2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Smdi dur anladığımi soylim smdi yumurta toplandığı gün eşimden örnek alicaklar ve onlar dondurma işlemini faln yapicaklr yumurta toplanan gün adet olmam için doktor ilaç vericek o ilacı kullanicam bı 10 gün faln sonra adet olucam adetin ikinci yada üçüncü günü transfer oluyo emi
😂 yumurta toplanan gün sperm de alıyorlar ya bunlar döllendirilip 3. Güne veya 5. Güne kadar laboratuvar ortamında uygun koşullarda bölünmeleri bekleniyor sonra donduruluyor. Sonra adetin 2.veya 3. Gününden sonra ilaçlar kullanıyorsun yaklasık 17 gün sonra transferini oluyorsun😂

Kızlar merhabalar beni de ekler misiniz?
Pcos ve kiçük çikolata kistin var. 2. Transferim olacak. 30 yaşındayım. Acıbadem hastanesi Mustafa taş hastasıyım. Allah’ın izniyle 5 Martta transferimm olacak

Valla kızlar hepiniz iyi ki varsınız
Çok zor ya eşime bile patladım ne kadar olsa bile bir yerde tıkanıyor anlamıyor beni
Rabbim hiçbirimizin kuşağını boş bırakmasın 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Hayırlı olsunn çok sevindim sağlıklı bir şekilde devam eder inşallah 🥰🥰

😂 yumurta toplanan gün sperm de alıyorlar ya bunlar döllendirilip 3. Güne veya 5. Güne kadar laboratuvar ortamında uygun koşullarda bölünmeleri bekleniyor sonra donduruluyor. Sonra adetin 2.veya 3. Gününden sonra ilaçlar kullanıyorsun yaklasık 17 gün sonra transferini oluyorsun😂
🙈🙈Teşekkür ederm canm yordm seni eksik olma🤤😃😃

X