2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar 2. Günden ses veriyorum 😂😂
Hiç belirtim yok . 2 gündür yatıyorum bugün artık iyice kalkmayı düşünüyorum . Tedaviye başlarken aşırı pozitiftim ama nedense gün geçtikçe içime negatif bi enerji geliyor
Malesef bu 12 gun bu sekilde gelgitlerle geciyor🙈
Fiziksel ya da ruhsal olarak hissettigimiz tum belirtileri yorumlamaktan uzak durmamiz en iyisi.Ne kadarini basarabilirsek artik🙈
Insallah guzel sonuclarinizi aliriz sizin de🌹

Hiç belirtim yok . 2 gündür yatıyorum bugün artık iyice kalkmayı düşünüyorum . Tedaviye başlarken aşırı pozitiftim ama nedense gün geçtikçe içime negatif bi enerji geliyor
Benkm 4.gun biraz sancı haricinde hiçbir belortim olmadıbu denemede tmm dedim negatif dedim umitlanmayacam dedim ama transferin 5.gunu erken gebelik testinde ikonci çizgi yi gördük şükür 18 haftalık olduk beebelerle 😍darısı hepinizin başına dualarim herkesle ne yazik ki tedavinin en kötü aşaması transfer sonrası beklemek 😶insallah hepiniz güzelsonuçlar alırsınız rabbim yardimcimiz olsun heimizin🤗

Zaten o günlerde belirti diye bir şey olmuyor canım hatta sonradan da olmuyor belirtiler 6 haftadan sonra falan genelde olmaya başlıyor,negatif hissetmek evet bende de transferin 8.gününe kadar hiç pozitif hissedememiştim normal hislerin ☺️ Onlara takılma artık yavaş yavaş çalabilirsin o zaman vakit daha çabuk geçecek

Benkm 4.gun biraz sancı haricinde hiçbir belortim olmadıbu denemede tmm dedim negatif dedim umitlanmayacam dedim ama transferin 5.gunu erken gebelik testinde ikonci çizgi yi gördük şükür 18 haftalık olduk beebelerle 😍darısı hepinizin başına dualarim herkesle ne yazik ki tedavinin en kötü aşaması transfer sonrası beklemek 😶insallah hepiniz güzelsonuçlar alırsınız rabbim yardimcimiz olsun heimizin🤗
Ne güzel maşallah hem ikizler hem bir kız bir oğlan ve 18 haftayı tamamlamışsınız maşallah 🧿 🧿 Sağlıkla kucağınıza alın inşallah herhangi bir zorluk yaşadınız mı

Malesef bu 12 gun bu sekilde gelgitlerle geciyor🙈
Fiziksel ya da ruhsal olarak hissettigimiz tum belirtileri yorumlamaktan uzak durmamiz en iyisi.Ne kadarini basarabilirsek artik🙈
Insallah guzel sonuclarinizi aliriz sizin de🌹
İnşallahh ♥️
Umarım hislerimde yanılıyorumdur bende darısı başıma 😂😂🥰

M mucizemibeklerken111 Erken test ile tekrarla canım kaset test ile değil onda hiç çıkmıyor bende bugun daha dikkatli baktım. Sen yakından daha iyi görüosundr varmı

Kan değerleriniz kaçtı ilk testlerde bide iki keseyi birden ne zaman gördünüz benimde iki tane transfer edildi ama 5.haftada sadece 1kese gördü doktor

sağol canım geçen yılda yaşadım gebelik böyle ağrılar pek olmamıştı,dış gebelikmi diye korktum açıkcası
Korkma benim ikinci gebelik deneyimim bu ilkinde 8haftalıkken kalbi durdu ama tutunmuştu sanki adet olacakmışım gibi bel kasık agrısı oluyordu

Korkma benim ikinci gebelik deneyimim bu ilkinde 8haftalıkken kalbi durdu ama tutunmuştu sanki adet olacakmışım gibi bel kasık agrısı oluyordu
benim de iki tane düştü canım ağrı oluyordu ama bu kadar olmuyordu, evet adet ağrısının biraz üstü bir ağrı, hakkımızda hayırlısı olsun sağlıcakla alalım kucağımıza

X