2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hangi takviyeleri kullandı acaba çok teşekkür ederim

Ay inşallah benimde bebeğim tutunmuştur tek embriyomda geriye hiç kalmadı
İnşallah tutunmuştur fitil sonrası o su gibi bende de bazen oluyot genelde güzel ittiğimde oluyor iyi koyamazsam beyaz şekilde geliyor ileriye itersem öyle eriyor sanırım tedirgin olma hiç neden öyle bi kanıya kapıldın daha dur test bile yapmamışsın Ben nasıl panik ve olumsuzdum bak beni düşün olacağı varda olabiliyor

Henüz çok erken daha herkes kese görme aşamasında ama şimdiden aklımdayken çatlaklarla ilgili tavsiyede bulunayım İlk doğumumda çok şükür hiç çatlağım olmadı. Karnınızın büyümesini beklemeden bebe yağı alıp artık her duşta kurulanmadan göbek, göğüs ve diz arkalarına özellikle uygulayın, o bölgelerin nemli kalmasını sağlayın. Göbek büyüyünce de lierac kullanın ve her zaman bol su için

Hangi takviyeleri kullandı acaba çok teşekkür ederim
canımm sadece hap olarak actıbıyol verdı doktor 3ay kullandı, onun dısında kecıboynuzunu kaynattım her gun bnce onlarında cok etkısı oldu, saracoglunun tarıfı ınternetten de bakabılırsın,
aksamlarıda cayı azalttık, cerez meyve yedırdım baya bır sure

Hsg den sonra transfer edilmesi iyi bence bildiğim kadarıyla hsg de verilen opak maddenin embriyonun tutunmasına etkisi varmış hsg den sonra hamile kalan da çok oluyormuş ( biraz geç oldu ama msjları ancak oluyorum)
Bilmiyorum ki bende vallahi belki direk transfer de edebilir dediğin gibi belki cumartesi netleşir iyice

Süper süper bilgiler bir fenomen önermişti birkaç bir şey not almıştım sanırım ama o yağları nerde bilmiyorum şimdi şansımıza bu sene bütün ünlüler,influencerlar hamile çok bilgi alacağız yani dün gece öyle bi gaz sancısı ve şişti ki göbeğim midem kocamandı bi yağ falan sürsem mi dedim sonra sabah rahatlamıştım bir de annem falan çok çatlamış benim birwz genetik olarak meyilli

Hiç öyle düşünme annemin de çatlağı var ama benim olmadı Gerçi ben az kilo aldım o da etkilidir belki. Aynen her şeyi takipteyiz artık

Hiç öyle düşünme annemin de çatlağı var ama benim olmadı Gerçi ben az kilo aldım o da etkilidir belki. Aynen her şeyi takipteyiz artık
İnşallah olmaz biraz tenimiz benziyor ama dikkat ederiz bakalım o aşamalara gelelim de hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…