2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

48 saatte min %66 diye söylemişti doktorum ama tabi 2 kat olduğunda çok güzel diyoruz demişti - bir önceki mesajda yanlış yazmısım :)
Teşekkür ederim canım yazamadım o zaman müsait değildim ancak detaylı bakıyorum inşallah bşr sıkıntı olmaz daha artık kese muayenesine kadar yaptırmam ne yapayım

Bir rüya gördüm çok etkilendim ve sizinle paylaşmak istedim. Sabaha karşı uyanıyorum yatağımda birsuru karınca şaşırıyorum diyorum bu evde hiç karınca olmaz nerden gelmiş bunlar sonra yataktan kalkıyorum oğlum olmuş tosbik yanaklar falan tombis emziriyorum falan daha sonra ikiz bebeklerimi goruyorum biri kız biri erkek minicikler korkuyorum diyorum bunlar minicik nasıl büyütcem diyorum peşpeşe görüyorum bütün bunlari kısaca anlattım sonra uyanıyorum. Rüya tabirlerinde yatakta karinca görmeyi araştırdığımda rüya sahibinin birden fazla çocuğu olacağına işarettir yazıyor. Ve rüyamda da öyle görüyorum zaten çok ilginç

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-13-04-29-37-945_com.whatsapp.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Yani çok şaşırdım 5. Gün zaten çok çok erken. Ben 7. Gün test yapmıştım onda bile doktorum çok erken 10. Gününüzü bekleyin ve test yapın demişti. Hangi klinikte tedavi oluyorsunuz acaba?
Halkalı Acıbadem hastanesi Turgut Aydın doktorum.Dün doktorumla da görüştüm gebelik olmamış dedi.Ben de daha erken değil mi bunu söylemek için dedim.Sonra senin transferi ne zaman yapmıştık diye soruyor.Madem bilmiyorsun transfer tarihimi bile neden gebelik olmamış diyorsun önce bi sor bari.Çok pişmanım bu doktora gittiğim için.O kadar çok para verdik ki.Hem maddi hem manevi mahvettiler.

Çok teşekkür ederim.Dün doktorumla da görüştüm.Gebelik olmamış dedi hemen sonra ben erken değil mi deyince senin transferi ne zaman yapmıştık diye bana soruyor.Bir önceki gün Turgut Bey dosyanıza bakıp ona göre konuşmak ister diye beni görüştürmeyen asistan yine dosyamı götürmemiş anlaşılan.En kötü doktora gittim ben anlaşılan.

Gebelik oluşmazsa doktorumu değiştiricem zaten.ondan da bu pıhtı testini isterim çok teşekkür ederim.

Ne güzel rüya hayırlara vesile olsun Karıncaların bereketini hepimiz görelim insallah

Benim de 13.gündü 447 mi neydi sonuç da iki kere yaptık bıraktık üşenmezsem vermek istiyorum böyle hiçbir şey yok gibi hissediyorum bi daha şöyle binli değerler görsem iyi gelir sanki
Bana da öyle geldi sanki normalleşti herşey, bir test yaptırayım diyordum sonra garip bir değer çıkar stres yaparım diye korktum açıkcası.

Bende aynı durumdayım yaa 6. Gün bugün sıfır belirti bazen karnımın altında sızlama şeklinde batmalar oluyor ama bilmiyorum olmadı sanki
Bende öyleyim yani bazen bana da oluyor ama hafif kabız durumu oldugum için gaz falanda var onlar biraz sızlatıyo gibi hissediyorum yani bebekle alakalı hissetmiyorum

kızlar ben bebeği kaybettim. Dün gece hastanedeydik çok yoğun kanama ve düşükle bitti süreç. Keseyi de gördük ama zaten düşmek üzereyken gördük. Keşke baştan negatif çıksaydı da böyle travmatik bi şekilde sonlanmasaydı. Bir süre kendimi toparlamam lazım, gebeler allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Kimseye böyle bişey yaşatmasın.

Normalde 3200 üstü olması gerekiyordu en az bari biraz çoğu olsun diyordum ama 2607 gıdım gıdım ilerliyor
Yaaaa işte bu yüzden vermedim ben yok bence sıkıntı başta 2 kat mı artmıştı daha mı çoktu? 1,6 olması yeterli kat sayının bu arada, ama başta mesela benim 5 katla başladı sonra 3,5 kat sonra 2,5 kat arttı sonra bakmadım ama baksam seninki gibi olacaktı büyük ihtimal. Endişe etme, minimum değeri karşıladıysa yeterli

Yaaaa çok geçmiş olsun, evet haklısınız baştan negatif görmek belki de daha iyi, vardır bir hayır iyi düşünün kendinizi yıpratmayın demek ki sağlıklı değilmiş, bir an önce kendinizi toparlamaya çalışın çivi çiviyi söker derler, inş bir sonrakinde sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize. Dondurulmuş embriyonuz var mıydı?

Çok üzgünüm sana suanda ne desek acını hafıfletemeyız ama demekkı böyle olması gerekıyormus Allah’ın takdırı eğer varsa gerıde dondurulmuşun kendını toparladıgında yıne denersin Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…