2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

O nasıl bi şey bize de öğretin
Profiline gir oradan hesap detaylarına git sonra biraz aşagıda hamileyim falaz yazması lazım veya direk bebeğinizin doğum tarihi o tarih kısmını doldurmak gerekiyor
Ama ben henüz tarih bilemediğim için bekliyorum

Evet olabiliyor progestan her şey yapıyor çok uyuz bir şey kasıkta batma falan her şey yapıyor zaman su gibi geçsin 1-2 hafta bi rahatlayalım
Yaa evet ama 1-2 hafta ile rahatlama olmaz bende heralde duygu nötrleyici bişiyi de ihtiyacımız var bence bak o zaman severek fitil olarak alırım

O okuryazar bak burada en altta yazana tıklayıpta yapabilirsin orada da anlatıyor

Eklentiler

• 652FA309-8809-4068-9B3B-2B3474EA8234.png
    395,3 KB · Görüntüleme: 35
Çok teşekkür ederim canım çok sağol evet ilk deneme insallah devamı da gelir benim de bi kimyasal gebeliğim var o yüzden korkuyorum kötü bişey olcak diye Sizlerden de güzel haberler alalım insallah
Korkma.kuzum.insallaaahh hayırla.saglikla kavuştursun Allah'ım
Aminn darısı bekleyenlere bizlere.
Benimde ilk Asilamam kimyasal olmuştu x

24üne verdiler şimdide onun tatlı telaşı başladı Sen nasıl oldun ben iki gündür pek okumadım buraları? Neler oldu bitti uzak kaldım
Ayy 2 hafta da onu bekleme telaşı Kavuşana kadar aşama aşama hep beklemeler, sağlıkla gelsinler yeter ki Ben iyiyim canım ikinci kan değerim 474 oldu her şey yolundaymış Sadece bel ağrısı mahvediyo beni eve gelip sırt üstü yatınca baya rahatlıyorum

S Sntr kuzukulağının anası mercimeğin teyzesi nerelerdesin? Çık alışveriş sitelerinden
Yakalandimmmmm geldim forummdaydim ya kızın biri öğrendiği gün örgü örmeye başlamış örneklerini atıyordu bana millet ne maharetli çıktı Sen napiyorsun nasıl geçti randevun umarım herrsey yolunda ve güzeldir

Ben de dinleniyorum evde turşu kavanozu gibi yatıyorum anca Örgü mörgü de hiç bilmem ki sağdan soldan teyzelerinden faydalanıcaz işte

Maşallah değerin güzel ilerledi Allahım devamını getirsin inşallah
O ağrı hiç bitmiyor malesef. Birde üzerine vajinal kramplar var bende berbat

Ben de dinleniyorum evde turşu kavanozu gibi yatıyorum anca Örgü mörgü de hiç bilmem ki sağdan soldan teyzelerinden faydalanıcaz işte
Allah'ın bugününe çok şükür İştahsızlık kısmı halen devam mı peki ? Ben yemek yapmamaya adeta ant ictim sanırım canim zerre bişey yapmak istemiyor Umarım en kısa surede normal hayata donebiliriz

Yarım gevrek 3 zeytin kahvaltı. Bir küçük çubuk kraker ve elma öğle yemeği akşam henüz bilmiyorum çünkü yataktan kalkamıyorum. Bu arada estrofemi kesti doktor

Kızlar selam 1. Gunden bildiriyorum; sol ve sağ kasıkta böyle dalgalanan sancılar gibi bişiler oldu üşüttüm heralde diye düşündüm. Progestan ya da estefrem yan etkiler gibi de olabilir miii
Benimde 1. Günüm herhangi bi hissim yok

Yarım gevrek 3 zeytin kahvaltı. Bir küçük çubuk kraker ve elma öğle yemeği akşam henüz bilmiyorum çünkü yataktan kalkamıyorum. Bu arada estrofemi kesti doktor
Oksapar devam mı ??? Ciddi olamazsin tek umudum kontroldu inanamıyorum hayaller diğer kontrole kaldı.

Oksapar devam mı ??? Ciddi olamazsin tek umudum kontroldu inanamıyorum hayaller diğer kontrole kaldı.
Devam hatta hep devam da edebilirmişim yada 12 haftaya kadar bakalım o değil kalp atışını bebiş iki aylıkken duymuş olucam saçma değilmi ya

Devam hatta hep devam da edebilirmişim yada 12 haftaya kadar bakalım o değil kalp atışını bebiş iki aylıkken duymuş olucam saçma değilmi ya
Sağlıklı olsunlar da bugünler de geçecek.Taaa Opu işleminden beri yazisiyoruz surada bu an bile bana bir mucize gibi geliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…