2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

tabi tabi aynen öyle kesinlikle hani tutmuş olsa biri derim ki bi değer çıkar kayda değer olur ama 0.4 yani 5 bile değil düşünsene.. işte doktor devam et dedi edelim bakalım 8. gün için çok erken dedi çıkmaması normal dedi asistanı da ama imksansız ya ay ne bilim valla arkadaşım anlamadım. zaten benim hep saçma sapan oluyor bu gebelik zamanları hep bir beta verme durumunda kalıyorum. biri dış gebelik biri kimyasal hepsinde takip gerekti şimdi de bu böyle yine kan verme başladı bende..bi kere de gidip net olamadım ay inşallah kuzum hayırlısı ile inşallah

Perşembe büyük gün
Ay doğru 8 tane embriyon vardı senin
evet bakalım ne olacak civciv çıkacak kuş çıkacak

aynen kuzum inşallah onlar sağlıklıdır. hep 2 2 donduruldu hayırlısı bakalım onlardan biri tutar inşallah

Memnun musunuz kurum ve Cem Bey’den
Ben aşırı memnun kaldım ilgisiz diyorlar Cem beye ama onlar ne beklıyo çözemedim adam işini yapıyo gereksiz konuşmuyor boş laf etmıyor bide cok güleryüzlü daha önce ablamın 4 olumsuz oldu başka merkezde Cem beyde 5.de olumlu oldu o yüzden gıdıyorum tavsiye ederim

valla bende kendi merkezimde olmazsa denemeler onu düşünüyorum hayırlısı inşallah sizde ilk denemede pozitifi görürsünüz bize de umut olur

belirsizlik en kötüsü ben de hep öyle dua ediyorum ,oluyormuş gibi olmasın olmamasına yine alışırız da ,oluyormuş gibi olup sonra olmazsa üzücü zaten kendimi ondan koruyorum biraz da testte falan çizgi çıkar umutlanırım sonra olmaz falan diye ya da tam tersi çıkmaz o ilaçları kullanmak bana çok zor gelir yani ne diyeyim modumuzu düşürmeyelim inşallah gönlümüzdeki hakkımızda hayırlısı olur

Ben geçen yıl yüzde yüz kararımı Bahçeciden yana vermiştim ama Sabri beydi doktorum her şeyi görüşüp planlamıştık böyle oldu bakalım hala olmazsa aklımda orası doktordan da çok memnun kalmıştım ki doktordan çok embriyolog ve laboratuvar önemli zaten Cem beyle aynıdır bunlar da genelde hep beraberler onu da düşünebilirsiniz çok ilgiliydi o da çok da başarılı

aynen canım kesinlikle ben 2 kere o durumu yaşadığım için hep diyorum ki allahım önce verip sonra alacaksan ne olur verme bir daha yaşayamam.. sağlıklı olacaksa hayırlı olacaksa ver yoksa ben bu şekilde yaşamaya alışmaya başlıcam..amin canım inşallah herkesin gönlünden geçen hayırlısı ile olsun

Hoş geldiniz sıkı sıkı tutunsun inşallah
Amin inşallah hosbulduk

Kızlar birde benim gibi bağışıklık serumu kullanan var mı acaba? Haftada bi omega Venn adı

Azalabiliyor demek ki, yumurta sayınız iyi hepsi de döllenmiş demek ki yumurtalar sağlıklıydı, taze transfer olacak mı? 5. Güne gidip seçim yapmak çoğu zaman daha faydalı, inş iyi olur, embriyoloğunuz sizi dikkatlice bilgilendirmiş bana güvenilir geldi

Kızlar birde benim gibi bağışıklık serumu kullanan var mı acaba? Haftada bi omega Venn adı
Hiç bilmiyorum, bağışıklığı arttırmak için mi baskılamak için mi? Transfer sonrası bağışıklık baskılayıcı ilaç veriyorlar 3 gün kullandım ben, vücut embriyoyu atmasın diye sanırım.

İlaç kullanıyorum bunu ablamda kullanmıştı haftada bir serum 3saatlik süt gıbı bu serumu alan diğer 4arkadasımda gebe kaldılar Cem beyde kanıtlanmış bisey yok tam olarak belki ama umut iste

Ya eski msıjınızı görmüştüm sizin de 7. Günde çok silikti değil mi, böyle bakarken kör eden cinsten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…