2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar biliyosunuz yarın transferim var .. ama en yakın arkadasım yaklasık 5 aylık hamile ve sıkıntıları oldugunu öğrendim . Aşırı derecede morelim bozuldu duyduğum andan beri yanındayım cok kötü oldum .. Rabbim gerçekten herseyin hayırlısını versin . Bu morelle nasıl gidicem yarın bilmiyorum ..

Ağır egzersiz yasak.. Yürüyüş serbest.. ama normal adıl atar gibi kısa yapın bence…
Hoş ben bugün baya yürüdüm hiçte birşey olmadı..
Daha benim küçük saf anlayamadı herhalde

Herkesin hamileliği yaşadıkları belirtileri farklı üzmeyin kendinizi Allah gerçekten hayırlısını versin hakkınızda arkadaşınızda bi an önce iyi olur umarım

Her zamanki gibi hep sınırdayım fazlası olmaz evet 14 martta ge dedi bakalım
Boşver fazlası olsa bu seferde ikiz mi diyeceksin.. Böyle mis.. Artmış mı artmış, 2 katı mı 2 katı.. Şüphe yok sorgu yok.. Artık korkup endişelenecğin bir durumda yok.. İnş kese fotosunu da görürüz... Bende dayanamayıp 14 mart gibi test veririm. Bi kere de şu kan tahliline negatif bile olsa para vermek istemiyorum

Sağolun umarım o tahlilde yüksek rakamlar görürsünüzde verdiğinize değer

Kizlar acil yardım istiyorum!!!
Bugün transferim yapıldı progestan kalça iğnesi verdiler bana ve şuan sol kalçam felç kullanan var mı nasıl geçer yada hafifler ve daha en az 10 gün kullanmam gerekiyor offfff

Gonal F gibi acıtmıyor demek istemiştim canım Ovitrelle gonal f cedrodite acıtmıyor üçü de bi tek diğer progestan olanı bilmiyorum

Al işte ben 6. gün anneme gittim mecbur masayı topla makineye yerleştir hepsini yaptım. Annem sen çalışıyorsun deyip kıyamıyor allahtan da az iş yaptım yine :)
Ya bu kadar olur
Bugun yazismalarinizi okurken dedim ki
"Iyi ki benim kayinvalideler de uzakta,sagolsunlar habersiz de gelmezler" dedim.
Demez olaydim
Telim caldi ve yarim saat icerisinde geliyoruz dediler.
Kalktim yemek yaptim vs
Ama bu kadar denk gelmesine cook sasirdim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…