdum ama inan gülüyorum eğleniyorum falan canım takılmıyorum hatta saldım yani geceleri bizim monotonumuz vardır eşimle kahve içeriz yatmadan onu falan yaptık uzun aradan sonra o yüzden takılmıyorum. birazda gerçekçi olmak lazım kandırmaya gerek yok kendimi.

günaydın canım,
bekle canım bekle acele etme bence de ne kaldı zaten.. en azından 8 9. günü görde öyle yap..belirti dediğin gibi aramak saçma çünkü normal yolla hamile kalsak bilmiyor olacaktık regl sanacaktık. o yüzden kafaya takmamak düşünmemeye çalışmak(ne kadar kolay di mi demesi) gerek:)
Yani beklesem zaten eğer olmayacaksa iki güne leke gelmeye başlar benden otomatik anlaşılır kesinlikle bekleme taraftarıyım da bilmiyorum bakalım doktorun verdiği test tarihi cumartesi ama 5.gün embriyosuna göre de 12 gün bayağı fazla belki perşembe Cuma’ya Mdr regl olmazsa veririm diye düşünüyorum

inşallah canım bir gün nasip edecek ama bugün o gün değil yani insan hisseder:) moral bozmuyorum ya alıştım valla daha önceleri olsa hala ağlıyor olurdum ama inan gülüyorum eğleniyorum falan canım takılmıyorum hatta saldım yani geceleri bizim monotonumuz vardır eşimle kahve içeriz yatmadan onu falan yaptık uzun aradan sonra o yüzden takılmıyorum. birazda gerçekçi olmak lazım kandırmaya gerek yok kendimi.
Hani ne yazacağımı gerçekten bilmiyorum ama yinefe rabbim büyüktür test günü inşallah güzel haberler verirsin
İnsanın kendini anlamasıyla alakası olsa İnan bende ya hamile olmayacak yada düşürüyorum çünkü bütün regl belirtilerim var
Bu kaçıncı denemendi senin

O kadar dikkat ettim ki üşütmemeye zaten raporluydum hiç üşütmedim ☺️ Offf bilmiyorum hamilelikle adet belirtileri aynıymış ya belki bu da öyledir diye düşünmek istiyorum ☺😑
canım sen iyi düşün çekme kötüyü..evet aynı belirtiler o yüzden moral bozma gün doğmadan neler doğarr daha hiçbir şey belli değil bak..eskstra bir durum olsa üzül şüphelen ama şu anda çok şükür herşey yolunda

Bi yanım bekle diyor bi yanım git diyor zaten ağlamama sebebim eşimin hadi tekrar dan gidip yeni tedaviye başlayalım demesi o yüzden gitmekte istiyorum şu dönemler o kadar çorba ki beyin insan ne yapacağını şaşırıyor vallahi 🤯
Maddi imkanınız varsa bence de hiç zaman kaybetmeyin. İnşallah bu sefer her şey yolunda gider ☺️

Hiç hazır değilim kan vermeye 😔 hastaneler çok yakın sıkıntı dğeil kan vermem de ama yok ya yüzleşme cesaretim yok evdeki erken gebelik testini bile yapmıyorum
Bilmiyorum ama test yapmayı düşündüğün an kan vermen daha iyi
Değerin çıktığı zaman iki gün sonra tekrar verip ilerlemeyi görürsün

Yani beklesem zaten eğer olmayacaksa iki güne leke gelmeye başlar benden otomatik anlaşılır kesinlikle bekleme taraftarıyım da bilmiyorum bakalım doktorun verdiği test tarihi cumartesi ama 5.gün embriyosuna göre de 12 gün bayağı fazla belki perşembe Cuma’ya Mdr regl olmazsa veririm diye düşünüyorum
o yüzden zehir etme gelecekse gelir biraz daha sabret..benim 8. günde kanamam başladı yani herkes regl olamazsın o iğnelerle diyor ama bildiğin oldum.. 12 gün garanti olsun diye işte bana da 12. gün kan ver dedi mesela.. sen dediğin gibi 9. yada 10. günde yaptır zaten çıkar o zaman net şekilde. hatta perşembe yaptır 2 gün sonra cumartesi test gününde de yaptırırsın net olur

Benide ekler misiniz bahçeci Cem hocada 23subat transferim oldu ilk denemem 5.gün embriyosu koyuldu cok heyecanlıyım hiç bir belirtim yok inşallah bebeklerimiz bizlerledir
Tedaviniz hayırlı olsun sağlıkla sımsıkı tutunurlar inşallah

Benide ekler misiniz bahçeci Cem hocada 23subat transferim oldu ilk denemem 5.gün embriyosu koyuldu cok heyecanlıyım hiç bir belirtim yok inşallah bebeklerimiz bizlerledir
hadı hayırlı olsun canım ben cem hocayı takıp edıyorum bayılıyorum ya harıka bır doktor basarısıda cok masallah ınsallah o basarılardan bırıde sen olursun bende bursa bahcecıde yaptırdım 24 unde bakalım hayırlıısı :dua:

Hani ne yazacağımı gerçekten bilmiyorum ama yinefe rabbim büyüktür test günü inşallah güzel haberler verirsin
İnsanın kendini anlamasıyla alakası olsa İnan bende ya hamile olmayacak yada düşürüyorum çünkü bütün regl belirtilerim var
Bu kaçıncı denemendi senin
Tabi ki rabbimden umut kesilmez olmaz dediğin şeyleri oldurur sen bilemezsin.. ben sadece şu anda bekliyorum dua ediyorum hayırlısı neyse o olsun..ne bilim ama ya içimde yok o şey:)

ilk tüp bebek denemem benim

Ben de senin gibi düşünüyorum ozmut ozmut yani gerçekten sadece kanaman olsa evet bekle derdim ama sen test verdin ve bir değer yok ,doktor niye ilaçlara devam et diyor onu da anlamadım zaten yeterince hormon aldık ama olmuş olsa 8.gün 5-10 bir şey çıkardı ve kanama var ağrı var bilemiyorum bu defa olmamış ama dondurulmuşlarınla olacak inşallah 🥰

İnşallah senin içinde hayırlısı olsun çok sevıyorum bende doktorumu merkezi Bursa’da Betül hanımda cok tatlı bi doktor

Tabi ki rabbimden umut kesilmez olmaz dediğin şeyleri oldurur sen bilemezsin.. ben sadece şu anda bekliyorum dua ediyorum hayırlısı neyse o olsun..ne bilim ama ya içimde yok o şey:)

ilk tüp bebek denemem benim
Perşembe büyük gün 🤲🏼🤲🏼
Ay doğru 8 tane embriyon vardı senin 🤦🏼‍♀️

Kızlar günaydın biraz önce embriyolog aradı 7 döllenen yumurta da bölünmüş fire vermeden , fakat fragmantasyon yani atık hücre oranları %10 yani tam sınırda dedi altına inmesi iyi dedi %10 üzerine çıkarsa 3 . Gün yani yarın içlerinden en temizinin transferini yapmak isterim dedi. Ama %10 un altına düşerse kirlilik oranı ikiden fazlasının, o zaman hepsini 5. Güne götürmek isterim yarın belli olacak dedi . Başına böyle bişey gelen var mı sizce atık hücreler azalır mı yarın orta kalite dedi şimdi 😢
Ben hiç duymadım bu terimleri canım.

X