2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ya bir dahaki randevunda sor muhakkak nasıl düşünüyorsunuz transferi diye kendini hazırlarsın 🥰
Hemşirem aradı sordum dediki hsg çekmesek bile klomen kullanınca taze transfer yapmıyoruz rahim duvarını inceltiyor muş klomen o yüzden mecbur donmuş transfer dedi adet olduğum ay yapıcaklarmış 🤭 yarın 3 tane gonapeti çatlatma iğnesinden vurulucam🤣

Kahverengı bıldıgın ama yoğun yanı doktor yarını bekle dıyor neyını beklıcem kan verıcem bugün yoksa yok oturduk ağlıyorum zaten neyı çok ıstedıysem bana nasıp olmadı hayalim uçup gıttı elımden
Şuanda ne söylesek boş biliyorum o yollardan hepimiz geçtik ilkinde tutan çok az kişi var çünkü eğer tutmadı ise senin yapman gereken hayaline sıkı sarılıp umudunu kaybetmeden yeniden denemen elbet birgün o hayale kavuşacaksın

Şuanda ne söylesek boş biliyorum o yollardan hepimiz geçtik ilkinde tutan çok az kişi var çünkü eğer tutmadı ise senin yapman gereken hayaline sıkı sarılıp umudunu kaybetmeden yeniden denemen elbet birgün o hayale kavuşacaksın
Allah razı olsun kan verip kurtulıcam kafamı yedım resmen beklememin manası yok

Kahverengı bıldıgın ama yoğun yanı doktor yarını bekle dıyor neyını beklıcem kan verıcem bugün yoksa yok oturduk ağlıyorum zaten neyı çok ıstedıysem bana nasıp olmadı hayalim uçup gıttı elımden
canım benimde 8.gün başladı bana kan ver dediler çıkmadı buraya da yazmıştım hatta ama yine de iğnleri bırakma 12. güne kadar bekle yeniden kan ver dediler ama maalesef biliyorsun ki negatif çıktı benimde. aklında kalmaması adına kan ver ama 12.günü bekle böyle olup tutanda varmış bana söylenen o umudunu yine de kaybetme sabır 4 gün kaldı zaten.

Allah razı olsun kan verip kurtulıcam kafamı yedım resmen beklememin manası yok
Gerçekten çok üzüldüm ne desem bilmiyorum böyle daha çok üzülüyorsun dediğin gibi kan ver kafan rahatlasın inşallah bir mucize olur 🤲Bu defa olmadıysa da gecikiyorsa güzelleşiyordura sığınmaktan başka çaremiz kalmıyor yine denersiniz Allah güç versin 💜

canım benimde 8.gün başladı bana kan ver dediler çıkmadı buraya da yazmıştım hatta ama yine de iğnleri bırakma 12. güne kadar bekle yeniden kan ver dediler ama maalesef biliyorsun ki negatif çıktı benimde. aklında kalmaması adına kan ver ama 12.günü bekle böyle olup tutanda varmış bana söylenen o umudunu yine de kaybetme sabır 4 gün kaldı zaten.
Gıdıp kan verıcem ne varsa çıksın ıcım ıcını yıcegıne ogrenırım sımdı daha ıyı ağlıyorum zaten hıc ıyı degılım

Gıdıp kan verıcem ne varsa çıksın ıcım ıcını yıcegıne ogrenırım sımdı daha ıyı ağlıyorum zaten hıc ıyı degılım
haklısın bende ağladım ama yapacak bir şey yok kendini yıpratma senin elinde olan bir durum değil. biliyorum o kadar hevesle yapıyoruz her şeyi iğneler vs bir sürü hormon alıyoruz ama ne üzülmek kahretmek çözüm ne de ağlamak. keşke elimizde olsa o tutunsa diye bir şey yapabilsek ama olmuyor seni anlayabiliyorum yakın zamanda yaşamış biri olarak ne desem boş. kan ver rahatla en güzeli.

Süper süper bilgiler 😍 bir fenomen önermişti birkaç bir şey not almıştım sanırım ama o yağları nerde bilmiyorum şimdi şansımıza bu sene bütün ünlüler,influencerlar hamile 🤰 çok bilgi alacağız 😂 yani dün gece öyle bi gaz sancısı ve şişti ki göbeğim midem kocamandı bi yağ falan sürsem mi dedim sonra sabah rahatlamıştım 🙃 bir de annem falan çok çatlamış benim birwz genetik olarak meyilli 🥲
Ya evet ama fenomenlerin geneli ürün tanıtımı olarak yapıyor pek güvenemiyorum ben 🙄 daha çok kullanıcı yorumlarını 😬😬 çatlamaya galiba bende meyilliyim ablam çatlamış 😞

M mabel63 doktora gidecektin ne oldu bir sorun var mı ?Dualarım seninle inşallah bir şey olmayacağını düşünüyorum 💜müsait olunca bilgilendir bizi
Allah’a şükür iki kesem de sağlıklı bi şekilde göründü şekillerinde de bi bozukluk yokmuş. Kanamalar bu haftalarda olabiliyor dedi.rapor al dinlen okula gitme dedi. Benim çok stresli ve çok soru sormalarımdan dolayı kısaca dediki sen ne yaparsan yap eğer olmayacaksa olmayacak. Bunun senin yaptıklarında ya da yapmadıklarınla alakası olmadığını unutma dedi. Hayırlısı değilse zaten baştan olmasın, ben ve eşim ikimizde doktoruz eşimin karnında 6aylık bebeği öldü bişey yapamadık bazen elden bişey gelmiyor kendini yıpratma o daha çok zarar verir şuanda dedi. İçim bi nebze rahatladı keselerimi görünce ama kahverengi kanamam var. İnşallah o da kesilir bir kaç güne

Allah’a şükür iki kesem de sağlıklı bi şekilde göründü şekillerinde de bi bozukluk yokmuş. Kanamalar bu haftalarda olabiliyor dedi.rapor al dinlen okula gitme dedi. Benim çok stresli ve çok soru sormalarımdan dolayı kısaca dediki sen ne yaparsan yap eğer olmayacaksa olmayacak. Bunun senin yaptıklarında ya da yapmadıklarınla alakası olmadığını unutma dedi. Hayırlısı değilse zaten baştan olmasın, ben ve eşim ikimizde doktoruz eşimin karnında 6aylık bebeği öldü bişey yapamadık bazen elden bişey gelmiyor kendini yıpratma o daha çok zarar verir şuanda dedi. İçim bi nebze rahatladı keselerimi görünce ama kahverengi kanamam var. İnşallah o da kesilir bir kaç güne
Oh çok şükür 🙏 Ben de hiç kötü bir şey hissetmemiştim inşallah o da kesilir ve normalmiş de zaten kan sulandırıcı vs de illaki etkili olmuştur ,maşallah ikizlere 💜 bir süre dinlenmek iyi gelecektir evet hamilelik hastalık değil ama bizler böyle zor kavuşunca tedavi ile biraz daha normal süreçten temkinli gitmek durumunda kalıyoruz,sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah çok sevindim 🙏Bu arada bana da hemşire aynısını demişti kaygın hep devam edecek bitmeyecek ama senle alakalı bir durum değil senin yapacağın veya yapmayacağın şeyler bu durumu etkilemez demişti 🙃

Kendini topla mecburen önümüzde yeniden denemek için zaman var sonunu negatif olarak almak insan ı yıpratıyor ama denemekten başka da çare Yok 🧡

Çok şükür herşeyin yolunda ve ikisinin de seninle beraber olması daha cinsiyet lerini öğrenicez🥰🥰

Çok şükür 🌸🍀. Bu kanama dönemlerinde yatman gerekiyor zaten. Onların hikayesine de üzüldüm. Elden birşey gelmemesi ne acı….

Yoğun kanamam war kahverengı doktorla konuştum 1 gun bekle dıyor adet gıbı kanama tutmadı işte artık emınım
Adet bu kadar erken gelmez bence ya ilaçlardan dolayı 🥺 çok üzüldüm inşallah adet değildir kan ver rahatla canım ben da olumsuz hissediyorum ayrı gün transfer olmuştuk ara ara ani gelen kasık ağrım başladı benim de adet ağrısı gibi 😢

X