2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar günaydın doktorum çıkışımı verdi ultrasonla baktı yine He eşey yolun da dedi 5+3 müşsüz🙈
Paniğe gerek yok bana gösterdiğin gibi lekelenmeler olacaktır kanamaya dönmediği sürece sakın kal kırmızıda gelebilir ama aktif kanama dediğimiz olay olana kadar sıkıntı yok dedi gel bir de bana sor 😁 ilk gebeliğin olduğu için panik yapıyorsun sadece dedi
Çok geçmiş olsun, bundan sonrası su gibi sorunsuz geçsin inşallah 🙏🏻🥰

Ben bir sonraki kanamam da başlamıştım. Mesela Kürtajdan sonraki kanamamda. Rahim durumuna da bağlı. Benim dondurulmuşlarım yoktu baştan başlamıştık.
Sen kürtaj mı oldun çok gecmıs olsun kuzum sımdı benım durumum bu gördüğüm adet olmuyor mu bugün tekrar kan ıstedı o ayrı tabıde benım 4 tane bekleyen var da ılkı gıbı ılac sekıllerı aynı degıl sanırım yada bakılan bı kan varmı yada benım yapmam gereken bısey

Benim ilk denememde test böyleyken 21çıkmıştı
Arkadaşında daha silikti 38 çıktı.. buna güvenme dedi.. Bakayım.. Önemli olan zaten artış, değer yükseliyorsa her türlü vardır..
Ama önce değer pozitif diyecek kadar mı öğreneyim :d
Birazdan gidip kan tahlili vereceğim :)

2.deneme surecı nasıl ılerlıyor kızlar benım bu gördüğüm kanama adet kanaması degıl mı sımdı
Birde şunu söyleyeyim ben böyle arka arkaya yaptığımda ilki 8 haftalıktı diğeri 6 haftalık kaybettiğimde. Herşeye hazırlıklı olman lazım. Ben sonrasında 1 yıl ara verdim. Çok yorulmuştum. Üçüncüyü gözüm yememişti.

Orasıda var tabı suanda bıle kendıme yeni geliyorum hanı hıcbır neden yok bızde acaba dıyorum eksık olan ne yapılmayan test mı vardı tamam rahım kabul etmedi ama rahımde temız hersey yapıldı ıste bı yerde eksık olan bısey vardı
Birde şunu söyleyeyim ben böyle arka arkaya yaptığımda ilki 8 haftalıktı diğeri 6 haftalık kaybettiğimde. Herşeye hazırlıklı olman lazım. Ben sonrasında 1 yıl ara verdim. Çok yorulmuştum. Üçüncüyü gözüm yememişti.

Nedir bu çiş olayı transfer öncesi sıkışmak mı lazım?
Evet canım sıkışıp alıyorlar senı ona göre rahıme koyacakları yerı tespıt edıyolar karından ultosonla bakıyolar zaten transfer zamanı ben o zaman bıraz Fazla sıkışmıştım maalesef oda ayrı kötüydü

Günaydın kızlar☃️ İstanbun da kar kış kıyamet. Dün transferim oldu arabamızı kardan çıkamadık zar zor taksi bulduk hastaneye taksiyle gittik dönüşte de taksiyle geldik. Halbuki dönüşte arabanın arka koltuğuna uzanmayı planlıyordum🤦🏻‍♀️ Transfer olduktan sonra aşırı derecede idrara sıkıştım 15 dk sonra sürgüye biraz yaptım 1.5 saat kadar uzandım ama ara ara sürgüye yapmaya çalıştım çünkü o kadar sıkıştım ki acı çekiyordum resmen. Dedim Allahım bunlar da sınavın bir parçasıdır inşallah güzel sonuçlar alırız🤲🏻
İnşallah güzel sonuclar alırsınn 😊
Bende idrara aşırı sıkışıktım ama işlem sırasında sonda takıldı idrarımı boşalttılar o beni uzun süre rahatlattı

Pozitif sonucu alanlar kimyasal ürünler falan kullanmamaya dikkat etmeye başladınız mı ,deodorant gibi ya da ne bileyim mesela mor şampuan en son opu öncesi kullandım acayip ihtiyacım var ama çok kimyasal diye vicdan yapıyorum 😊 Daha önceden aldığım organik rolon vardı deodorant olarak onu kullanıyorum ama sizler dikkat ediyor musunuz ?
Ben başladım diyebilirim 🙂 ojesiz gezmeyen biriyim pozitiften beri oje sürmüyorum asetonun zararlı olduğunu okumuştum, mor şampuanın içinde de yoğun kimyasal olduğu için transfer öncesi kullandım en son şimdi kullanmıyorum 😀 çok turunculaşma olursa saçta belki sadece uçlara uygularım ileriki aylarda. Sivilceli bi cildim var ama sivilceli ciltler için aldığım içinde salisilik asit olan hiç bir dermokozmetiği de kullanmıyorum. Benim önlemler şimdilik böyle 🙈

2 ilaç mı kullanıyorsunuz sizde?o kadar çok yoruma baktım ki en az 6 ilaç kullanıyorlar iğneler falan da.sizce normal mi bu?kan sulandırıcı en azından vermesi gerekiyormuş diye biliyorum.Doktoruma ulaşamıyorum hiç de o yüzden burdan öğrenmeye çalışıyorum artık.
Ben de duphaston ve folik asit kullanıyorum şuan pozitifim ve duphaston kullanmaya devam dedi doktorum. Yanlış anlaşılma olmasın kan sulandırıcıyı her hastanın durumuna göre belirleniyor demek ki sizin ihtiyacınız olmadığı için verilmemiş.

Gunaydın 🌻
Benim bugun 9.gunum(3.gun emb)
Pazartesi test gunum,erken test bugun yapsam cikar herhalde ama yapmayacagim
Iyi ya da kotu sonucu aldigimda dumur olmayi planliyorum😬
Hic belirtim yok bu arada(adet olacakmis agrisi disinda)
Durum raporumu verdim,bu kadar🙈
2.cizgiyi bekleyen,degerin 2 katina cikmasini bekleyen,kese gormeyi,kalbim atmasini bekleyen,ufak kanamalarinin durmasini bekleyen tum kadinlara Allahtan gönül ferahligi diliyorum💜
Benim de taze 3. Gün emb 9. Gün🥰 ama benden 17sinde test istediler. Umarım güzel sonuçlar alırız 🥰

Acemılık dıyelım ona bılmıyoruz ya ondan ılkı öyle oldu zaten tutmadı artık 2.cıye bakalım sen ne durumdasın oldun mu transfer
İnşallah 2.si tutar sağlıkla alırsın kucağına 🙏🥰 ben de 2 gün önce adet oldum muayeneye gittim estrofeme başladık 16 sında tekrar bi muayenem var başka ilaçlar daha eklenecek herhalde ondan sonrasına da bakacaz hayırlısıyla 🙏🙏

Ayarlamanız lazım çok aşırı olmayacak ama sıkışık olacaksınız bir de karna bastırıyorlar aynı anda ve rahat olmanız gerekiyor 😁hem idrara sıkışık hem rahat nasıl olunur çözebilmiş değiliz ama bir şekilde idare ediliyor çok kısa bir işlem çünkü
Ben normalde de idrarımı tutmakta çok zorlanırım bakalım nasıl olacak 🤭

Kızlar ben çıktımm burdan toplu olarak cevap vereyim gayet iyiyim şuan için ağrım sancım yok ama stresten vucüdum tiritşyor du anestezi aldığımda dahi titreyip Durmuş'un😅 11 tane yumurtam toplandı bakalım yarına kaçının güzel haberleri gelicek 😍😍

Çok teşekkür ederim ama dün doktpra ulaşamadım asistanı sizin negatif çıkmış biz 2 nin altında olan değeri görünce bir daha test istemiyoruz dedi çok ağladım üzüldüm ama yorumlarda sonra yükselenler varmış onu gördüm.Bana neye dayanarak böyle bir bilgi verdi bilmiyorum. 😡
Yani çok şaşırdım 5. Gün zaten çok çok erken. Ben 7. Gün test yapmıştım onda bile doktorum çok erken 10. Gününüzü bekleyin ve test yapın demişti. Hangi klinikte tedavi oluyorsunuz acaba?

X