2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

3.sahis olarak araya girmek istemem ama o mesaji siz yazmasaydiniz ben yazacaktim.
Ananasin sokturu etkisini ben de okumustum,oyle forumda vs de okumadim.
Tuketilirse de bmyarim dilim seklinde okumustum hatta.
Ben bilgilendirme mesaji olarak yorumladim yazdiklarinizi.
Hicbirimiz normal sureclerden gecmiyoruz arkadaslar.
Mental yorgunlugumuz cok fazla.
Ben burda herkesin iyi niyet ile bildiklerini aktarmaya calistigina inaniyorum.
Su donemde stres yaratabilecek her durumdan uzak olalim bence😊
Yani gerçekten bunu açıklamak zorunda kalmama bile o kadar şaşırdım ki en ufak bir art niyetim yok çünkü benim kanama sorunum olduğu için hassas noktam merak ettim ,o yazdığım kişi zaten tüketmemiş bile hani sürekli tüketmiş olsa ben neden tükettim vs desem hadi neyse diyeceğim bu şekilde olunca insan endişesini bile dile getirmek istemiyor,teşekkür ederim yorumunuz için anlaşılmak güzel 💐💜

Yalnız burda benim normal bir soruma öfke ile cevap veren sizdiniz ,hatırlıyor musunuz bilmiyorum da olumsuz hiçbir şey söylememe rağmen büyük harflerle “PATTT DİYE”vs şeklinde cevap yazmanız,şaşırdım gerçekten .10 gün önce neden anlıyordum da şimdi anlamıyorum onu da çözemedim çünkü aynı endişem hala devam ediyor burda transfer olan hiç kimseye en ufak olumsuz bir yorum dahi yapmadım geriye dönüp bakabilirsiniz ya da sonuç bekleyen hiç kimseye en ufak bir tehlike sinyali vermedim bilmediğim konuyu sormakta herhangi bir sakınca görmedim ama bir soru sorunca yargılıyor hissine kapılmanızı anlamlandıramadım🤷🏼‍♀️
Ben sizinle tartışmak istemiyorum.Pat diye demeyin çünkü ufak bir umutla bile bir çocuk tutunabilir.3 çocuk düşüren biri olarak bunu söyleyebilirim size.🥂

Biz bir kaç kişi aynı doktora gidiyoruz recetimize bunu yazdı tutunmaya etkisi var diye özellikle belirtti bende özellikle devlet Hastanesi'ne giden doktoru ilgilenmeyenler için doğal olan şeyleri yazıyorum buraya. Diğer topicten beri 🌺Sağlık sorunu olmayan normal bir hastayız hepimizde ve tutundu yavrularimiz sokturmedi bizi sağlık sorunu olan varsa bilemem tabiki onların süreci elbette kişiye özeldir.🌺
Sadece sormak istediğim şey buydu,doktor önerdi demeniz ve bir şey öğrenmek tabi ki bildiğimiz şeyleri paylaşıyoruz .

İnşallah kat kat artar bugünkü sonucun da ki öyledir zaten 🥰sağlıkla gelsin bebeğin ,bakalım sana kaçıncı gün verecek kese randevusu
Amiiin canım amiiin🙏 Allah herkese sağlıkla kavuşmayı nasip etsin, bekleyenlere de pozitif görmeyi nasip etsin inşallah 🙏 Ben de merak ediyorum bakalım çok uzun mu olcak

Normalde test günüm bugün canım 12. gün yani. Kanı 1 saat sonra vercem. Normalde bugün ve pazar istiyordu testi. Tekrar ister mi bilmem🤷🏻‍♀️ İrenbede Prof. Ümit İnceboz🥰
Duymuştum ismini ama çok araştırmadım.İki değer yeter ya sonra kese randevusu verir herhalde insallah hayırlı haberler hadi bakalım

Transferimden sonraki 16.gün imiş bugün böyle durup beklemek de çok saçma geliyor ya çok uzak bir tarih verdiler bana sanki böyle bakmayınca görmeyince yok gibi ya da bi şey olsa anlamayacağım gibi hissediyorum 😑
O durumları yaşayan biri olarak tekrar kan testi yaptırıp kendim hesaplamıştım. Sağlıklı devam ediyor mu diye 🤭 kendimi rahatlatmak için. Sende yapabilirsin.

Ben sizinle tartışmak istemiyorum.Pat diye demeyin çünkü ufak bir umutla bile bir çocuk tutunabilir.3 çocuk düşüren biri olarak bunu söyleyebilirim size.🥂
Ben çocuk düşer vs bir şey demedim ki ananasın söktürücü etkisi olduğunu bildiğim için buna şaşırdığımı ve kaynağını sordum geçen gün de mesela biri nar suyu yazmıştı bu tarz da bir yorum gelmişti hiç olumsuz algılamadım ben onu da bilenler yazıyor herkes kendi durumuna göre kullanıyor,tartışmak değil kendimi ifade etmek istedim .Burada herkes birbirinin üzüntüsünü ve sevincini paylaşıyor ben bunu yürekten hissediyordum ama ne bileyim kendim pozitif (şu an için) gördükten sonra korku salıyormuşum iması şaşırttı🤐

O durumları yaşayan biri olarak tekrar kan testi yaptırıp kendim hesaplamıştım. Sağlıklı devam ediyor mu diye 🤭 kendimi rahatlatmak için. Sende yapabilirsin.
Ben de sanırım öyle yapacağım yarın ya da cuma vermeye çalışacağım fırsatım olursa çünkü bu şekilde hep bi tedirginlik oluyot sağlıkla artıyor mu acaba diye

Duymuştum ismini ama çok araştırmadım.İki değer yeter ya sonra kese randevusu verir herhalde insallah hayırlı haberler hadi bakalım
Senin doktorun önceden devam ettiğin bir doktor muydu? Tavsiye üzerine mü gittin? Amiiin canım inşallah 🤲

Eklentiler

• 1646814729096.png
    1646814729096.png
    141,5 KB · Görüntüleme: 24
Ben çocuk düşer vs bir şey demedim ki ananasın söktürücü etkisi olduğunu bildiğim için buna şaşırdığımı ve kaynağını sordum geçen gün de mesela biri nar suyu yazmıştı bu tarz da bir yorum gelmişti hiç olumsuz algılamadım ben onu da bilenler yazıyor herkes kendi durumuna göre kullanıyor,tartışmak değil kendimi ifade etmek istedim .Burada herkes birbirinin üzüntüsünü ve sevincini paylaşıyor ben bunu yürekten hissediyordum ama ne bileyim kendim pozitif (şu an için) gördükten sonra korku salıyormuşum iması şaşırttı🤐
Sizinle kişisel bir problemim nasıl olabilir sizin için dua ettim sizin için endişelendim.Covid oldum dua istedim eminim sizde ettiniz siz de ensilendiniz l.Konuyu bu yuzden büyütmek istemem.Bir konuda bilgim varsa elbette konuşurum yoksa susarım ki bilgi kirliliği olmasın 🌺 Belki herkesten de bunu bekliyorum bilemiyorum.Recete diyor olmama rağmen yorum yapilmasina tepkimdi.Umarim anlamışsınızdır

Ben istanbuldayım Anadolu yakasında. Özel eren hastanesi. Küçükbakkalköy’de. Yolun uzak mı sen Pendik te transfer olmuşsun. Bu arada bebek 8 hafta olana kadar devam edecek dedi. Senin kini söyledimi.
Ben hep tam teşekkülü hastanelere baktım. Sizin hastanede küçükmüş.. Özel alemdağ tıp merkezibi aradım. 60 tl dediler.. Bende oraya gideceğim evime yakın olanı buldum sonunda😄

Senin doktorun önceden devam ettiğin bir doktor muydu? Tavsiye üzerine mü gittin? Amiiin canım inşallah 🤲
Şerife Dikayak belki duymuşsundur yüksek bir sonuç alan kadın tüp bebekte İzmir'de.Tek.sikintisi Tamvergen de yapması işlemleri ama orada da ilginç bir şekilde takır takır gitti.Takibe de onunla devam edicem büyük ihtimalle

Evet sizi takip ediyordum günlerdir aynı gün transferiz ☺️ Ama benim tek embriyo transfer oldu, içeride bölünüp ikiz olabilir mi acaba?? Hcg değeri yüksek diye biraz tedirgin oldum başka olumsuz bir durum olmasın diye açıkçası 😕
Allah herkesin kucağını doldursun emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah 🥰
İkize benziyor canım. Ailede ikiz var mı ⁉️

Bir arkadaş 12 . Güne kadar test yaptı çıkmadı doktor ilacı bırak dedi. Kız birgün sonra kan vereyim dedi meraktan. Pozitifmiş geç tutunmuş. Çok farklı şeylerle karşılaşıyoruz. Umudunu kaybetme. Canını da sıkma vardır bunda da bir hayır.
İşte hep bır mucıze var aslında senelerden berı görmediğim bı cızgıyı görmeyi hayal ettım aslında ıcım rahatlardı en azından

X