2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Selam Kızlar benim de dün opu oldu.bakalım 5.güne gelebilcek mi embriyolarım .bi de bu sefer pgt de yapılcak .sağlıklı gelcekler mi merakla bekliyorum .inş hepimiz için güzel gelişir herşey 🌸

Ben ilaçlar ımı da kesdim bişey olur mu acaba , arada kalmaktan nefret ediyorum ne sevinebiliyor sun ne üzülebiliyorsun kan vermek ten bıktım evde çizgi görmeden vermem vallahi ama olsa idi silikde olsa çıkmaz mıydı ya
Sana ilaçlarını kes dediler mi bak bana bu sonuca rağmen kesme dediler. Evet gerçekten çok kötü bir durum ya bende nefret ediyorum ama benim belli sen bence bi baktır Allah büyük

Eşime de söyledim hiç böyle hayal etmemiştim
Ohh iyiyim çok şükür şimdi gidip ablamlara haber verecem 😁😁
Hahah ya olsun pozitif olsun da hayallerin olmasın en büyük hayalin gerçek oluyor Allah’ın İzni ile sen ona bak oh be valla ben rahatladım ya. Artık gül eğlen bol bol dinlen keyfini çıkar. İğneler bebişleri korur Allah’ın izni ile bırak etrafında pervane olsun kocanda 😂

Sana ilaçlarını kes dediler mi bak bana bu sonuca rağmen kesme dediler. Evet gerçekten çok kötü bir durum ya bende nefret ediyorum ama benim belli sen bence bi baktır Allah büyük
Doktor içme dedi gerek yok dedi ama hala âdet olmadığım için bende ne yapacağımı şaşırdım neyse sabah olsun hayrolsun inşallah yarın netleşir kesin

Sancım var dün geceden beri bi geliyor bir gidiyor bide baş ağrısı kuzum perişan etti☹️ Sen nasılsın ?
Bacaklar ve karnim ağrıyor regl olacakmış gibi delircem kuzum ya sonn duzlukte herşey daha zormuş salı günü test için randevu aldım verip kurtulayım inşallah hayırlı haberi de alırim

Yaa bak ne dedik sana boşuna ağlama artık var işte ben burdayım diyor benim ki 0.4 düşün yani senin ne güzel sonucun var lütfen yıpratma artık. İlaçları da kullan tutacak sende bebeğin
İyiyim canım çok saol çok teşekkür ederim ❤️

Hahah ya olsun pozitif olsun da hayallerin olmasın en büyük hayalin gerçek oluyor Allah’ın İzni ile sen ona bak oh be valla ben rahatladım ya. Artık gül eğlen bol bol dinlen keyfini çıkar. İğneler bebişleri korur Allah’ın izni ile bırak etrafında pervane olsun kocanda 😂
🌸🌸 inşallah canım
Rabbim tez zamanda sana da yüksek değerler görmeyi nasip eylesin inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Bacaklar ve karnim ağrıyor regl olacakmış gibi delircem kuzum ya sonn duzlukte herşey daha zormuş salı günü test için randevu aldım verip kurtulayım inşallah hayırlı haberi de alırim
Bende aynı durumdayım duş aldım az evvel korka korka 😔 sanki heran sökülecekmiş hissi var. Orda mı vereceksin kanı ben aynı yerde vericem referans farkı olmasın diye ama aşırı gerginlik var. Sende pozitifsin bence salı günü çok merak ediyorum senin sonucunu☺️

Bende aynı durumdayım duş aldım az evvel korka korka 😔 sanki heran sökülecekmiş hissi var. Orda mı vereceksin kanı ben aynı yerde vericem referans farkı olmasın diye ama aşırı gerginlik var. Sende pozitifsin bence salı günü çok merak ediyorum senin sonucunu☺️
Sağlık ocağında vereceğim canim.oradaki doktorum sağolsun çok ilgilendi bana da çok yakın verip gelip evde sonuç bekleyecegim.İnsallah seni. Hissettiğindir 🙏🙏 ben tuvalete gitmeye korkuyorum regl olcam diye gelen progestan fazlalığına bile acaba regl mi oldum diye bakmaktan beynim yandi.Bu kandil günlerinde Allah yüzümüze gülsün 🙏

Sağlık ocağında vereceğim canim.oradaki doktorum sağolsun çok ilgilendi bana da çok yakın verip gelip evde sonuç bekleyecegim.İnsallah seni. Hissettiğindir 🙏🙏 ben tuvalete gitmeye korkuyorum regl olcam diye gelen progestan fazlalığına bile acaba regl mi oldum diye bakmaktan beynim yandi.Bu kandil günlerinde Allah yüzümüze gülsün 🙏
Amin rabbim duysun şu mübarek günde 🤲 hepimiz aynı durumdayız zor bir psikoloji ama inşallah güzel haberler alıcaz🤲☺️ Bu arada benden o fitilin akıntısı çok azaldı ilk günler dolu dolu geri çıkıyordu şimdi yok denecek kadar az geri geliyor. Bu iyimi kötü mü bilemedim inşallah birikmiyordur bir yerde🤢

Doktor içme dedi gerek yok dedi ama hala âdet olmadığım için bende ne yapacağımı şaşırdım neyse sabah olsun hayrolsun inşallah yarın netleşir kesin
Anladım canım doktorun dediyse bir şey diyemem tabi hayırlısı valla hakkımızda ne derlerse onu yapıyoruz bizde

X