2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İyi geceler canlar. Bir sorum olacaktı . Transfer adetten kaç gün sonra oluyor 5. Gün embriyosu ile 3. Gün embriyosu fark ediyor mu ?
15 ve 21 . Günleri arası transfer yapıyorlar dondurulmuş embriyo da okuduklarım kadarıyla günü kişiden kişiye değişsede tarihler o aralıklarda, önemli olan emriyo bun hücre sayısı burda 5. Gün emriyoglarının negatif lerini 3. Günlerin pozitif haberlerini de gördük nasip o tamamen ama tabi 5. Gün olana daha kaliteli gözle bakılıyor

Ayyy hadi hayırlı haberler inşallah taze transfer mi olacaksın? Beni boşver ben depresyon yaşıyorum resmen hergün ayrı bir ruh hali sinir stres halsizlik vs vs. Negatif enerjim var birazda o sebeple uzak duruyorum konulardan.

Hsg çekecek doktor bana o yüzden dondurulmuş transfer ama ben klomen kullandım onu kullanılan ayda dondurulmuş oluyormuş zaten rahim duvarını inceltiyor Muş klomen o yüzden donmuş benimki ilk adet olduktan sonra transfer olucak dedi hemşire bakalım senin hamilelikten o zaman diyim ben sana duygu durumları karışık demek

Canim benim içini ferah tut. Ultrosonda ultrosona kese görme değişebiliyor. Benim 7 haftalık dusugumde aynı gün iki ayrı hastanede ki ultroson cihazında iki ayrı sonuç çıktı. Birinde kese 6 haftalık ve bebek görünmüyordu. Diğerinde 7+3 haftalık ve içinde bebek gorunuyordu. Tavsiyem şüpheleri sen kurtulmak için yeni bir hastanede güncel bir ultroson ile muane olmanı tavsiye ederim. Allah yardımcın olsun . Umar bebeğine saglikla kavuşursun

Rabbim yolunu kolay kılsın inşallah Kaç yumurta toplandı?

Yok ben kalite olarak sormamistim yani 3. Gün embriyosu bu daha önce 5..gün embriyosunu bir kaç gün sonra mi transfer ediyorlar diye merak ettim

Aynen öyle..
Ben hiç belirti yaşamadım..
1 sinde izin aldım. Burda ne duyduysam nar su ananas avakado denedim Tutmadı..
2.sinde izin almadım. İşe gittim
Hiç birşey kullanmadım. Ve gene negatif..
Bel ağrısı dışında hiç belirtim olmadı..
Net olarak diyebilirim ki tutacaksa her türlü tutuyor, tutmayacaksa hiç bir türlü tutmuyor..
3.de napacağım bilmiyorum ama..
Sizinki inş pozitif olur

Yaa o zaman beraber olur belki tarihler ne 9adet olucaktın sanki söylemiştin daha önce ama unuttum vallahi
Çarşamba adet oldum Perşembe günü doktora gittim estrofeme başlattı. Çarşamba tekrar muayene var başka ilaçlar daha ekleyecem dedi herhalde en geç 2 haftaya transfer olur Allahın izniyle

Yok ben kalite olarak sormamistim yani 3. Gün embriyosu bu daha önce 5..gün embriyosunu bir kaç gün sonra mi transfer ediyorlar diye merak ettim
Hee eğer donmuş transferse fark etmez transfer de önemli olan rahim kalınlığı ama taze transferse emriyonun gününe göre transfer oluyor

Çarşamba adet oldum Perşembe günü doktora gittim estrofeme başlattı. Çarşamba tekrar muayene var başka ilaçlar daha ekleyecem dedi herhalde en geç 2 haftaya transfer olur Allahın izniyle
O zaman senin sonuç öğreneceğin zamana ben transfer olurum tahmini ay az kaldıkça insan heyecanlanıyor demi ya transfer günü kendimi düşünemiyorum heyecandan

11 yumurta toplandı 8 i olgun çıkmış bugün aradılar 5 tanesi de döllenmiş dediler yarın tekrar arıcaklarmış
Maşallah maşallah gelsin bebişler annesi Hayırlı haberler al inşallah yarın olurda 5. Güne gitmek isterse doktorun muhakkak bir yada iki tanesini 3. Gün dondurt.

Maşallah maşallah gelsin bebişler annesi Hayırlı haberler al inşallah yarın olurda 5. Güne gitmek isterse doktorun muhakkak bir yada iki tanesini 3. Gün dondurt.
Eğerki yarına hepsi devam ederse 5.. güne giderler bence ama 2 tanesi falan elenirse 3. Gün dondururlar diye tahmin ediyorum bir an önce adet olup transfer olmak istiyorum içimde acayip bir heyecan var inşallah pozitif olucak şimdiden hissediyorum

O zaman senin sonuç öğreneceğin zamana ben transfer olurum tahmini ay az kaldıkça insan heyecanlanıyor demi ya transfer günü kendimi düşünemiyorum heyecandan
Gerçekten öyle bi de ilk deneme. İnsan hem daha umutlu hem daha heyecanlı oluyor allah nasip eder inşallah bebeklerim bekliyor klinikte

Bugün aradılar ya o kadar heyecanlandım ki transfer günü ve inşallah pozitif olduğunu öğrendiğim gün ne yaparım bilmiyorum
Bilmezmiyim ben 5. Güne gelene kadar heyecandan mahfoldum. İnşallah pozitifleri görene kadar kalbimiz dayanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…