2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayyy hayatlarınız ne zor kızlar gerçi kendiniz tercih etmişsiniz ama sadece bu konu değil de ne bileyim her süreci birlikte yaşamak istemezdim ya da ne bileyim her akşam bir arada vs 😑 benim iki taraf da anne baba kimse bilmiyor zaten bizimkiler uzakta kayınvalideler yakın ama çoookkk nadir gider geliriz o da haberli eşim arada uğrar o açıdan hiç zor olmadı ne hastaneye gittiğimi ne başka bş şeyi bilmezler ☺️O yüzden 12 hafta falan söylemeyi düşünmüyorum iki tarafa da
valla ben yakın olmaktan çok memnunum aslında sadece bu tarz gizleyecek şeyler olursa zor diğer türlü benim hayatımı aşırı kolaylaştırıyor sağolsun.karışmazda bana hiç rahatımdır, birde küçüklüğümden beri tanıyorum kendisini onun rahatlığı da var kv değil anne gibidir pek buna inanmazlar ama öyle 🤣

ahahah valla öyle bir yapıyorlar ki benimki en son ütüyü öğret bana diyordu 🤣🤣 maşallah maşallah yapsınlar ki bizde rahat edelim azıcık 🤣
Kesinlikle gerçi benim eşim öğrense bile ben hasta olmadan bana karı olmuyor malesef evde durduğu yok çalışmaktan işte nr zaman bakıma ihtiyacım olursa o zaman devreye giriyor 😁😁

valla ben yakın olmaktan çok memnunum aslında sadece bu tarz gizleyecek şeyler olursa zor diğer türlü benim hayatımı aşırı kolaylaştırıyor sağolsun.karışmazda bana hiç rahatımdır, birde küçüklüğümden beri tanıyorum kendisini onun rahatlığı da var kv değil anne gibidir pek buna inanmazlar ama öyle 🤣
Ne güzel ☺️

Kesinlikle gerçi benim eşim öğrense bile ben hasta olmadan bana karı olmuyor malesef evde durduğu yok çalışmaktan işte nr zaman bakıma ihtiyacım olursa o zaman devreye giriyor 😁😁
en çok ihtiyaç duyduğun anda yapıyor olsun ne güzel birde çok çalışıyormuş napsın artık daha çok çalışması gerek 😁😁 benimki de durduk yere yapayım demez yani bence her erkek için geçerli bu hasta olacağız, ihtiyaç olacak öyle 😂

Yemeğe gitsende masayı toplaması bulaşığı çayı kahvesi. İlk günler hastayım dersin. Yemek ayağına gelsin. Gerisini minnoş hareketlerle atlatırsın ama. İlaçları saklayacaksın artık. Ben tuvalete gider gizlice yapardım.
Al işte ben 6. gün anneme gittim mecbur masayı topla makineye yerleştir hepsini yaptım. Annem sen çalışıyorsun deyip kıyamıyor allahtan da az iş yaptım yine :)

Kızlar pozitif alan arkadaşlara birşey soracağım herkes de bi uyku hali mi var benim hiç öyle bir durumum yok aksine bütün uykularım kaçtı hele geceleri hiç uykum gelmiyor dönüp duruyorum gündüzde uykum gelmiyor normal zamanımdan daha az uyuyorum benim gibi olanınız var mı

en çok ihtiyaç duyduğun anda yapıyor olsun ne güzel birde çok çalışıyormuş napsın artık daha çok çalışması gerek 😁😁 benimki de durduk yere yapayım demez yani bence her erkek için geçerli bu hasta olacağız, ihtiyaç olacak öyle 😂
Amannn dün diyor aynen gideyim 2 tane ağ atayım bez parası lazım 🙈🙈🙈
Genlerinde var demek ki 😂

Kızlar pozitif alan arkadaşlara birşey soracağım herkes de bi uyku hali mi var benim hiç öyle bir durumum yok aksine bütün uykularım kaçtı hele geceleri hiç uykum gelmiyor dönüp duruyorum gündüzde uykum gelmiyor normal zamanımdan daha az uyuyorum benim gibi olanınız var mı
Yani ben zaten uykuyu çok seven bir insanın yine aynı ama nedense geç uyuyorum kalkış saatim yine aynı ama
Öyle bi uyku hali haksızlık falan bende yok

H
Gaz yapacak ve kabızlık yapacak hiçbir şey tüketmeyin,evden tuvaletinizi yapıp çıkın hastaneye gittiğinizde zaten bir saat bekletiyorlar o ara bir şişe 500 ml su içmeniz azıcık yürümeniz yeterli oluyor sıkışmak için ☺️
Heyecandan her sabah gelen tuvaletim gelmez şimdi😂 kabızlık yapılan işlemden mi kaynaklanıyor neden oluyor acaba çok duydum çünkü transferden sonra kabızlık sorunu olanı. Çok teşekkür ederim tavsiyeler için ben yarından itibaren kayısıya başkayayım 😌

Yani ben zaten uykuyu çok seven bir insanın yine aynı ama nedense geç uyuyorum kalkış saatim yine aynı ama
Öyle bi uyku hali haksızlık falan bende yok
Uykumu kaçıracak kahve tüketmiyorum çay çok nadir ona rağmen yok geçenlerde nöbetten çıktım evdeyim yine uykum yok normalde nöbet çıkışı uyurum sonra gece bi daha uyurdum şimdi yok çok şaşkınım acaba bebek yok mu ondan mı

Al işte ben 6. gün anneme gittim mecbur masayı topla makineye yerleştir hepsini yaptım. Annem sen çalışıyorsun deyip kıyamıyor allahtan da az iş yaptım yine :)
aynen yani işte annemde bana öyle der büyük ihtimalle ama o da çalışıyor bende ona kıyamıyorum :)

H

Heyecandan her sabah gelen tuvaletim gelmez şimdi😂 kabızlık yapılan işlemden mi kaynaklanıyor neden oluyor acaba çok duydum çünkü transferden sonra kabızlık sorunu olanı. Çok teşekkür ederim tavsiyeler için ben yarından itibaren kayısıya başkayayım 😌
kabızlık kullandığın progestandan iğnesinden yada ilacından kaynaklanıyor canım bende çok kabız oldum tavsiyem kayısı vs fayda etmezse şuruba başvur hiç çekme ve ıkınma.

Ben de ilaçlara başladığımdan beri aşırı bir uyku hali var. Bişey izlerken hemen kapanıyor gözlerim🙈 Pozitifi daha bugün aldım ama uyku hali epeydir var.

H

Progestan ve hareketsizlilikten kabız oluyor. Doktor yazacaktır sende o şurubu al bulunsun.

X