2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bence de devam et ilaçlara. yani 9 ay boyunca kanaması hiç kesilmeyen ve sağlıklı bebek doğuran kadınlar var yada hcgsi belirli bir süreden sonra aniden artanlar. Küçücük bir ihtimal dahi olsa bırakmamak lazım. Sen yine test gününe kadar aynı devam et
Öyle yapıcam canım bir umut tutunacağım bakalım buna nasip kısmet artık ne diyelim yaşayıp göreceğiz 🤷🏼‍♀️

Aynen canım bakalım bekleyelim zaten tek iğnem var yapmaya devam edeyim perşembe vericem zaten kan
Ee biz şimdi perşembe verecez ya cumartesi sağlık ocağı kapalı acaba çarşamba mı versek
Sen özelde mi vereceksin

Ben mecbur sağlık ocağında verecem özele gidemem ya o yüzden çarşamba vereyim diyoruö
Canım senin değerin zaten elinde aynen birde evdeysen boşuna para verme en azından takibi yapılıyor dersin verirsin ben 8:30 da iş başı yapıyorum zaten onun için izin alamam şimdi doktor çağırır falan ona kullanırım en azından. Hem 3 gün sonra yaptırmış olacaksın cuma da baya artmış olur sonra keseye🤲🏻

Bizim merkez test günü beta hcg yi ücretsiz yapıyor. İkincisi istendiğinde 100₺😏
Ne güzel bizde öyle bir şey yok birde o kadar para veriyoruz bari onu tek seferlik ücretsiz yap ben kendi yerimde yaptırsam 200 falan öderim heralde 🤭

Burda 250 TL fiyat iyiymiş sizin. İki kez verdim ben iki kez daha vericem büyük ihtimalle bin TL gitti🤢 gerçekten artık herşey abartılı derece faiş.
Oha gerçekten mi hey maşallah bu nedir ya alt tarafı bir kan insanları o kadar çok kullanıyorlar ki gerçekten pes!!

Canım senin değerin zaten elinde aynen birde evdeysen boşuna para verme en azından takibi yapılıyor dersin verirsin ben 8:30 da iş başı yapıyorum zaten onun için izin alamam şimdi doktor çağırır falan ona kullanırım en azından. Hem 3 gün sonra yaptırmış olacaksın cuma da baya artmış olur sonra keseye🤲🏻
Sende haklısın çalışırken zor
İnşallah 🤲🏼

X