2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yanlislik olmadigina eminim cunku verdigi her ilacin her seferinde egitimini veriyorlar ama basim fena yapti beni yaa
Şimdi araştırdım birkaç kişi de o şekilde kullanmış fitil olarak yani. Ben tüp bebek başladığımdan beri ilk sende duydum o yüzden yanlışlık mı var dedim. Biri toz yapıp vazelinle fitil gibi yapıyormuş.

Kızlar regl ağrısı gibi sorun yaşayanlarınız var mı? Sanki adet olucam gibi ağrı akıntı geliyormuş hissi bi bende mi var 😬

Doktordan memnunum bir sıkıntı yok fakat benim 2.denemem negatif sonuçlandı. İlkinde pozitif görüp düşük yaptım.
İlk denemem ağustos ayındaydı ilaçlarla birlikte 25 bin civarı tutmuştur. Rahim dinlendirme be embriyo dondurma işlemleri de dahil. Falat bu sene baya bir zam gelmiş. Geçen sene 5600 olan donmuş embriyo transferi 8bin olmuş . 2. Denememde 8bin ödedim. Sıfırdan başlasaydım kaç öderdim bilemiyorum şimdiki fiyatlarla. Baya bir zamlanmış anladığım kadarıyla.
İnşallah denemeniz pozitif sonuçlanır ve kucağınıza alırsınız☺️ Aklınıza takılan başka bir şey olursa yine sorabilirsiniz 🌸
Biraz pahalı evet😒amin inşallah bekleyen herkesin hayırlı sonuçlansın 🤲bizde ebru hanımla ön görüşme yaptık muayene de oldum hatta. İyi geldi şimdilik konuşmaları vs. Hayırlısı inşallah üzüldüm negatif sonucunuza😔 peki öze olmazsa sizde sorun varmıydı sevepsiz miydi?

Valla canim estrofem kullaniyorum
D vitamini
Folik asit
Coraspin
Baskada ilacim yok estrofem yapiyor diye dusunuyorum
Büyük ihtimalle canım vajinal alıyormuşsun ondan olabilir bende de progestan yapıyor vajinal aldıktan ortalama 2 saat sonra

X