2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaaaaa yazdıklarınızı okuyunca o kadar umutlandım ki transferden sonra benim sağ tarafımda dediğiniz gibi sızı var sadece başka hiçbir belirti yok bende yoksa yine olmadı mı diye düşünüyordum taakii sizin mesajı okuyana kadar

Öncelikle hayırlı olsun .Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.Doktor bana ilaç ve hormonlar etkisi ile kabızlık olabilir ama biz fazla ıkınma zorlanma istemeyiz bu yüzden günde 3 kere kullanmam için duphalac şurup önerdi.Gerçektende dün kabız olmayan ben kabızlık yaşadım neyseki şuurp etkisini bende çabuk gösterdi.İstersen doktoruna danışıp bu şurubu kullanabilirsin.

Ben transfer için hiç sıkışık değildim.Bekleyeyim dedim biz USG bakalım yeterli değilse sonda ile takviye yaparız dediler.Transfere girdim yeterli idrar yok dedi hoca,hemen bir kaç saniye içinde idrar kesesimi serumla doldurdular.Ve işlem biter bitmez verdikleri sıvıyı geri aldılar ve 45 dk hiç WC gitmedim.Bu 4.tüp bebek denemem hiç bu kadar rahat etmemiştim.

Ben hiç sondayla olmadım ama benimde 3. Denemem. Artık tecrübelendim canım su miktarını iyi ayarlıyorum. Anlattığım ilk günün hikayesiydi

Kesinlikle çok rahat bir işlem bende de aynısı yapıldı bilinçsizce sabah kalkınca lavaboya gitmişim alışkanlık transferde 7.30 da olunca sıkışamadım
Ama o rahatlığı bilseydim zaten hiç sıkışmazdım da

Evet benide bugün merkezde ki genetik bilimci aradı bilgi verdi. Embriyodaki enerjiyi gösteriyormus. Yani hücrenin gelişimi için gerekli enerjiyi gösteriyormus. Ancak test aşamasında bir çalışma dedi. Biz ilk başta embriyo kalitesine bakarız aynı kalitedeki embriyolar arasında tercih yaparken baktığımız bir kriter dedi mitoscore için. Benim zaten 5aa tek embriyom var seçme şansımız da yok doğal olarak. Tabi sans herşey. Ne kalite ne değerler bişey ifade etmiyor. Hayırlısı neyse o oluyor.
Sizi de çok ama.cok tebrik ederim. Ne.kadar oldu kucugunuze kavusali ? Umarım sağlıkla kavuşursunuz yavrunuza

Ben de transfer olur olmaz grip olunca dedim her şey bitti herhalde vücut virüsle savaşmaktan bebeğe sıra gelmez. İnşallah hasarsız atlatırız size de çok geçmiş olsun

Ya ne bilim benim düşükle sonuçlanan bir gebeliğimde yumurtlama günümde yumurtam oluşmuştu . Doktor çokta sağlıklı bir durum değil.demisti o zaman ondan iyi bişey değil diye aklımda kalmış.
Acaba vücut hamileliği kabul etmemiş gibi mi oluyor ki hani normalde hamile kadınlar yumurtlamaz ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…