2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kizlar acil yardım istiyorum!!!
Bugün transferim yapıldı progestan kalça iğnesi verdiler bana ve şuan sol kalçam felç kullanan var mı nasıl geçer yada hafifler ve daha en az 10 gün kullanmam gerekiyor offfff
Ne verdiler, ben pruluton depot vuruluyorum 3 günde bir yarım doz. Forumlardan okuduklarımdan gözüm çok korkmuştu yağlı bir iğne olduğu için ilacı ısıtmayı önermişler hep. Ben de yarım saat önce ampulu göğsüme koyup gidiyorum. 5 kez vuruldum, biri dışında çok canım yanmadı. Şükür hiç beze de olmadı

Progestan 50mg ilaç adı bu şekilde benim hergun var ve iki ampul şeklinde. Test tarihine kadar devam şimdilik ama çok fena ya yarın sağlık ocağında yaptırınca sorayım hemşireye canım sağol cevabın icin

İnşallah ben de güzel sonuçlar alırım sizin gibi.Allah hepimizin yardımcısı olsun
Amin inşallah kendinizi hiç strese sokmayın aman 4. gün 5.gün a kalite b kalite inanın bunlar sadece terimlerden ibaret. Eğer yazılmışsa nasipse olmayacak olanı olduruyor rabbim Dua edicem sizin için. İnşallah hayırlı güzel bir süreciniz olsun

İllaki Her anne adayının başına gelecek
Sen misin onu diyen
Senin kaçıncı günün

Allahtan benimki günlük vurulandan değil, pozitiften sonra doktorunuzla konuşup bu şekilde haftalık olana geçebilirsiniz

Yaa habersiz iş olunca sıkıntısı da oluyor böyle. Sınanıyoruz herhalde

Ya kizlar,ozellikle 2.cizgiye goren arkadaslar,
Size bir soru ile geldim
Bugun transfer gunu saymazsak 4.gunum.
Sol yumurtaligimda bir sizi hissediyorum.
Gectimiz ay,sag yumurtaligim ana yumurtayi uretti.
Bi sag bi sol seklinde cikiyor ya bu secilmis yumurtalar.
Bu acaba bebegimin tutunmadigi anlamina gelebilir mi sizce?Yani vucudum onumuzdeki perioda hazirlaniyor olabilir mi

Hic botyLe bir sey yasayaniz oldu mu acaba, yoksa sacmaliyor muyum

Bende okuduklarıma göre yorumlayacağım. Tutunma belirtisi olarak sol kasık ağrısı olurmuş inşallah öyledir.

Allah razı olsun çok mutlu oldum bu mesajınıza

Bu durum hiç belli olmaz mesela benim bazen adet olucakmışım gibi ağrım oluyor o zaman korkyorum olmayıncada belirti yok neden yok diye korkuyorum bilemedim yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…