2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Vallahi sormayı unuttum doktora opu heyecanına ama tahminim dondurulmuş transfer çünkü hsg çekileceğim tekrardan
Hee hsg istedi ise dondurulmuş.. Daha bi 40 günün olacak
Hayırlısı ile güzel embryolar olsun.. Sonrası daha kolay..

Kızlar WC ye gıttım az önce kahverengı leke gördüm peceteye sıldıgımde

MaviSasa234 canım senin transferinin kaçıncı günüydü sanki benimle aynımıydı ben 5.gümdeyim ve zaman geçmiyoooor

Ben hep tam teşekkülü hastanelere baktım. Sizin hastanede küçükmüş.. Özel alemdağ tıp merkezibi aradım. 60 tl dediler.. Bende oraya gideceğim evime yakın olanı buldum sonunda
Bende onu diyecektim. Her hemşire bunu yapabiliyor sonuçta. Büyük hastanelere takılmayın diyecektim ki sen yazmışsın. Bende bir sonrakini evde bile taktırabilirim. Hemşire var tanıdığım.

Bende onu diyecektim. Her hemşire bunu yapabiliyor sonuçta. Büyük hastanelere takılmayın diyecektim ki sen yazmışsın. Bende bir sonrakini evde bile taktırabilirim. Hemşire var tanıdığım.
Benim kardeşim hemşire
Ama ben aileme söylemediğim için hastane hastane dolaşıyorum..
Tıp merkezi başta aramıştım hep yapmıyoruz deyince orayı bulmuştum.. Ama şimdi hepsini aradım Hastane iyidir.. Allerjik bi ilaçmış..

Geçti gitti hadi bırakın ananası, avokadoyu. Kim ne yerse yesin bu saaten sonra O değilde bu avokado niye bu kadar pahalı
Tereyağ sıvıyağdan ucuz. Ömrümde böyle bir fiyat dengesizliği görmedim. Transferden beri avakado yemedim niye böyle birşey yaptım acaba kabak çekirdeğine mi güvendim

Tutunma belirtisi olabilir, benim de 8. Gün kahve leke başladı ve pozitifi gördüm, hala da ara ara leke geliyor. 9.gün peçeteye az miktar kan da geldi. Tutunma belirtisidir sizin de inşallah
Suanda da peceteye sıldıgımde gelıyor ya gerçekten öyle mi oldu suanda moralım çok bozuldu aglıcam ama işteyım asıstanına yazdım kullandığın ılaclar da yapar dedı gerçekten tutunmamıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…