2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Sırtını rahata almak derken hangimizin sırtı rahatta ki burada hala herkes sonuç bekliyor ,testte pozitif görenler keseyi bekliyor .Siz öyle düşünüyor olabilirsiniz ama ben asla kendimi kurtardım kim ne yaparsa yapsın kafasında olmadım .Siz neden üstünüze alındınız bilmiyorum ama 300 sayfa mesaj içerisinde ananası kimin tavsiye ettiğini birkaç defa gördüm dikkatimi çekti çünkü sormam neden sizi rahatsız etti ? Ki ben zaten kendim tüketmemişim bunu sorma sebebim de riskli olduğunu düşünüp uyarmak istememden kaynaklı ki kendim emin olmadığımı sadece kaynağını merak ettiğimi söyledim . Diğer mesajımda da belirttiğim gibi zaten kaynağını sormuşum bilginin bir doktorun söylediği şeye hangimizin itirazı var ? Ha burada birine destek olmayı bu konuda dile getirmek de ne kadar doğru tartışılır ben kimse bana destek olsun umut versin de demedim herkes burada endişelerini paylaşıyor kendimizce yprum yapıyoruz.Sırf siz yazdınız ve ben görmedim diye ananasın kaynağını sormam böyle bir bilgim var ama emin değilim demem neden bu kadar rahatsız etti anlamış değilim ,oldukça şaşkınım.Mesaj da yukarıda duruyor .Kendimde kanama sorunu olduğu için bildiğim bir meyve adet söktürücü etkisini ve bunu dile getirdim şurda bunu açıklamak

Ananas konusunda emin misiniz ben ananasın söktürücü etkisi olduğunu biliyorum ve hiç tüketmedim özellikle bu dönemde avokado Rahmi hazırlıyor ona çok özen gösterdim ama ananastan özellikle uzak durdum
Bu mesajda bir anormallik gören var mı gerçekten çok merak ettiğim için soruyorum ,bu forumda ve başka yerlerde de ananas ilgimi çekti hiç duymadığım için ve adet söktürücü etkisini bildiğim için sordum sadece kaynağını gerçekten benim göremediğim bir şey mi var ? Umut yakıcı,moral bozucu ya da birilerinin moralini bozucu bir durum mu var ?

Sakin olun kızlar, yazım dilinde yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Modunuzu ve moralinizi yüksek tutmanız, tutmamız gerekiyor. Ortada gerginlik olabilecek önemli bir şey de yok, kendinizi sıkmayın. Hadi bebişler ve transfer sonucunu bekleyenler için enerjinizi yükseltin ve rahatlayın

Hadi konuyu dağıtalım Hemşirem aradı az önce ilk değerimi bildirdiğimde farklı bi hemşire konuştu benle yanlış anlaşılmış. Sonucum daha hocaya bugün gitmiş. Ben de kaale almadı diyordum. Doktorum tebrik ederim 10. gün için çok güzel bir değer, bugünkü sonuca göre planlamayı yaparız çok sevindim dedi

Yok hiç gergin olarak veya sorgulamadan yazdığım bir mesajdı gerçekten şoke oldum diyebilirim sadece emin misiniz bu konuda kaynağı nedir diye sordum başka yerlerde de gördüğüm için hatta ben bunu daha önce bi forumda daha yazmıştım kaynağı nedir diye geçen grupta olabilir gerçekten merak ediyordum doktor falan mı söyledi diye avokadoyu çok duydum çünkü yani bu şekilde bir itham ,moral bozmak kendini rahata almak vs şaşırtıcı ne diyeceğimi bilemiyorum

Bu öfke ile beni anlayacağını sanmiyorum o sebeple konuyu kapatıyorum.anlatmak istediğimi on gün önce anlayabileceğini düşünürdüm ama şuan sanmıyorum.iyi forumlar dilerim

3.sahis olarak araya girmek istemem ama o mesaji siz yazmasaydiniz ben yazacaktim.
Ananasin sokturu etkisini ben de okumustum,oyle forumda vs de okumadim.
Tuketilirse de bmyarim dilim seklinde okumustum hatta.
Ben bilgilendirme mesaji olarak yorumladim yazdiklarinizi.
Hicbirimiz normal sureclerden gecmiyoruz arkadaslar.
Mental yorgunlugumuz cok fazla.
Ben burda herkesin iyi niyet ile bildiklerini aktarmaya calistigina inaniyorum.
Su donemde stres yaratabilecek her durumdan uzak olalim bence

Bende birkaç olumsuzluktan sonra embriyoyu genetiğe yolladım… Artık kötü sonuçlarla karşılaşmak istemiyorum. Rabbime bıraktım benim- bizim için hayırlıysa nasip etsin. Değilse fazla üzmeden bize vermesin.

Sonucuna çok sevindim.Simdi ikinci değeri yarın verip kese beklemeye geçiş kime gidiyordun İzmir'de

İnşallah kat kat artar bugünkü sonucun da ki öyledir zaten sağlıkla gelsin bebeğin ,bakalım sana kaçıncı gün verecek kese randevusu

Hadi hayırlı olsun, bugünkü sonucunuz da çok güzel gelir inşallah

Günaydın kızlarrr 8.günden merhaba elımde son bı test vardı yıne negatıf pazar kan verıcem bakalım ne olacak belırtım arada kasık agrısı başkada bısey yok sızde durumlar nasıl
Bir arkadaş 12 . Güne kadar test yaptı çıkmadı doktor ilacı bırak dedi. Kız birgün sonra kan vereyim dedi meraktan. Pozitifmiş geç tutunmuş. Çok farklı şeylerle karşılaşıyoruz. Umudunu kaybetme. Canını da sıkma vardır bunda da bir hayır.

Bu öfke ile beni anlayacağını sanmiyorum o sebeple konuyu kapatıyorum.anlatmak istediğimi on gün önce anlayabileceğini düşünürdüm ama şuan sanmıyorum.iyi forumlar dilerim
Yalnız burda benim normal bir soruma öfke ile cevap veren sizdiniz ,hatırlıyor musunuz bilmiyorum da olumsuz hiçbir şey söylememe rağmen büyük harflerle “PATTT DİYE”vs şeklinde cevap yazmanız,şaşırdım gerçekten .10 gün önce neden anlıyordum da şimdi anlamıyorum onu da çözemedim çünkü aynı endişem hala devam ediyor burda transfer olan hiç kimseye en ufak olumsuz bir yorum dahi yapmadım geriye dönüp bakabilirsiniz ya da sonuç bekleyen hiç kimseye en ufak bir tehlike sinyali vermedim bilmediğim konuyu sormakta herhangi bir sakınca görmedim ama bir soru sorunca yargılıyor hissine kapılmanızı anlamlandıramadım

Hoş geldiniz ekledim dizide maşallah hayırlı olsun darısı bizlere inşallah

Yuhhh artış içi 4 gün mü bir ay sonra da keseye çağırır bu

Biz bir kaç kişi aynı doktora gidiyoruz recetimize bunu yazdı tutunmaya etkisi var diye özellikle belirtti bende özellikle devlet Hastanesi'ne giden doktoru ilgilenmeyenler için doğal olan şeyleri yazıyorum buraya. Diğer topicten beri Sağlık sorunu olmayan normal bir hastayız hepimizde ve tutundu yavrularimiz sokturmedi bizi sağlık sorunu olan varsa bilemem tabiki onların süreci elbette kişiye özeldir.

Sonucuna çok sevindim.Simdi ikinci değeri yarın verip kese beklemeye geçiş kime gidiyordun İzmir'de
Normalde test günüm bugün canım 12. gün yani. Kanı 1 saat sonra vercem. Normalde bugün ve pazar istiyordu testi. Tekrar ister mi bilmem İrenbede Prof. Ümit İnceboz

Merhabalar, ben de dün itibariye transfer hazırlığına başladım, 4.denemem olacak bu. Okudum yazdıklarınızı epey pozitif var inşallah biz de aralarına katılırız
İnşallah şimdiden hayırlı olsun bu sefer güzel sonuçlar olsun denedikçe başarıcaz

Gunaydin,
Benim de 6.gunum bugun,sabah bi' negatif duygularla uyandim ben de
Adet oncesi bi' gerginlik olur ya,tam o hal
Hicbir belirti vs gostermiyorum.
Hakkimizda hayirlisi bakalim
Günaydın
Zaten belirti arayıp bulamadığımızda oluyor böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…