2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Covid olup pozitif olanlar da oldu canım içini ferah tut inşallah çabuk atlatırsın tek çare iyi beslenmek güzelce dinlenmek elimizden bir şey gelmiyor sakınıyoruz ya kendimizi her şey geliyor başımıza 😬
İnan ki yıllardır grip olmadım çarşamba günü de covid testi yaptırmıştım transfer için istemişlerdi negatifti. Yani hem transfer olup hem korona olan varsa ve atlattıysa içim rahatlar biraz ilaçsız da geçiririm hiç sorun değil😔

İnan ki yıllardır grip olmadım çarşamba günü de covid testi yaptırmıştım transfer için istemişlerdi negatifti. Yani hem transfer olup hem korona olan varsa ve atlattıysa içim rahatlar biraz ilaçsız da geçiririm hiç sorun değil😔
Evet evet var tabi olmaz mı seninki bir de normal grip bolca sıvı tüketimi ve vitaminli şeyler falan hemen atlatırsın inşallah 🙏

Eklentiler

• 20220312_200723.jpg
    20220312_200723.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 48
merhaba hanımlar.. 8 mart ta 6.embriyosu(2tane) transfer oldum. sebepsiz kısırlık.hiç hamile kalmadım 10 yıllık evliyim ilk denememiz..estroferm,d vitamini,elenatol(folik),progesteron fitil, progesteron iğne ve enox(kan sulandırıcı) kullanıyorum. dr um 22 mart ta yani 14 gün sonra test vermemi söyledi ama sizleri oluduktan sonra 10. gün kan testi vermeyi düşünüyorum. ilk 3 gün gece ateslendim uyuyamıyorum geceleri.kalça üstünde bazen agrı bazen batma oluyor.bazende kasıkta batmalar oluyor.tutan hanımlar sizde ki belirtleri tam yazabilir misiniz?
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun gercekten cok zor bir süreç 🙇🏻‍♀️
Benim transferden 1-2 gün sonrası hep karnımın sağ tarafında içten içe sızlama hissettim. Bu kez tutunuyor sanırım diye geçirdim hep 4. Transfer olunca kendimi daha iyi dinleyebildim. Dün kontrolde hemen hemen aynı noktada kese görüldü. Bende kanama lekelenme vs hiç olmadı.

Transfer için ilaç kullanımına başladığımızda ilişki yasak mı ?

Biraz önce size teselli edici şeyler yazdım ve peşinden tekrar kanamam başladı şoktayım. Kalçadan progestanı kesmişti bugün doktorum gidip hemen tekrar vuruldum yatıyorum 😔 bugün keselerime de tekrar baktırdım ben ikisi de çok iyi yolk saç denilen şey de oluşmuştu hatta birinde kalp hareketi bile görüldü mutluluğum kursağımda kaldı
Ah seninki en azından kesiliyor benimki hiç kesilmiyor bir müddet bununla devam edeceğiz bana öyle geliyor ki 9 ay bu iğneleri vurulacam sıkma canını 🌸

Benim transferden 1-2 gün sonrası hep karnımın sağ tarafında içten içe sızlama hissettim. Bu kez tutunuyor sanırım diye geçirdim hep 4. Transfer olunca kendimi daha iyi dinleyebildim. Dün kontrolde hemen hemen aynı noktada kese görüldü. Bende kanama lekelenme vs hiç olmadı.
saglıkla kucagınıza alırsınız inşallah bebeginizi 🤗 benimde hem solda hemde tam göbek altında batmalarım var :)

Ben dün transfer oldum bugün de ağır grip oldum. Hiçbir yerim tutmuyor tüm eklemlerim ağrıyor ağrı kesici ya da başka ilaç da içemiyorum umarım bi zararı olmaz bu gribin ya
Eşimin dün testi pozitif çıktı bende griptim iki gündür büyük ihtimalle bende pozitifim öksürmek beni de çok yordu bebeğe birşey olmaz deniyor inşallah ta olmaz iyiyim çok şükür bende ekstra ilaç içemediğim için bol su meyve ve kefir içiyorum. Hiç covid keçirmeyip keseyi gördüğümüz güne denk geldi vardır bunda da bir hayır.

Ah seninki en azından kesiliyor benimki hiç kesilmiyor bir müddet bununla devam edeceğiz bana öyle geliyor ki 9 ay bu iğneleri vurulacam sıkma canını 🌸
Yeter ki sağlıkla devam etsin iğneye razıyım. Benimki olduğunda baya adet kanaması gibi oluyor ama canım senin leke lekeymiş sanırım. İnşallah durur leke olmasına razıyım şuanda

Yeter ki sağlıkla devam etsin iğneye razıyım. Benimki olduğunda baya adet kanaması gibi oluyor ama canım senin leke lekeymiş sanırım. İnşallah durur leke olmasına razıyım şuanda
İşte şöyle bir sıkıntımız var benim regl dönemimde öyle normal kadınlar gibi kanamalı geçmez afetsin peçete yeterli olur 🤷‍♀️ Yani normal regl dönemimden bir tık az geliyor birde rengi kahverengi kırmızı olsa mesela regl oldum derim bende

Çıkmıştır ama biz bi türlü evden çoksamadık seanslar dolmuş iki iş olmasın çıkmışken alırız dedik ama üşenmeyip çıkacağız inşallah 😂 eve de 5 dk hastane ama kanı verince daha sonucu görmeden bi rahatlama geldi
Merakla ve heyecanla bekliyorum 🙈 sonucu görünce daha bi rahatlarsın 🤲🏼🤲🏼

Kızlar çıktı kızmaya hazır olun 🤣🤣 çünkü o kadar bari 3 bin olsun dedim dedim 2607 çıktı ya benim neden yavaş artıyor sizce ?

X