2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar kişi etiketlemeyi nasıl yapıyorsunuz bi sürü yere bastım bulamadım valla ☺️ Bayanstres yazmadı değil mi ben görmedim gördüm kesesini acaba merak ettim

Kızlar bugün 3374 çıktı beta kaçtan sonra kese gözüküyor bilginiz var mı doktorum pzt git dedi ama ben cuma günü gitsem diyorum özele
Maşallah 🧿 kaçıncı gün değeriniz? Ben 5000-6000 civarında gördüm tahminimce ama baktırmadım. 1500den 4gün sonra gitmiştim. Muhtemelen görünür imkanınız varsa gidin sonrasında zaten hep görmek istiyorsunuz pazartesi de gidersiniz 😊

Maşallah 🧿 kaçıncı gün değeriniz? Ben 5000-6000 civarında gördüm tahminimce ama baktırmadım. 1500den 4gün sonra gitmiştim. Muhtemelen görünür imkanınız varsa gidin sonrasında zaten hep görmek istiyorsunuz pazartesi de gidersiniz 😊
Başına @ işareti köy canim

11209D3B-4861-4850-A92E-0936793B874D.jpeg

Pozitif olan anne adayları🙈 adet olucak gibi ağrınız var mı bende varda korkuyorum acaba bişey mi oldu diye😔
Bende de dün tam adet olduğum zamanlardaki gibi ağrı geliyordu ara ara dayanamayıp test verdim sorun yok gözüküyor sanırım rahimdeki değişimden oluyor ağrı ve kasılmalar normal cnm

18. Gündü bugün cnm cuma gideceğim inşallah bugün aile hekimi idrarda yanma vs olunca idrar testi de yaptı eritrosit ve lökosit fazla çıktı şimdi de ona stres oldum 🙃

Eklentiler

• C6A24477-B4FD-4AA0-B9BA-53686BD4D23F.jpeg
    C6A24477-B4FD-4AA0-B9BA-53686BD4D23F.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 61

Bayanstress Bayanstress kese randevun vardı bugün senin 🌸
Kızlar ben buraya yazmayı unuttum geldim eve dinleniyorum🙈 Teyzeleri şükür şimdilik herşey yolunda yerimizdeyiz büyümeye gelişmeye çalışıyoruz🤲🥰 Sizlerde iyisiniz inşallah

X