2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar acil yardım istiyorum!!!
Bugün transferim yapıldı progestan kalça iğnesi verdiler bana ve şuan sol kalçam felç kullanan var mı nasıl geçer yada hafifler ve daha en az 10 gün kullanmam gerekiyor offfff
Bende kullanıyorum 20.haftaya kadarda devam edicem kalp atışı duyarsam inslalah hemde iki günde bi vuruluyorum korkmayın sakın yağlı bi ıgne ve o an sinire denk gelmiştir afedersiniz kalçanız kulunc olmuş gıbı agrıyo maalesef Buda gecmıyo hatta ben bacağım gitti sanırım dedim yavaş yawas vurulması gerekıyo hemşireye kalmış kısacası gecmıs olsun rabbım emeklerinizi boşa çıkarmasın

Bir belirtin varmı canım benimde 4. Günüm
Benim 3.gun embriyosu o yuzden geriden geliyorum biraz ama.
Sadece 2.gun belimde bicak batmasi yasadim.
Normalde yasadigim bir sey degildi.
3.transferim bu cunku,biraz tecrubelendim
Onun disinda kendimi dinledigim zamanlar yumurtaliklarda sansi
Yoksa bir sey yok bende de.
Meme uclarinda belirti ariyorum ama o da yok.
O benim icin onemli bir belirti ama yok simdilik bir sey.

Diğer 2 sinde neden tutmamış olacağına dair bi şey söyledi mi doktor herhangi bi araştırma yaptırdın mı?

Diğer 2 sinde neden tutmamış olacağına dair bi şey söyledi mi doktor herhangi bi araştırma yaptırdın mı?
Rezervim dusuk benim baya.
Her seferinde 1 embriyo ile denedik.
O yuzden genetige gonderemedik hic,riske atmayalim dedi dr um her seferinde.
Transfer ile denedik hep sansimizi.

Happy mom adlı bir hamilelik uygulaması gün gün bildirim veriyor ,bilimsel bilgiler bir de bebekten mesaj falan geliyor sevimli forum,mesaj falan da var tam çözemedim daha ama
İndirdim ama bildirimleri kapadım açmak lazım demek iyi oldu öğrendiğim teşekkürler

Aynen, genelde son adet tarihinden hesaplıyorlar ya bizde o işler karışık olduğu için opu 14. Gün yani 2 Hafta gibi hesaplanıyor, birden büyüdü sizinki

Kizlar acil yardım istiyorum!!!
Bugün transferim yapıldı progestan kalça iğnesi verdiler bana ve şuan sol kalçam felç kullanan var mı nasıl geçer yada hafifler ve daha en az 10 gün kullanmam gerekiyor offfff
İğne sonrası ovalamayın, yürüyüş yaparsanız hemen biraz daha az ağrı olur, bir de hemşireden rica edin yavaş vursun, her gün de sıkıntılıymış allah kolaylık versin

Ya bende de aynı sorunlar var, bir de kalçalarım büyüyor sanırım kaşınıyor durup durup hindistan cevizi yağı sürüyorum iyi geliyor ama bu işin kontrolünü ele almak lazım, dışarı çıkıp yürüyesim gelmiyor soğuk yağmurlu, çarşamba randevum var sorucam bantta yürüyüştür yogadır yapabilir miyim diye, ama bence hızı çok arttırmadıktan sonra bantın sıkıntısı olmaz, hatta yarın yürüsem mi az şimdiden kilo alırsak yandık

Belki de kasıyorsunuzdur kendinizi çok ileri gitmesine gerek yok, ben hiç yatarak atmadım ayakta atıyorum sonra gidip bir 5-10 dk uzanıyorum sıkıntı olmuyor zaten geri gelmiyor ben de çok huylanıyordum başta ama ıkınmadıkça bütün halde geri gelmiyor, ama sürekli geri akıyor tabi gün içinde ped kullanıyorum mecburen yoksa sırılsıklam oluyorum işte

Kızlar ben artık fitili koymakta çok çok zorlanıyorum sizlerde de varmı böyle bir durum?

Bugün saat 11 buçukta kese randevum var heycandan uyuyamadım ve tuvalete kalktığımda peçetede bir kaç damla turuncumsu kan gördüm tekrar sildim yine geldi baya endişelendim böyle bişey yaşayan var mı zaman geçmiyor bi türlü

Günaydın kızlar 7.günden merhaba erken gebelık testı yaptım ve sonuç sıfır bundan sonra da çıkacağını sanmıyorum
Günaydın canım ama daha erken yine kendimden örnek vermiş gibi olacağım ama görmüş müydün bilmiyorum ben de 9.gün erken gebelik testi yapmıştım ilk etapta hiçbir şey çıkmamış sonra aşırı silik bi çizgi çıkmıştı ama şu an pozitifim hatta konuşmuştuk demek 7.gün falan yapsam hiç çıkmayacaktı diye

Daha o aşamaya gelmediğimiz için öyle bir dutum yaşanmadı canım ama hafif kanamaları bile normal görüyorlardı sakin olmaya çalış doktora gitmene bi şey kalmamış zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…