2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ahahaha bende ondan dolayı yani gelmezler bana ama haftada bir gün belki 2 annemdeyiz ee iğneler vs var neden yapıyorsun der sorar. nerdeyse geri kalan günler kv dedeyiz orda yiyoruz çalışıyorum diye işime geliyor 😂 ee bulaşık yıka vs ayakta kalamam ilk günler. o yüzden bir çare bulacağım😂
Yemeğe gitsende masayı toplaması bulaşığı çayı kahvesi. İlk günler hastayım dersin. Yemek ayağına gelsin. Gerisini minnoş hareketlerle atlatırsın ama. İlaçları saklayacaksın artık. Ben tuvalete gider gizlice yapardım.

Benim haberim yok eşim aradı annem kapıdaymış açsana dedi 😆 torununa bakıyordu onu da almış yanına. Akşamına da işten görümcem geldi oğlu da bizde diye. Mecbur eşimde çay servisine ikincilere kalktı ama. Benim surat beş karış. Onlar adet sancısından sandılar.
Aradan zaman geçiyor eltim gelecek yokum diyorum kaynanamlar yine gelecek yokum diyorum. Asıl ilk hafta önemliydi onda da böyle oldu.
Ne hikayelerimiz var ya sen kaçıncı gündesin
eşim diyorum yalan üzerine yalan söyledik Allah affetsin 🤣🤣 dedim kötülükleri için söylemiyoruz yapacak bir şey yok

Yemeğe gitsende masayı toplaması bulaşığı çayı kahvesi. İlk günler hastayım dersin. Yemek ayağına gelsin. Gerisini minnoş hareketlerle atlatırsın ama. İlaçları saklayacaksın artık. Ben tuvalete gider gizlice yapardım.
aynen aynen bi sofra toplaması aslında,çayı kocam dolduruyor annemde yada baboşum bizde kadınlar doldurmuyor ahahaha çünkü o kadar büyükki çaydanlıklar 🤣🤣ilaçları saklayacağım yada geç saatte yapıcam 10:30 11:00 gibi gece eve gelince

aynen aynen bi sofra toplaması aslında,çayı kocam dolduruyor annemde yada baboşum bizde kadınlar doldurmuyor ahahaha çünkü o kadar büyükki çaydanlıklar 🤣🤣ilaçları saklayacağım yada geç saatte yapıcam 10:30 11:00 gibi gece eve gelince
Yaaa🤣🤣🤣 bizde de çayı erkek demler erkek doldurdu kv lere çok garip gelmişti keşke bizimkilerde aynı olsa diye dedim oğlun öecbur olacak 🤣🤣🤣 mesela annemlere gidiyoruz ya babam çayları dolduruyor eşimin surat kıpkırmızı 🤣🤣🤣 babamda eşime kıyamıyor işi biraz zor ve işten sonra kendisi kayığı ile denize çıkıyor
Oğlum sen otur ben doldururum diyor sürekli 🤣🤣🤣🤣

Yaaa🤣🤣🤣 bizde de çayı erkek demler erkek doldurdu kv lere çok garip gelmişti keşke bizimkilerde aynı olsa diye dedim oğlun öecbur olacak 🤣🤣🤣 mesela annemlere gidiyoruz ya babam çayları dolduruyor eşimin surat kıpkırmızı 🤣🤣🤣 babamda eşime kıyamıyor işi biraz zor ve işten sonra kendisi kayığı ile denize çıkıyor
Oğlum sen otur ben doldururum diyor sürekli 🤣🤣🤣🤣
ahahahahaha çok iyi yaa harika bu işi çok seviyorum 🤣🤣 kv de de alıştırdım eşimin kardeşi dolduruyordu hep en küçük o diye çok rahatım o konuda 🤣🤣 ahahahaha ah damadına da kıyamaz bak 🤣🤣🤣🤣

Ay
Ne hikayelerimiz var ya sen kaçıncı gündesin
eşim diyorum yalan üzerine yalan söyledik Allah affetsin 🤣🤣 dedim kötülükleri için söylemiyoruz yapacak bir şey yok
Aynen yaaaa bende öyle dedim şurada hayırlı bir iş yapmaya çalışırken günaha giriyoruz. Olacak şey mi ☺
5. Gündeyim bu sefer NGS li tek embriyo nasip kısmet. Annemi aradım demin, dün yine gördüm diyor ama altının birini kaybettim onu arıyordum dedi. Bir sürü altın vardı ama. Çabuk anneni ara yorumlasın bana 😁bir sürü altının içinde birini kaybettim diyor 😭

ahahahahaha çok iyi yaa harika bu işi çok seviyorum 🤣🤣 kv de de alıştırdım eşimin kardeşi dolduruyordu hep en küçük o diye çok rahatım o konuda 🤣🤣 ahahahaha ah damadına da kıyamaz bak 🤣🤣🤣🤣
Amann benim kv çocuklarına kıyamaz 🤣🤣 eşimi evde cam silerken görünce adım gibi eminin içi içini yiyor ama bana bir şey diyemiyor 🤣🤣🤣

Ahahahahaha kız ne var 2 dk lık iş korkuyor musun kendine yapmaktan
korkuyorum ben hiç iğnemi kendim yapmadım bu zamana kadar bir gün deneyeyim dedim yok imkansız batıramadım. birde benim eşimin fobisi var iğneden aşırı korkar bayılır adam mecbur kaldı şimid hemşir oldu bildiğin gayet profesyonel yapıyor havasını falan alıyor hareketleri görsen ahahaha🤣

ya işte ben kendim yapamıyorum eşim yapacak ikimizin tuvalete girmesi biraz saçma olacak o yüzden geç saat daha mantıklı ay allahım ya çilelere bak🤣
Ayyy hayatlarınız ne zor kızlar gerçi kendiniz tercih etmişsiniz ama sadece bu konu değil de ne bileyim her süreci birlikte yaşamak istemezdim ya da ne bileyim her akşam bir arada vs 😑 benim iki taraf da anne baba kimse bilmiyor zaten bizimkiler uzakta kayınvalideler yakın ama çoookkk nadir gider geliriz o da haberli eşim arada uğrar o açıdan hiç zor olmadı ne hastaneye gittiğimi ne başka bş şeyi bilmezler ☺️O yüzden 12 hafta falan söylemeyi düşünmüyorum iki tarafa da

Ay

Aynen yaaaa bende öyle dedim şurada hayırlı bir iş yapmaya çalışırken günaha giriyoruz. Olacak şey mi ☺
5. Gündeyim bu sefer NGS li tek embriyo nasip kısmet. Annemi aradım demin, dün yine gördüm diyor ama altının birini kaybettim onu arıyordum dedi. Bir sürü altın vardı ama. Çabuk anneni ara yorumlasın bana 😁bir sürü altının içinde birini kaybettim diyor 😭
Ah canım yorumlaya bilse keşke hemen arardım ama annem sadece rüyayı görüyor 🤷‍♀️
Şöyle düşünelim belki embriyon bölündü 😍😍

Amann benim kv çocuklarına kıyamaz 🤣🤣 eşimi evde cam silerken görünce adım gibi eminin içi içini yiyor ama bana bir şey diyemiyor 🤣🤣🤣
ahahahaha ben kıydırdım alıştırdım o yapamaz diyip dururdu her işi kendi yapardı şimdi alıştı yaptırmaya 🤣🤣 ahahahaha çok iyiymişş ya bu bayılcam güülmekten 🤣

ahahahaha ben kıydırdım alıştırdım o yapamaz diyip dururdu her işi kendi yapardı şimdi alıştı yaptırmaya 🤣🤣 ahahahaha çok iyiymişş ya bu bayılcam güülmekten 🤣
Valla ben eşimin iş yapabileceğini düşünmezdim ama öyle de bir yapıyor ki maşallah 🧿 yemek öğrenmeye başladı yavaş yavaş ona da alışacak eminim😂😂

X