2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok bu adet ile doğum kontrol hapı veriyor doktor.. Hormonların dengelenmesini bekliyor. Bir sonraki ay başlıyorsunuz.. Sonuçlarınız nasıl? Kaç embryonuz oluştu..
7 tane 5.gün embriyom var donduruldu. Adetimi bekliyorduk işte ama biraz erken oldum

Valla heyecanlıydım, hiç ameliyat anestezi tecrübem yok. Geçti gitti diyelim , şimdi evde dinleniyorum . Biraz kasık bölgemde sancı var 2-3 gün olması normal ağrı kesici alabilirsin dedi hemşire.
Evet dikkat et kendine ayaklarını sıcak tut

Benimde kanamam geldi panik oldum kasık ağrımda var çok moralim bozuldu

Evet seni baya takipteydim çok şükür pozitif çıktın çok sevindim duyunca ya bugün 8. Günüm 3. Gün embriyosu gece yada yarın sabah test yapacağım çok merak ediyorum

M mabel63 doktora gidecektin ne oldu bir sorun var mı ?Dualarım seninle inşallah bir şey olmayacağını düşünüyorum müsait olunca bilgilendir bizi

Evet seni baya takipteydim çok şükür pozitif çıktın çok sevindim duyunca ya bugün 8. Günüm 3. Gün embriyosu gece yada yarın sabah test yapacağım çok merak ediyorum
Naçizane tavsiyem yapma gerçekten dayan en az 10 gün inşallah sen de pozitif çıkarsın tüm sonuç bekleyenler için duamız bu yönde pozitif görenler de kucaklarına sağlıkla alırlar inşallah hep bir endişe hali

Bu arada benden 10. gün değerimi yok sayıp 4 gün sonra yani pazar yeniden test istedi hemşire. Sonra kese gününü vercez dedi
Olsun ne güzel artıp artmadıgına tekrar bakılacak bana tekrar test vermenize gerek yok 19 martta bekliyoruz dediler ama ben yine de bir kere daha test veririm kesin bakmak icin

Yarın transfer hariç 9. Gün olacak bi bakayım sonra tekrar 12 si sabahı yaparım

Maşallah çok güzel sayı, inşallah hepsi kaliteli embriyo olarak döner size
İnşallah Öyle olur. Tüp bebek sürecini ilk defa yaşıyorum ama bu sürece giren ve belki tekrarla yürüten tüm kadınlar birer savaşçı bence maddi manevi emek ve adanmışlık isteyen bir süreç, Allah dan ödülümüz çok kıymetli

Canım eğer kanaman adetse tutmadı ise vakti zamanı daha gelmemiştir umudunu kaybetme bi sonraki denemende olur inşallah kaçıncı denemen bilmiyorum ama benim bu 5. Denemem o yüzden pes etme
Kahverengı bıldıgın ama yoğun yanı doktor yarını bekle dıyor neyını beklıcem kan verıcem bugün yoksa yok oturduk ağlıyorum zaten neyı çok ıstedıysem bana nasıp olmadı hayalim uçup gıttı elımden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…