2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

😂😂😂😂 önce bir güleyim…
Demek hemşire 🧐 neyse yeğenine birşeyler alır açığı kapatırsınız 😉
Ben doktora sordum İlkini hastenede yap alerji vs. Birşey olmazsa evde yapabilirsin dedi.
Aynen burada okuduğum yorumlarda da insanlar hep öyle yapmış...Gerçekten 60 lira ise gidip gelmeye değer ya..
Ben intralipid den sonra araç kullandım, misafirliğe gittim. Yaşantımı hiç etkilemedi...

Biraz erken adet oldum ve opu işlemi sonrası ilk adetim. Acaba bu adetle başlar mıyız ki transfer hazırlıklarına 🙄
Yok bu adet ile doğum kontrol hapı veriyor doktor.. Hormonların dengelenmesini bekliyor. Bir sonraki ay başlıyorsunuz.. Sonuçlarınız nasıl? Kaç embryonuz oluştu..

hayırlı olsun kızlar cok cok sevındımm,
sızı gızlıden takıpteyım bende ıkı negatıf asılama sonrası tup bebek dusunuyorum sızlerı goruncede ayrı bır ıcımde umut oluyor.
Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın daha fazla bekletmesın.
ılk denenemıydı sızın ?
Çok sağ olun 🥰🥰Evet aynen benim de iki negatif aşılama sonrası ilk tüp bebekti sen de ilk denemende pozitif olursun inşallah ,tamamına erip kucaklarımıza da alırsak ancak rahatlayacağız 💜💜

Bu arada benden 10. gün değerimi yok sayıp 4 gün sonra yani pazar yeniden test istedi hemşire. Sonra kese gününü vercez dedi ☹️
10.gün test vermek pişmanlıktır arkadaşlar yapmayın 😂 bugünkü değer kaç çıkmıştı senin olsun bence güzel bir şey sürekli vermek ben iki kere sordum bi daha vereyim mi diye yok demişti ama ben yarın vereceğim galiba 😂

Vallahi sormayı unuttum doktora opu heyecanına 🤭🤭🤣 ama tahminim dondurulmuş transfer çünkü hsg çekileceğim tekrardan
Hsg den sonra transfer edilmesi iyi bence bildiğim kadarıyla hsg de verilen opak maddenin embriyonun tutunmasına etkisi varmış hsg den sonra hamile kalan da çok oluyormuş ( biraz geç oldu ama msjları ancak oluyorum😀)

Çok sağ olun 🥰🥰Evet aynen benim de iki negatif aşılama sonrası ilk tüp bebekti sen de ilk denemende pozitif olursun inşallah ,tamamına erip kucaklarımıza da alırsak ancak rahatlayacağız 💜💜
yaaaa harıkaaa masallaahh suphanallaahhh,
bende cookkk ıstıyorum ya, benımde ılk asılamam kımyasal oldu ıkıncısı negatıf kasım ve aralıkta :KK43:
31 yasındayım esımde sperm azlıgı ve hareket sorunu vardı baya duzeldı sukur, bnde bu yaz bıtmeden dusunuyorum nasıp olursa.
kesınlıkle canım yaaa, ınsallah saglıkla hayırla kavusursunuz:KK200:

Benim 3. gün baya belirtim oldu bacak ağrısı, göğüs ağrısı filan ama çok erken bir gündü belirti için. Sonrasında geriye bel ağrısı dışında bişey kalmadı. Şuan hala belim ağrıyor, içinizi ferah tutun🥰 İnşallah bebeğiniz sizinledir🤲💜
Bel ağrım çok fazlaydı iki üç gündür o da yok malesef inşallah benimledir diğer dedikleriniz hepsi bende de oldu 4. Gün özellikle çok

bende cookkk ıstıyorum ya, benımde ılk asılamam kımyasal oldu ıkıncısı negatıf kasım ve aralıkta :KK43:
31 yasındayım esımde sperm azlıgı ve hareket sorunu vardı baya duzeldı sukur, bnde bu yaz bıtmeden dusunuyorum nasıp olursa.
Eşinizin durumu nasıl düzeldi acaba bizde de sorunlar o

Amin canım inşallah 🙏 benim aşılamada kimyasal bile olmamıştı bizimkisi sebepsiz infertilite ,süreçten hiç korkup çekinme istiyorsan eğer gerekli zamanı verdiysen kendine bir ayda olup bitiyor aynı aşılama gibi 💜

Amin canım inşallah 🙏 benim aşılamada kimyasal bile olmamıştı bizimkisi sebepsiz infertilite ,süreçten hiç korkup çekinme istiyorsan eğer gerekli zamanı verdiysen kendine bir ayda olup bitiyor aynı aşılama gibi 💜
cok ıstıyorum gecen gun esımle bıraz tartıstık oda olmazsa ıste cok uzulursun vs dedı neden olmasın dedım nasıp belkı olacak, sen ıstemıyorsan ben kendım gıderım dedım sacmalama falan dedı, sımdı para koyuyoruz kenara 25 *30 arası tutuyor sanırım.
ruhsal olarak yorgun hıssedıyorum ama başlamak cok ıstıyorum

Bende akıntı war ıste ınsallah tutunma belırtısıdır bel agrım ve ayaklarım da eklendı buna bılemedım suanda çok karısık kafam
Akıntım yok fitil sonrası su gibi oluyor gün içinde sadece inşallah Bebeklerimiz bizimledir ben bu akşam yada yarın sabah test yapacağım evde 🤲

Eşinizin durumu nasıl düzeldi acaba bizde de sorunlar o
canımm olıgospermı dedıler 7ay once, 8 mılyon sperm morfolojı 5- ılerı hız 20 ıdı.
sonra 3ay takvıye kullandı, ve 6ay nerdeyse kecıboynuzu kaynattım ben her gun ıctı, kecıboynuzu pekmezı, muz, bıtter cıkolata, fındık cevız cok dıkkat ettım, ılk asılamada 45 mılyon- ılerı hız 30- morf 4 cıktı. kımyasal gebelık oldu
ıkıncı asılamada 90 mılyon sperm- ılerı hız 35- morf- 4 tü negatif oldu.
sızde bunları kullanmadıysanız kullanın ınsallahh fayda gorursunuz :KK200:

10.gün test vermek pişmanlıktır arkadaşlar yapmayın 😂 bugünkü değer kaç çıkmıştı senin olsun bence güzel bir şey sürekli vermek ben iki kere sordum bi daha vereyim mi diye yok demişti ama ben yarın vereceğim galiba 😂
Olsun yaa içim rahat eder😁 474 bugünkü sonucum. Her 2 günde bir ikiye katladığını varsayarsak pazar güne 2000 lere yaklaşmış olur 😲

Çok teşekkür ederim yazdıklarınızı hep okuyorum çalıştığım için çok yazma fırsatı bulamıyorum hepiniz çok içten insanlarsınız insallah rabbim hepimizin yüzünü güldürür güzel haberlerimizi alalım insallah hepinizden de 🥰🤲🤲
Aminnn canımmm inşallah sağlıkla kucaklarımıza alalım 🥰🌼🧡🧿

cok ıstıyorum gecen gun esımle bıraz tartıstık oda olmazsa ıste cok uzulursun vs dedı neden olmasın dedım nasıp belkı olacak, sen ıstemıyorsan ben kendım gıderım dedım sacmalama falan dedı, sımdı para koyuyoruz kenara 25 *30 arası tutuyor sanırım.
ruhsal olarak yorgun hıssedıyorum ama başlamak cok ıstıyorum
İki aşılaman varda rapor çıkartırsan o kadar tutmuyor,kuruma bağlı ama istersen özelden kısaca bahsedeyim ona göre bütçe belirlersiniz

X