2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Amin rabbim duysun şu mübarek günde 🤲 hepimiz aynı durumdayız zor bir psikoloji ama inşallah güzel haberler alıcaz🤲☺️ Bu arada benden o fitilin akıntısı çok azaldı ilk günler dolu dolu geri çıkıyordu şimdi yok denecek kadar az geri geliyor. Bu iyimi kötü mü bilemedim inşallah birikmiyordur bir yerde🤢
Aynı şey bendede oluyor ilk günler çok geliyordu şimdi daha çogunu vücut emiyor anladığım kadarıyla şuan vücudun daha çok progestana ihtiyacı var endişelenme salı günü kese randevusunu kapıp rahatlarsin Allah'ın izniyle. 🙏

Aynı şey bendede oluyor ilk günler çok geliyordu şimdi daha çogunu vücut emiyor anladığım kadarıyla şuan vücudun daha çok progestana ihtiyacı var endişelenme salı günü kese randevusunu kapıp rahatlarsin Allah'ın izniyle. 🙏
Rahatlarız olacaktı o 🥰

İki ampül ama bir iğnede çekiliyor canım birkere vuruyolar ama o bile mafetti ya günde bir vurulmak kalçayı böyle yapar mı ya 🙄

Canım her gün vuruluyorsan normal ben bir gün vurulup bir gün vurulmuyorum ondan henüz öyle çok sıkıntı olmadı

Kızlar doktorum yazdı şimdi bence ilacınızı kesmeyin normal 12.gün yeniden test verin diye valla anlamadım 🤷🏼‍♀️
Bence de devam et ilaçlara. yani 9 ay boyunca kanaması hiç kesilmeyen ve sağlıklı bebek doğuran kadınlar var yada hcgsi belirli bir süreden sonra aniden artanlar. Küçücük bir ihtimal dahi olsa bırakmamak lazım. Sen yine test gününe kadar aynı devam et

Bende fitilden başka ilaç yok malesef
İnşallah 🤲🏼
Lekelenme başlayınca progestan takviyesi yapılıyor. Biran önce iğnesini yaptırın. Acile gidin düşük tehlikesi diyin reçeteyi yazıyorlar iğnesini alıyorsun orada yapıyorlar. Tedbiri elden bırakmayın.

X