2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ananas yememi doktorum bana da söyledi günde bir dilim diye hatta reçeteme dahi not etti . Kadın infertilitesi dalında doktorum tanınmış bilinen ve başarı oranı gerçekten yüksek değerli bir doktor. S Sntr ye bende katılıyorum burda bazı düşünce ve bilgilerimizi daha sakin bir dille dile getirmemiz gerekiyor çünkü gerçekten çok hassas bir dönemden geçiyoruz. Devamlı olumsuz yönlerinden bakmak olaylara pek hoş olmuyor. Kendimden yola çıkarak konuşuyorum tabi.. ben bir kaç gündür herhangi bir şeyimi yazmaya çekiniyorum aşırı gerçekçi ve sert bir dille yorum almamak adına. Çünkü ciddi anlamda etkileniyorum burda yazılan olumlu veya olumsuz yorumlardan

İlk mesajımda belirtmiştim reçeteyi görmediğimi ,hepimiz yazdıklarımızı tamamen aklımızda tutuyoruz sanıyoruz ama unutuyorum ben kimin ne yazdığını açıkçası sana değil ben sanırım Elif’in mesajına yazdım diye hatırlıyorum sonra reçete mesajını gördüm ama bi yanlış anlaşılma olacağını düşünmediğim için açıklama gereği duymadım,korku salmak amaçlı bir mesaj sorgulayıcı bir mesaj da değildi hassaslığı anlıyorum ama sanmayın ki biz de her korkumuzu kötü düşüncemizi paylaşılıyoruz.Burda isimlerimizi bilmeden herkese dua ediyoruz tek temennim pozitif alanların sağlıkla devam etmesi sonuç bekleyenlerin de aynı şekilde pozitif sonuçlara erişmesi..

Yaa içine sindiyse tabii devam et. Ben de ümit hocayı çok seviyorum çok kibar, tatlı bir kadın. Ama doğum nerde oluyor, koşullar vs hepsini merak ediyorım. Ama ne olursa olsun en azından riskli kısımlara dek takibimde onla olurum ben de

Evet ya hikayeyi bilen hoca sanırım daha mantikli o sebeple zaten insan bıraksa bile koşa koşa doktoruna gider

Senin bugün kese randevum yokmuydu hadi bize güzel fotolar gönder

Muhakkak öyle hepimiz için geçerli bir durum ama ben kimsenin o tarzda yorum yaptığını sanmıyorum ,yani gerçekten mesajda da olumsuz bir şey desem evet derdim korku salmış ama sadece söktürücü etkisi olduğunu biliyorum kaynağını sormuştum iş nerelere geldi .Benim silik çizgimde biri mesela şey yazmıştı kimyasal olabilir bir gün somra bi daha yapın tekrar silik olursa kimyasaldır tekrar yapmıştım silikti mesela ama eminim o kişi bile kötü etkilemek adına yazmamıştır. O zaman bir tedirginliğimiz olursa uyarmak adına bile yazmamak gerek ben onu anlıyorum

Olumsuz bir mesaj olduğu icin reçeteyi yalanlayan bir yazı olduğu için keşke mesajınızı duzeltseydiniz de böyle bir yazışma olmasaydı.

O okuryazar S Sntr kızlar yapmayın Allah aşkına hastanede idim müdahale edemedim ama bir birinizi germeye ne gerek var sizlerin karnında bebek var etkileniyor bunlardan şunu hepimiz bir birimizden anladık ki yol aynı olsa da yaşadıklarımız aynı değil her yiyecek herkese faydalı olmaz veya zararı olmaz bünyeden bünyeye değişir burda kimse cetrotide da alerji göstermedi ama ben bunun için ne kadar uğraştım yani herkesin bğnyesi aynı değil ki fayda eder zarar eder demek zaten yanlış ki herşeyin azı karar çoğu zarar o yüzden bir birinize dahw fazla yazmayın bu konuyla ilgili lütfen burda kapansın yanlış anlaşılacak bişey değil bunlar

Emin değildim dönüp tekrar baktım ben zaten size yazmamışım gerçekten hiç görmemişim bile mesajınızı anlayamıyorum tamamen Elif’e yazmışım ve olumsuzluk dediğiniz şey koz yazmış yatakta bir şey olur mu ben de ben topa bile atladım bir şey olmadı yazmış ve moral vermişim sonra ananas sormuş ve ben ona sormuşum ,hani olayın ne sizle ne sizin reçetenizle alakası var . Gerçekten bir şey demiyorum artık bu konuda çünkü çok saçma bir hal aldı göz gezdirip cevap verdiğim mesajlardan biri sizin mesajınızı görmemen mi buralara getirdi mevzuyu ?

Ama gerçekten şu mesaja bakar mısınız ya ne S Sntr ile alakası var onun mesajını ben görmemiştim bile sadece Elif’in mesajına yazdığım iki cevap ,ne yalanlamak kaldı,ne olumsuzluk tohumu,ne kendimi rahata alıp başkalarına korku salmam …Yani bir şey demeyeyim diyorum ama hala yalanlamak vs

Aman boşverin hepimizin çabası ve amacı ortak inşallah bu yolda emek veren herkesin yüzü güler. Bu arada mide bulantısı yaşayan var mı? Benim iki gündür dayanılmaz bir hal aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…