2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Oha gerçekten mi hey maşallah bu nedir ya alt tarafı bir kan insanları o kadar çok kullanıyorlar ki gerçekten pes!!
Evet yazın 165 tlydi 250 yapmışlar ilk oraya verdim diye mecbur yine oraya verdim zaten değerler küçük benim bide cihaz farkı yanıltmasın diye. Ki hastanede sıradan bir özel yani hafta içş kuyruk beklenilen cinsten.

Evet yazın 165 tlydi 250 yapmışlar ilk oraya verdim diye mecbur yine oraya verdim zaten değerler küçük benim bide cihaz farkı yanıltmasın diye. Ki hastanede sıradan bir özel yani hafta içş kuyruk beklenilen cinsten.
Vay be gerçekten yazık günah.. aynen canım napacaksın şu anda dediğin gibi mecbur vereceksin neyse pozitif olsun değerin yüksek olsunda inşallah insanın gözüne gelmez o zaman. Çok acımasız bir milletiz bu tarz konularda

Vay be gerçekten yazık günah.. aynen canım napacaksın şu anda dediğin gibi mecbur vereceksin neyse pozitif olsun değerin yüksek olsunda inşallah insanın gözüne gelmez o zaman. Çok acımasız bir milletiz bu tarz konularda
Aynen öyle malesef😶 senin kanaman nasıl normal regli gibi döndümü?

Bizim burada sa 250

Azaldı şu anda birde rengi turuncu gibi kırmızı değil kahveye mi dönecek anlamadım iğneyi yaptım o mu azalttı çözemedim ama karın ağrım hala aynı
Benimki hala kırmızı iğne yapmama rağmen belki de seninki tutunmaydı ne dersin 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Normal değil yani, inşallah tamamen durur.🙏 Belki de yeni tutunuyorlar ondan hcg yoktu kanında
Anlamadım ki bilsem keşke içerde neler oluyor.. belki de bilemiyorum inşallah öyledir ama ayaktayken hareket edince geliyor 2 gündür de yordum kendimi belki ondan ay bilemiyorum ya bir sürü etken var. Perşembe öğreneceğim artık net şekilde

Bu arada sen asprin yada oksapar kullanıyormuydun?
Yok canım bende kan sulandırıcı yoktu hatta bugün kan verdim kız pamuğu kaldırıyor kan fışkırıyor dedi ki kan sulandırıcı mı kullanıyorsunuz 😂 aksine kullanmadığım halde kanım böyle hani sulandırıcı bir şey de yapmadım gerileye tehlike gözüyle yaklaşıyorum anlamadım 🤷🏼‍♀️

Yok canım bende kan sulandırıcı yoktu hatta bugün kan verdim kız pamuğu kaldırıyor kan fışkırıyor dedi ki kan sulandırıcı mı kullanıyorsunuz 😂 aksine kullanmadığım halde kanım böyle hani sulandırıcı bir şey de yapmadım gerileye tehlike gözüyle yaklaşıyorum anlamadım 🤷🏼‍♀️
Maşallah bu güzel bişey kuzum🙏 hadi inşallah Perşembe güzel haberler al. Ama olurda sonuç negatif olursa kendini üzme ve seni bekleyen embriyon için hazırlan hemencik toparlan☺️

X