2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar günaydın doktorum çıkışımı verdi ultrasonla baktı yine He eşey yolun da dedi 5+3 müşsüz🙈
Paniğe gerek yok bana gösterdiğin gibi lekelenmeler olacaktır kanamaya dönmediği sürece sakın kal kırmızıda gelebilir ama aktif kanama dediğimiz olay olana kadar sıkıntı yok dedi gel bir de bana sor 😁 ilk gebeliğin olduğu için panik yapıyorsun sadece dedi
Günaydın canım çok sevındım adına doktor daha ıyı bılır tabı ama işte dedıgın gıbı ılk olunca bı korku sarıyor senı o sana sıkı sıkı tutundu annesı sen meraklanma ınsallah sağ salım de kucağına alırsın bebegını

Günaydın canım çok sevındım adına doktor daha ıyı bılır tabı ama işte dedıgın gıbı ılk olunca bı korku sarıyor senı o sana sıkı sıkı tutundu annesı sen meraklanma ınsallah sağ salım de kucağına alırsın bebegını
Evet kesinlikle bu kadar uzun sürünce insan tereddüt ediyor
İnşallah canım 🤲🏼
Rabbim herkese nasip eylesin 🤲🏼🤲🏼

Merhabalarr birden konuya dahil oldum kusura bakmayin amaa banada doktorum serum yazmis ( sutlu gibi beyaz bisey) hicte sormadim ne oldugunuu, senin bilgin varmi? 🙈 iyi biseymii? Haftada bir olarak yazmislar. Sali gunu transferim var yarin yaptirmaya gidicemm
Bana da tavsiye ettiler ben yaptırdım. Ama henüz işe yaradı mı bilmiyorum. Test günüm gelmedi.

Kızlar günaydın doktorum çıkışımı verdi ultrasonla baktı yine He eşey yolun da dedi 5+3 müşsüz🙈
Paniğe gerek yok bana gösterdiğin gibi lekelenmeler olacaktır kanamaya dönmediği sürece sakın kal kırmızıda gelebilir ama aktif kanama dediğimiz olay olana kadar sıkıntı yok dedi gel bir de bana sor 😁 ilk gebeliğin olduğu için panik yapıyorsun sadece dedi
Dediğin gibi ilk gebelik olunca insan ne bilsin hangi kanama aktif hangisi normal her halükarda tedirgin eden bi durum ama 3 nüzün de iyi olmasına sevindim hadi gözün aydın 😍

Vala bana vermedı mesela tek ılac bıde folık asıt ve 5.gun embriyosu transfer edılmıstı bana 8.gun kanamam başladı 9.gun test yaptım 0.1 doktora dıyorum sonuç bu benden 11 gun yanı bugün tekrar kan tahlılı ıstıyor sonuç ortada mucıze olması lazım o degerın yükselmesi ıcın vala kan pıhtılaşması vs testlerı su tedavılere başladığımız zaman yapılması lazım bence gerçekten emegımız var ortada hem maddı hem manevı
Doktorlarımız aynı olabilir mi?Benim doktorum acıbadem hastanesinde Turgut Aydın.çok ilgisiz sadece soru sorarsam cevap veriyor.kendisine ulaşamadığım için de asistanı dün negatif olduğumu ve başka test istemiyoruz biz dedi.bugün transfer sonrası 6. günüm.aynen çok yıprandım ben de hem maddi hem manevi.

Dediğin gibi ilk gebelik olunca insan ne bilsin hangi kanama aktif hangisi normal her halükarda tedirgin eden bi durum ama 3 nüzün de iyi olmasına sevindim hadi gözün aydın 😍
Kesinlikle nereden bileyim ben
Şuan ikiyiz 🙈🙈 üçüncü yok dedi doktor ama bakalım 😁😁
Saol canım 🌸🌸

Doktorlarımız aynı olabilir mi?Benim doktorum acıbadem hastanesinde Turgut Aydın.çok ilgisiz sadece soru sorarsam cevap veriyor.kendisine ulaşamadığım için de asistanı dün negatif olduğumu ve başka test istemiyoruz biz dedi.bugün transfer sonrası 6. günüm.aynen çok yıprandım ben de hem maddi hem manevi.
Ya bu süreçte doktor secımıde çok onemlı cıdden çünkü ben bu sürece gırerken bilgili degılım ve sen bana bütün olumsuzlukları a dan z ye anlatman gerekir benım tedavimde hersey ooo mükemmeldi embrıyo öyle ee pekı neden tutmadı sorun orda demekkı bı yerde bırsey var ben kanamam var dıuorum ya yoğun benden 2 gun sonra tekrar test ıstıyor bana çok saçma geldı ben med Amerikan da yaptırdım gerıde kalanlar bar da nasıl yaptırıcam kendımı hazır hıssedıyor muyım suanda ınan bılmıyorum

Yok bekliyorum derken 11. Günü bekliyorum anlamında yazdım.Şimdi bir daha vermem dün yıkıldım zaten.
Yok sen sımdı 6.günde kan mı verdın ben mı yanlış anladım olayı canım kafam bı mılyon vala kaç günden berı

Kesinlikle nereden bileyim ben
Şuan ikiyiz 🙈🙈 üçüncü yok dedi doktor ama bakalım 😁😁
Saol canım 🌸🌸
Bir dahaki ultrason da netleşir inşallah olsun sonuçta seninle olan bir can var yine de hayırlısı ile ilk 3 ayı atlatsanız🤭🤭

2 ilaç mı kullanıyorsunuz sizde?o kadar çok yoruma baktım ki en az 6 ilaç kullanıyorlar iğneler falan da.sizce normal mi bu?kan sulandırıcı en azından vermesi gerekiyormuş diye biliyorum.Doktoruma ulaşamıyorum hiç de o yüzden burdan öğrenmeye çalışıyorum artık.
Başka yerde yazılarınızı okudum..
Kendinizi başkaları ile kıyaslamayın..
Doktorunuz zaten sizin progestron değerinizi ölçmüş ve ona göre ilaç yazmış..
Herkesin tedavisi çok farklı..
Hatta az ilaç aldığınıza sevinin..
Benim bu 2.transferim geçen transfer ile aynı ilaçları kullanıyorum. Geçen sefer negatif bu da negatif olabilir ki progestron değerim çok iyi göya..
Çok ilaç aldım tutacak az ilaç aldım tutmayack diye bir kanı yok.. Aksinize sizin şuan hormon kaynaklı yan etkileriniz az ve daha sağlık bir süreç geçiriyorsunuz..
Estrofem tromboemboli yapmasın diye coraspin alıyorz.. ne güzel ki ihtiyacınız yok..
Progestron düşmesin diye tablet ftil iğne alıyorz ne güzel ki sizinki stabil
Pıhtılaşma olmasın diye oksapar alıyorz ne güzelki sizin öyle sorununuz yok 50 kuruş büyüklüğünüde morluğunuz yok..
Halinizden memnun olun😄

Benim transfer sonrası 6. Günüm bugün.Bekliyorum tekrar kan tahlili vericem.kan sulandırıcıyı sorun mutlaka doktorunuza.
Pıhtılaşmanız yoksa kan sulandırıcıya gerek yok.. Boşuna stres yüklemesş yapmayın kendinize 😄

Gunaydın 🌻
Benim bugun 9.gunum(3.gun emb)
Pazartesi test gunum,erken test bugun yapsam cikar herhalde ama yapmayacagim
Iyi ya da kotu sonucu aldigimda dumur olmayi planliyorum😬
Hic belirtim yok bu arada(adet olacakmis agrisi disinda)
Durum raporumu verdim,bu kadar🙈
2.cizgiyi bekleyen,degerin 2 katina cikmasini bekleyen,kese gormeyi,kalbim atmasini bekleyen,ufak kanamalarinin durmasini bekleyen tum kadinlara Allahtan gönül ferahligi diliyorum💜

1 dakika yaaa ben yanlismi okudum yanlismi anladim senin bugun transfer sonrasi 6. Gunun dogrumu?
Peki asistan hangi degere gore negatif dedi?

2 ilaç mı kullanıyorsunuz sizde?o kadar çok yoruma baktım ki en az 6 ilaç kullanıyorlar iğneler falan da.sizce normal mi bu?kan sulandırıcı en azından vermesi gerekiyormuş diye biliyorum.Doktoruma ulaşamıyorum hiç de o yüzden burdan öğrenmeye çalışıyorum artık.
Bana da vermediler. Estoferm ve progestan kullanıyorum ama pozitifim. Her doktorun yöntemi farklı oluyor

X