2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Tebrik ederim çok sevindim sonucunuza 🥰Sağlıkla devamı gelir de kucağınıza alırsınız inşallah 🙏 aspirin de kanama yapmış olabilir inşallah yerleşme kanamasıdır ve o kadarla kalır zaten değeriniz çok iyi ,iyi dinlenmeler ☺️
Teşekkür ederim 🌸 inşallah 🤲🏼🤲🏼

Devlet hastanesinin acilinde neden vermiyorsunuz kan kızlar ücretsiz? Hastane mi uzak? Çok pahalıymış dediğiniz yerlerde zaten maddi olarak hepimiz tüm birikimlerimizi bu işe yatırıyoruz bi de kan için 200tl mi alıyorlar çok şaşkınım.

Maşallah bu güzel bişey kuzum🙏 hadi inşallah Perşembe güzel haberler al. Ama olurda sonuç negatif olursa kendini üzme ve seni bekleyen embriyon için hazırlan hemencik toparlan☺️
İnşallah kuzum bakalım ben pek olumlu pozitif bir şey görmüyorum çünkü sabah yine eskiye döndü geliyor

Bende bütün belirtiler gitti kızlar ya 🙄 ilk iki gün çok vardı bel ağrısı kasık ağrısı şimdi 4.gündeyim hiçbirşey yok hayırlısı artık 🙏🏽🤲🏼

Benim de 4. Günüm bende de yok bakalım Allah büyüktür ☺️
Siz burada pozitif çıkanların 4. Günlerini gordeydiniz sasirirdiniz.Hic birinde belirti yokru kızlar fakat 8. Günden sonra bazi belirtiler yükleniyor işte asıl ürküncü o çünkü adet mi bebek mi ayırt edilemiyor.İnsallaj sizde hayırlı haberleri alırsınız tez vakitte 🙏

Siz burada pozitif çıkanların 4. Günlerini gordeydiniz sasirirdiniz.Hic birinde belirti yokru kızlar fakat 8. Günden sonra bazi belirtiler yükleniyor işte asıl ürküncü o çünkü adet mi bebek mi ayırt edilemiyor.İnsallaj sizde hayırlı haberleri alırsınız tez vakitte 🙏
evet aynen öyle mesela bende olanlar o yüzden bence belirti aramayın aradıkça saçma sapan yerlere gidiyor. zaten istersende çok çıkar belirti ay o var ay bu var. benim karın ağrım bel ağrım kötü oldu ama başka arkadaşın bebek oldu. herkesin vücudu farklı belirtisi farklı ben onu anladım

Günaydın, yeni hafta bolca bebek müjdesi getirsin bize 🥰 Bence 4. gün zaten çok erken belirti için 🙈 Uff dünkü iğnem çok acıttı yaa ilk kez gece uyurken dönerken canım yandı 😢 Bi de bacak ağrısından farkında olmadan uykuda baya gerinmişim kasığımda ağrı hissedip uyandım 😢 Şimdi ayy bi şey olmuş mudur diye geziyorum

Devlet hastanesinin acilinde neden vermiyorsunuz kan kızlar ücretsiz? Hastane mi uzak? Çok pahalıymış dediğiniz yerlerde zaten maddi olarak hepimiz tüm birikimlerimizi bu işe yatırıyoruz bi de kan için 200tl mi alıyorlar çok şaşkınım.
Bişey uydurmaya gerek kalmadan direkt verebiliyor muyuz?

Haklısınız kızlar tabiki erken belirti için ama başta varken sonra birden kesilince insan bi ne oluyor diyo😂

ama başta orada bir işlem yapılıyor sonuçta benimde öyle oldu ilk 3 gün oldu sonra geçti sonra 7. günde başladı 8. günde kanamam başladı. çok fazla takılmayın gerçekten her şeyi bilmekte iyi m, kötü mü anlamadım ben.. eşim diyor sen gebe kaldığını da hastalanacağını da hissediyorsun diye. dedim evet lanetliyim galiba😂
Haklısınız kızlar tabiki erken belirti için ama başta varken sonra birden kesilince insan bi ne oluyor diyo

ama başta orada bir işlem yapılıyor sonuçta benimde öyle oldu ilk 3 gün oldu sonra geçti sonra 7. günde başladı 8. günde kanamam başladı. çok fazla takılmayın gerçekten her şeyi bilmekte iyi m, kötü mü anlamadım ben.. eşim diyor sen gebe kaldığını da hastalanacağını da hissediyorsun diye. dedim evet lanetliyim galiba😂
Deme öyle canım ya nasip işte ☺️ Süreçlerimiz uzun olunca ister istemez insan bu yolda öğreniyor bazı şeyleri 🤷🏼‍♀️

X