2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İşte o kadar yavaş geliyorum ki yani olmayacak şey fobim var görünce ya da koşunca hani kendimi kaybediyorum ki çok hareketli bi hayvandı sakin kalamazdım
O çoktan tutundu sıze artık daha dıkkatlı olursun canım ınsanlık halı olabılır böyle şeyler olacağı varmış Allah daha kötüsünden korusun

Teşekkür ederim canım inşallah bir yolunu bulurum yaa. Yoksa böyle 10 gün geçmez
Ben 5 tane popodan progestan iğne kullandım.İgneyi olurken kendini sikmamaya çalış iğne çıkar çıkmaz ovala iğnenin bulunduğu yeri bir kaç dakika sakin hemen kalkma acısı kesinlikle oluyor ama ilaç dagilinca daha az bir acı kaliyor geriye geçmiş olsun simdiden Şifa olsun

Benimde 3. Gün embriyosu bugün 8. Gün transfer günü de dahil meme hassasiyetim var uçları acıyor bu progestandan dolayı olmuyor mu sizce belirti mii

Ben hic progestani kalcadan vurmadim.
Her gun gobekten vuruyorum.
Aralarindaki fark nedir acaba?
Bilen varsa yesillendirsin

Allahın izniyle hiç bir şey olmaz canım Köpekten ben de çok korkarım sabah sabah kötü denk gelmiş. Bak ben 2 kez kasisten uçtum nerdeyse, servise geç kaldım diye de bi gün koşmak zorunda kaldım. Allahın izniyle hiç bişey olmaz modunu düşürme

Benim kese randevum ayın 15 de ve benden de yine hala lekelenme geliyor arada

Yaa hemende gelip cevap verirmiş

Teşekkürler canım

Dün transfer sonrası 2 saat yattıktan sonra yaptılar iğneyi ve çok sıkışmıştım iğneyi yapınca tuvalete kalktım mecburen. Kanama bende de oldu biraz bakalım bugün nasıl olacak dikkat edicem mutlaka sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…