2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar ben buraya yazmayı unuttum geldim eve dinleniyorum Teyzeleri şükür şimdilik herşey yolunda yerimizdeyiz büyümeye gelişmeye çalışıyoruz Sizlerde iyisiniz inşallah
Ayy bi de ikinci değerden sonra gebelik çizelgesi yapcaktım bak şimdi sende görünce heveslendim yine Bi koşu yapıp geleyim

Ben işe başladığımdan beri çok belim ağrıyor. Öyle ara ara değil sürekli bi ağrı. Masa başında oturmaktan mıdır nedir bilmiyorum ama ben de çok tedirgin oluyorum
Benim de yorulunca ağrıyor belim epey,dinlenince geçiyor normaldir herhalde of şu keseleri falan bi görsek rahatça hamileyim desek ne güzel olur kalp atışını duysak…Normal hamilelerin ilk çizgiyi gördükleri andan itibaren yaşadıkları mutluluk ve huzur tüp bebek annelerinde olamıyor maalesef hep bir endişe

Maalesef öyle zorlu yollarla kavuşulduğu için tedirginlik çok oluyor gerçekten. İnşallah bu grup herkese uğurlu olur da hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

Ayy bi de ikinci değerden sonra gebelik çizelgesi yapcaktım bak şimdi sende görünce heveslendim yine Bi koşu yapıp geleyim
Nasıl ? Ben de hamile defteri siparişi verecektim bebek anı defteri ve hamilelik ama telaştan ertelenip kalıyor

Nasıl ? Ben de hamile defteri siparişi verecektim bebek anı defteri ve hamilelik ama telaştan ertelenip kalıyor
Profiline gir hesap detaylarına. Orda aşağılara doğru inince bebeğinizin doğacağı tarih diyo ordan tarihi seç kaydet

Kızlar selam 1. Gunden bildiriyorum; sol ve sağ kasıkta böyle dalgalanan sancılar gibi bişiler oldu üşüttüm heralde diye düşündüm. Progestan ya da estefrem yan etkiler gibi de olabilir miii

Kızlar selam 1. Gunden bildiriyorum; sol ve sağ kasıkta böyle dalgalanan sancılar gibi bişiler oldu üşüttüm heralde diye düşündüm. Progestan ya da estefrem yan etkiler gibi de olabilir miii
Evet olabiliyor progestan her şey yapıyor çok uyuz bir şey kasıkta batma falan her şey yapıyor zaman su gibi geçsin 1-2 hafta bi rahatlayalım

Embriyo dondurulma işlemi gerçekleşip ilk adetiyle transfer hazırlıklarına başlayan oldu mu? Yoksa herkes 2.adetimi bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…