2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Günaydın kızlar☃️ İstanbun da kar kış kıyamet. Dün transferim oldu arabamızı kardan çıkamadık zar zor taksi bulduk hastaneye taksiyle gittik dönüşte de taksiyle geldik. Halbuki dönüşte arabanın arka koltuğuna uzanmayı planlıyordum🤦🏻‍♀️ Transfer olduktan sonra aşırı derecede idrara sıkıştım 15 dk sonra sürgüye biraz yaptım 1.5 saat kadar uzandım ama ara ara sürgüye yapmaya çalıştım çünkü o kadar sıkıştım ki acı çekiyordum resmen. Dedim Allahım bunlar da sınavın bir parçasıdır inşallah güzel sonuçlar alırız🤲🏻

Günaydın kızlar☃️ İstanbun da kar kış kıyamet. Dün transferim oldu arabamızı kardan çıkamadık zar zor taksi bulduk hastaneye taksiyle gittik dönüşte de taksiyle geldik. Halbuki dönüşte arabanın arka koltuğuna uzanmayı planlıyordum🤦🏻‍♀️ Transfer olduktan sonra aşırı derecede idrara sıkıştım 15 dk sonra sürgüye biraz yaptım 1.5 saat kadar uzandım ama ara ara sürgüye yapmaya çalıştım çünkü o kadar sıkıştım ki acı çekiyordum resmen. Dedim Allahım bunlar da sınavın bir parçasıdır inşallah güzel sonuçlar alırız🤲🏻
İnşallah hersey yolunda gıder senınde ve evladına kavuşursun en yakın zamanda bol bol dınlen bu surecte

Merhabalarr birden konuya dahil oldum kusura bakmayin amaa banada doktorum serum yazmis ( sutlu gibi beyaz bisey) hicte sormadim ne oldugunuu, senin bilgin varmi? 🙈 iyi biseymii? Haftada bir olarak yazmislar. Sali gunu transferim var yarin yaptirmaya gidicemm
Hadi bakalım, heyecanını taaa buradan hissettim. Biri süt gibi diğeri şeffaf benim ki. Evet canım iyi gelecek bize diye umuyoruz 😉 bebeği rahim kabul etsin yabancı görmesin diye.
Geçen gün konuşuyorduk hastanede serum takma fiyatını. Ben 100 liraya taktırıyorum, bir arkadaş 60 TL yer buldu. Sende araştır uygun bir yer bul.

Kızlarrr 4. Günden selamm
Yine hiç belirtim veya hissiyatım yok . Gün geçtikçe içimi negatif bir his kaplıyo . Ona dair bişey hissetmemek ve beklemek ne kadar zormuş . Kendimi motive etmek istiyorum ama içimdeki kötü his geçmiyor 🥺
Daha çok erken. 7. Veya 8. Gün az biraz birşeyler oluyor. O zaman acaba tutunuyor mu falan diye konuşuruz. Sen şimdi keyfine bak 😘

İnşallah güzel bir bekleyişin ardından pozitifini alırsın canım her zorluğun ardından bir kolaylık vardır elbet

Benim transfer sonrası 6. Günüm bugün.Bekliyorum tekrar kan tahlili vericem.kan sulandırıcıyı sorun mutlaka doktorunuza.
Bu pıhtı testlerinden yapılmadı galiba size. Dediğiniz gibi çok önemli. Ben oldum olası görüyorum. Birinci transferi tutmayanların ikinci transferinde testi istiyorlar öyle veriyorlar. Başta yapılması gerekenler sona bırakılıyor ve ben bu duruma çok içerlensemde. Anca böyle gördüklerimi uyarıyorum. Kendiniz yaptırın doktoru baskılayın diyorum.
Corasprin bile kullanabilirsin. Doktorla konuş bence.

Kızlar günaydın doktorum çıkışımı verdi ultrasonla baktı yine He eşey yolun da dedi 5+3 müşsüz🙈
Paniğe gerek yok bana gösterdiğin gibi lekelenmeler olacaktır kanamaya dönmediği sürece sakın kal kırmızıda gelebilir ama aktif kanama dediğimiz olay olana kadar sıkıntı yok dedi gel bir de bana sor 😁 ilk gebeliğin olduğu için panik yapıyorsun sadece dedi
Gözün aydın geçmiş olsun evet panik yapmamak lazımmış bunu toplamda avuç içi kadar kanaması oldu diye üç saat acilde yatan ben söylüyorum gerçekten ironik 😅 İnşallah sağsalim kavuşucaz bebelerimize 🤗🎈

Kızlar günaydın doktorum çıkışımı verdi ultrasonla baktı yine He eşey yolun da dedi 5+3 müşsüz🙈
Paniğe gerek yok bana gösterdiğin gibi lekelenmeler olacaktır kanamaya dönmediği sürece sakın kal kırmızıda gelebilir ama aktif kanama dediğimiz olay olana kadar sıkıntı yok dedi gel bir de bana sor 😁 ilk gebeliğin olduğu için panik yapıyorsun sadece dedi
İlk gebeliğin mi 😇😇 harika 🥰🥰hadi bakalım sağlıkla gelsin kuzucuklar🌺

Hanımlar şimdi predictor ile yaptım.
Silik mi? Predictor kendi çizgisimi anlamadım..
Bugün 8.günüm, 5.gün embryosu
Parçaladığın testten birşey anlamadım da, diğeri silik çıkmış onu gördüm 🙈hani bekleyecektin nolduuu 😄😄
Kaset testte yapsaydın, karşılaştırırdın. Bence farkları yok 🤣

bsra61 bsra61 Büşra çok sevindim taburcu olmana ve her şeyin yerinde olmasına 🥰İnşallah bir daha korkutmaz seni miniğim güzelce dinlen bir süre bir iki haftaya zaten düzelir 😇

Bu pıhtı testlerinden yapılmadı galiba size. Dediğiniz gibi çok önemli. Ben oldum olası görüyorum. Birinci transferi tutmayanların ikinci transferinde testi istiyorlar öyle veriyorlar. Başta yapılması gerekenler sona bırakılıyor ve ben bu duruma çok içerlensemde. Anca böyle gördüklerimi uyarıyorum. Kendiniz yaptırın doktoru baskılayın diyorum.
Corasprin bile kullanabilirsin. Doktorla konuş bence.
Ben opu sonrası 10 gün boyunca kan sulandırıcı iğne kullandım her ihtimale karşı doktorum kullan dedi. Bu arada pıhtılaşma testi yaptırmıştım çok şükür yok öyle bi sorunum ama bu pıhtılaşmanın bile bir sürü alt dalı var bize en önemlilerini düşüğe sebep olabilecek olanları yapıyorlar. Sulandırıcı iğnem bitti corapine başladım onu içiyorum şuanda.

Ben dün kan tahlili yaptırmıştım ve >2den küçük diye sonuç çıktı.Asistan da sizin çok düşük negatif biraz yüksek olsa 2. Testi istiyoruz ama sizden isteyeceğini sanmıyorum dedi.
Ya o kadar şaşırdım ki bence asistan ya da hemşire sizin gününüzde test yaptırdığınızı sanmış,onun sonucu diye düşünmüş mümkün değil çünkü 5.gün testi nasıl baz alınabilir daha yeni tutunacak beta değeri çıkmayabilir naçizane tavsiyem ilaçlarınızı falan asla bırakmayın gününde test yaptırın

Ben opu sonrası 10 gün boyunca kan sulandırıcı iğne kullandım her ihtimale karşı doktorum kullan dedi. Bu arada pıhtılaşma testi yaptırmıştım çok şükür yok öyle bi sorunum ama bu pıhtılaşmanın bile bir sürü alt dalı var bize en önemlilerini düşüğe sebep olabilecek olanları yapıyorlar. Sulandırıcı iğnem bitti corapine başladım onu içiyorum şuanda.
Faktör 7 mi baktılar sizde pıhtılaşma için hatırlıyor musunuz

X