2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sen bence 21 martta kalp atışını da görürsün insallah Allah’ın izniyle 🤲🥰 ben dün yapmıştım ama yarın bile vermeyi düşünüyorum öyle korkuyorum ki 🥲 insallah sağ salim alalım yavrularımızı kucağımıza çok zor süreç gerçekten 🥲
AA kaçıncı gündü dün ve kaç çıktı 😂yine başa döndüm 😂 bilmiyorum ki bi varlık işaretini görmek istiyorum tabi kanama ağrı falan olarak dğeil de 😂

Evet ya rahatlıkta benim dr gibi olmak yani daha doktorla hiç iletişime bile geçmedim hemşire ile sonuç paylaştım
😂 benim de öyle, daha iyi bence hemşireler daha ilgili ve çabuk dönüş yapıyor, hocanın yemek yiyecek vakti yok. Kese bir son değilmiş başlangıç 🙄 15 gün sonraya kalp atışı randevusu verdi bana, transfer sonrası erken test falan yapıyor oyalanıyorduk bunda o da yok 🙈

😂 benim de öyle, daha iyi bence hemşireler daha ilgili ve çabuk dönüş yapıyor, hocanın yemek yiyecek vakti yok. Kese bir son değilmiş başlangıç 🙄 15 gün sonraya kalp atışı randevusu verdi bana, transfer sonrası erken test falan yapıyor oyalanıyorduk bunda o da yok 🙈
Ya olsun şükür kese görmüşsün 😂😂 bir de beni düşün ortada iki beta ile kalmış gibiyim 🥲 yani transfer sonrasındaki bekleme süresi kısaydı bi de bu bayağı uzun sen en son kaçıncı gün test yaptın yarın 18.günüm olacak benim yaparsam

Ben de belirtim yok diye triplere giriyorum bir de bana çok az kan verdirdiler 11 ve 13.gün tamam bitir nasıl bekleyeyim ben 21 Mart’a kadar 😓
Ben de aynı şekilde 12. Ve 14. Gün kan verdim bitti dediler 18 marta randevu verdiler, arada bi gebelik testi yapıp veya kan verip her şey yolunda mı acaba diye bakasım geliyor 😬 İnşallah keseleri de bebeleri de sağ salim görürüz 🙏🏻

AA kaçıncı gündü dün ve kaç çıktı 😂yine başa döndüm 😂 bilmiyorum ki bi varlık işaretini görmek istiyorum tabi kanama ağrı falan olarak dğeil de 😂
Dün 9. Gündü 211 çıkmıştı 🥰 ama işte çok korkuyorum birşey olacak diye önceden kaybım var diye çok korkuyorum yarın gene vereyim ben🥲 19 martta çağırdılar beni insallah kese de görünür hayırlısıyla 🤲 Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah 🤲🤲

Ben de aynı şekilde 12. Ve 14. Gün kan verdim bitti dediler 18 marta randevu verdiler, arada bi gebelik testi yapıp veya kan verip her şey yolunda mı acaba diye bakasım geliyor 😬 İnşallah keseleri de bebeleri de sağ salim görürüz 🙏🏻
Ben yarın bi kan vereyim diyorum şimdi bir arkadaşım hemşire onunla konuştuk da o da ver rahatla diyor kadın doğum hemşiresi o kendi gebeliğinde de veriyormuş hep 3 bin falan olmuştur ver dedi bakalım yarın üşenmezsem gidip vereceğim ☺️

Dün 9. Gündü 211 çıkmıştı 🥰 ama işte çok korkuyorum birşey olacak diye önceden kaybım var diye çok korkuyorum yarın gene vereyim ben🥲 19 martta çağırdılar beni insallah kese de görünür hayırlısıyla 🤲 Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah 🤲🤲
Maşallah canım değerine 🧿 yarın değil de öbür gün versen daha iyi olmaz mı 48 saat diyorlar ya katlaması için sana da moral olur 🥰

Evet ya herkes öyle söyledi yani bende sıfır belirti . Sen ne kadar süre dinlendin ben yatmaktan bunaldım bugün artık kalktım iyice ara ara uzandım 😂
Benim bugün 3. Günüm canım hafif batmalar var kasıkta ve belimde. Batma oldukça mutlu oluyorum tutunuyor galiba diye iyice mazoşist oldum😆😆

Ben siliği gördüm kaset testte koyulaştımı diye bakacağım. 6. Ve 7. Günler silik. Bugün yapmadım yarın tekrar bakalım.
Benimde 5. Gün embriyosu.
Yaaa 😍
Harika bu🥰
Insallah guzel haberler alacagiz sizden de😍
Arkadan gelenlere de buyuk moral oluyor bunlar.
Bu grup cidden ugurlu sanirim 💜

Hahahha yaa bende oda yok napalım nasibi varsa gelir 😂😂 seninde akıntın oluyomu
Çok az akıntı oluyor ama ben fitil kullanmıyorum. Fitil kullananlarda baya akıntı yapıyormuş. Onun ayrımı nasıl yapılır bilmiyorum hiç. Cok az tuvalete çıktıkça peceteye geliyor sarımtırak renkteic çamaşırına geçmiyor bile

X