2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hemşire bana parmağınızı ıslatıp uygulayın demişti daha kolay oluyor😉
Evet ben hem hapı hem parmağı yapıyorum dediğim gibi sabah böyle fışırt diye aktı gitti aşırı itmeme bile gerek kalmadı, öğlen fiyasko heralde o da kafasına göre :) ya da ben kasmıyorum diyorum ama kasıyorum farkında olmadan hakkımızda hayırlısı :)

Kızlar pozitif alan arkadaşlara birşey soracağım herkes de bi uyku hali mi var benim hiç öyle bir durumum yok aksine bütün uykularım kaçtı hele geceleri hiç uykum gelmiyor dönüp duruyorum gündüzde uykum gelmiyor normal zamanımdan daha az uyuyorum benim gibi olanınız var mı
Benim çok değişiyor bazen aşırı uykusuz ve halsiz hissediyorum özellikle yemekten sonra bazen de geceleri uyuyamıyorum

Onu ilk gün hemşire dedi kullanan hastalar varmıs hiç önermiyoruz diye orada da baltaladı beni 😋 ya karaktersiz bi fitil ya bi akıp gidiyo bir girmiyor kasıyorum desem bugun çok rahattım yıldırdı beni yani rahatlatıcı müzik falan açıyorum artık umarım bir yerden sonra kolay olur, ama siz transferden sonra zorlaştı da yazmıssınız 😅 alıssın artık yahu nedir bu yani çocuk cıkcak yerden bi fitil geçemiyo ayıptır.
Ay hadi ya yanlış muymış kullanmak ama başka türlü gitmiyor ki 😂 kendimce çözüm bulmuştum

Ay hadi ya yanlış muymış kullanmak ama başka türlü gitmiyor ki 😂 kendimce çözüm bulmuştum
Temiz suya daldır çıkar, ben hemşireye dediğimde baya kınadı beni, beni değilde başkaları kullanıomusta çok yanlışmışta falan uzaktan rencide etti yani 😅 yoksa bascaktım bende organik kayganlaştırıcı; her şeye bişi buluolar bıktım :KK43:

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim siz de yeniden deneyeceksiniz sanırım. Cuma günü transferim olacak bol sebze ağırlıklı beslensem çok katı gıda tüketmesem işe yarar sanırım. Bu süreçte zaten avokadoydu nar suyuydu derken sıkıldım her şeyden
Activia shot öneririm bana çok iyi geliyor

Bi tane öyle aparat aldım, yani eczanede içinde aplikator olan bir fitil buldum onu da aldım. Ama ucu böyle sert falan o daha acıtcak gibi, onu denemeye hiç kalkışamadım. Bakalım transferden sonra belki beybimin gücüyle daha kolay olur. 💜
Bende daha önce kullandığım bi jel vardı onun aplikatörü ile denedim ama kalın gelmişti. İlkinde kolay oldu ama sonra çizdi sanki...
Klasik yoldan şaşmayın o zaman :KK70:

Yarın transfer günüm kızlar ama bu fitile tam alıştım derken bi anda bugun çok zorlandım resmen direndi girmedi bunu kolaylaştırmanın bir yolu var mıdır :KK43: bir de korkuyorum enfeksiyon bişi kaptırcam diye.
Zaten hep bi tereddüt oldu mu olmadı mı taktım kafaya bunu ben galiba 😒
Islatarak diye duymuştum ama hiç yapmadım. Yarın için bol şans 🥰 miniğimizi kap gel canım.

Onu ilk gün hemşire dedi kullanan hastalar varmıs hiç önermiyoruz diye orada da baltaladı beni 😋 ya karaktersiz bi fitil ya bi akıp gidiyo bir girmiyor kasıyorum desem bugun çok rahattım yıldırdı beni yani rahatlatıcı müzik falan açıyorum artık umarım bir yerden sonra kolay olur, ama siz transferden sonra zorlaştı da yazmıssınız 😅 alıssın artık yahu nedir bu yani çocuk cıkcak yerden bi fitil geçemiyo ayıptır.
Hay Allah iyiliğini versin🤣🤣🤣

Yürüyüş bandıyla yürüyüş yapmak tehlikeli olur mu acaba hani sarsmalı oluyor ya biraz ,normal yürüyüş gibi değil 🤔 tedavi süreci bitince direkt stres azalıyor ve iştahım açılıyor böyle hareketsiz kalınca kilo almaktan korkuyorum 😦

Korkulu rüyam cetrotide ı vuruldum vuran hemşire o kadar tatlı ve eli hafifti ki acıtmadı ve şimdilik alerji vs bi bulgu olmadı alerji hapı ile yaradı heralde 🤣😅korktuğum kadar acımadı inşallah herşey kolaylıkla hallolur hepimiz için 🧿

Yürüyüş bandıyla yürüyüş yapmak tehlikeli olur mu acaba hani sarsmalı oluyor ya biraz ,normal yürüyüş gibi değil 🤔 tedavi süreci bitince direkt stres azalıyor ve iştahım açılıyor böyle hareketsiz kalınca kilo almaktan korkuyorum 😦
Aaa ben de bunu merak ediyorum bugün son kez kullandım. Heralde 4km hızda falan salına salına bişi olmaz diye düşünüyorum

Korkulu rüyam cetrotide ı vuruldum vuran hemşire o kadar tatlı ve eli hafifti ki acıtmadı ve şimdilik alerji vs bi bulgu olmadı alerji hapı ile yaradı heralde 🤣😅korktuğum kadar acımadı inşallah herşey kolaylıkla hallolur hepimiz için 🧿
Canım Cetrodite acıtmıyor ki zaten normal gonal f gibi acıtan veya yakan bir iğne değil

Doktor a gidince der ama sanmıyorum ya millet akrobasi hareketleri yapıyor resmen 😅😅 doktor da der zaten ama yine de dikkat 🤭

Canım Cetrodite acıtmıyor ki zaten normal gonal f gibi acıtan veya yakan bir iğne değil
Gonalf kalemler hiç acımıyor belki toz su karışımı farklıdır ben kalem olanı kullandım cetrotide da geçen ay acayip bi şekilde yakmıştı akabine kabarmıştım ama bu hemşire yaval yavaş enjekte etti eli çok hafifti çok sevdim sordum yarında burda mısın diye ama yokmuş 😅😅

X